Maminka.czDiskuze

RE: První těhotenství, které doplňky stravy?

Pesimistka 26. 4. 2019 21:04:30
Souhlasím s tím, co píše Kura Kura. Měla jsem problémů víc než dost (rozepisovat se nechci), a přrsto jediné, co mi doporučili, byla kyselina listová. Teotreticky (podle reklam a spol.) by se měla užívat od snažení do porodu. No, začaka jsem ji užívat až před embryotransferem a vydržela 1. trimestr. Z hlediska vývoje mimča mi to přišlo dostatečné, neboť má vliv na uzavření neurální trubice a dalších struktur, jejichž vývoj je touto dobou hotový a už se maximálně zdokonalují. A zdravé dítě už mi tu spokojeně chrupká. Takže moje rada? Já bych klidně nebrala nic a zaměřila se "jen" na zdravý jídelníček. Pokud jsem ale vnitřně přesvědčená, že to bez prášků nepůjde, volila bych optimálně jen tu listovku. Ona hlava (psychika) je mocná čarodějka a placebo efekt taky není radno podceňovat.
Přezdívka nebo jméno
Váš komentář
:-);-):-)):-D^^O:-):-];-]:D:laska::-*:oops:8-)8-D:sok::-\:/]:-<]:-D>:-(:grr::eh:-(:'(8-S:-l:kuk::hmm:8-P:-P:zelenac::-!:-|:tleskani:oboze:potichu:nenapadne:hm:sipka::!::?::napad::achjo::lol::pozor
Odeslat odpověď

Pravidla diskuzí na webu Maminka.cz

Zasláním příspěvku do diskuze souhlasíte s těmito pravidly:

  • Podmínky užívání služby informační společnosti
  • Informace o zpracování osobních údajů
  • Příspěvky se musí týkat tématu článku.
  • Příspěvky nesmí obsahovat vulgární výrazy a slovní útoky na jiné osoby.
  • Příspěvky nesmí poškozovat web Maminka.cz ani ostatní projekty provozovatele.
  • Je zakázáno vkládat do příspěvků nezákonný obsah včetně odkazů na stránky nabízející takový obsah.
  • Příspěvky nelze využívat k reklamě.
  • Příspěvky, které porušují pravidla diskuzí, budou odstraněny. Případně budou upraveny tak, aby neporušovaly pravidla diskuzí. V textu bude následně uvedeno, že příspěvky byly ze strany redakce upraveny.
  • Právo moderovat diskuze mají pouze vybraní zástupci provozovatele. Základní kontrola každého příspěvku probíhá ještě před jeho zveřejněním.
  • Maminka.cz je soukromý web a provozovatel má při řešení sporů, které se týkají příspěvků v diskuzích, vždy konečné slovo.
 

Diskuze

Doporučujeme