Maminka.czDiskuzeSex a vztahy

první sex

je mi 18 let a mám mít 1. sex s přítelem. jak se sex dělá? nikdy jsem ho neměla.
Celkem 8 odpovědí Zobrazit jako strom
uvolni se, vem si krásné prádelko, použijte kondom a určite i lubrikační gel, aby to lepe klouzalo
Odpovědět To se mi líbí4
jano5- také já jsem to nevěděl do 28 let, myslel jsem že mou žížaličku mám pouze na čůraní, nikdy jsem do této doby neměl ani erekci, až již má dnešní choť na jednom rande u nich doma mi stáhla trenky a díval jsem se překvapeně co mi z malinkého ptáčka provedla, a na víc mi nasadila na něho ochranu- dnes už vím že je to kondom- to jsem také před tím nevěděl a pak mi ho vtáhla do své vagíny a tak to byl můj první sex, ochrana však byla k ničemu protože kondom byl děravý, nevím dodnes jestli to nebyl její úmysl, že špičku ustřihla, aby případným otěhotněním si mne získala. Doporučuji ti však v 18 na sex počkat, se svým přítelem si to užívat jinak, než mít ihned dítě, máš ještě dostatek času na budoucí sex, třeba to bude i s jiným mužem.
Odpovědět To se mi líbí6
Neboj, taková věc je přirozená. Vše zvládneš a že budeš nervózní, tak to je také naprosto normální.
Odpovědět To se mi líbí3
@Lucí dobry den. pripadate mi jako kdyby jste v tehle vecech mela hodne jasno. proto bych se vas chtěla zaptat. s pritelem jsem mela pred 5 dnama první pohlavní styk. meli jsme kondom. pritel tvrdi ze nebyl praskly. hned dalsi den po styku me zacalo bolet v podbřišku a žaludek. bolest trva uz 5 dnu a za 3 dny mam mit menstruaci. myslite ze ta bolest je kvuli menstruaci? nebo kvuli necemu jinemu? dekuji za odpověď
Odpovědět To se mi líbí3
Ahoj, rozhodně se zkus podívat po internetu.. na tohle téma tam najdeš dost rad a tipů. Např. tady https://www.sexporadna.cz/tag/prvni-sex/ je několik článků na tohle téma co by ti mohlo pomoct. Nejdůležitější je, aby to bylo přirozené a do ničeho ses nepřemlouvala. Pokud budete oba chtít půjde to samo :)
Odpovědět To se mi líbí3
Ahoj Jano. Když jsem měla své poprvé, byla jsem na tom obdobně, jako ty. A neboj. Pokud se máte s přítelem rádi, tvé tělo (nebo spíš libido) už si s tím poradí samo. Jenom nesmíte zapomenout na předehru (tzn. mazlení, tření, prostě vše, co je tobě i partnerovi příjemné) a samozřejmě na ochranu, pokud neplánujete mít už děti. Samozřejmě je možné, že při prvním pronikání to může trošku zabolet, ale potom si to jen užívej. Nepochybuji o tom, že si těch v krajním případě přítel navede. Kluci, i "panicové", v tomto ohledu bývají informovanější.
Odpovědět To se mi líbí3
@hana 23 hmm hmm hmm hmm hmm hmm hmm hmm hmm hmm hmm
Odpovědět To se mi líbí1
jen do toho pozor s ochranou neboj prvni sex neboli je to prijemne
Odpovědět To se mi líbí3

Video

Diskuze

Doporučujeme