Maminka.czDiskuze

RE: řev před spaním

Tere 22. 2. 2018 12:48:02
Já jsem se snažila začít přikrmovat od 6 měsíce, ale syn moc nechtěl. Netlačila jsem na něj, každý den něco připravila, ale většinu vyhazovala. I tak se mi ale stalo něco podobného. Začal se budit každou hodinu, a když jsem ho kojila, cítila jsem jak se snaží tlačit... Evidentně ho bolelo bříško. Několik doktorů se shodlo na tom, že se jedná o čistě vývojové opoždění trávicího ústrojí. Opravdu začal jíst až v 18 měsících a do dneška (2 roky a půl) ještě má noci, kdy se častěji budí.

Co s tím? Možná bych se zeptala doktora, kdyby mohla mít dcera na něco intoleranci. Také mi dali jedny vitamíny, které podporují trávení (Matýsek je ale nebral, odmítal všechno, co se podobá lékům... Tak jsem ho potom už nenutila). Ty vitamíny jsou opravdu vitamíny, není to nic do střev. Na to pozor. Jedna kamarádka mi doporučila něco "úplně přírodního", a když jsem to konzultovala, mohlo to mít špatné následky do budoucnosti. Správný vývoj střev je hrozně důležitý a není dobré do něj zasahovat, pokud to není nezbytné. Teď už nevím, co to bylo za vitamíny, ale opravdu to byly jen vitamíny, nic víc.

Jinak se mi taky stávalo, že měl Matýsek období, kdy špatně usínal, ale vždy to přešlo samo.

Přezdívka nebo jméno
Váš komentář
:-);-):-)):-D^^O:-):-];-]:D:laska::-*:oops:8-)8-D:sok::-\:/]:-<]:-D>:-(:grr::eh:-(:'(8-S:-l:kuk::hmm:8-P:-P:zelenac::-!:-|:tleskani:oboze:potichu:nenapadne:hm:sipka::!::?::napad::achjo::lol::pozor
Odeslat odpověď

Pravidla diskuzí na webu Maminka.cz

Zasláním příspěvku do diskuze souhlasíte s těmito pravidly:

  • Podmínky užívání služby informační společnosti
  • Informace o zpracování osobních údajů
  • Příspěvky se musí týkat tématu článku.
  • Příspěvky nesmí obsahovat vulgární výrazy a slovní útoky na jiné osoby.
  • Příspěvky nesmí poškozovat web Maminka.cz ani ostatní projekty provozovatele.
  • Je zakázáno vkládat do příspěvků nezákonný obsah včetně odkazů na stránky nabízející takový obsah.
  • Příspěvky nelze využívat k reklamě.
  • Příspěvky, které porušují pravidla diskuzí, budou odstraněny. Případně budou upraveny tak, aby neporušovaly pravidla diskuzí. V textu bude následně uvedeno, že příspěvky byly ze strany redakce upraveny.
  • Právo moderovat diskuze mají pouze vybraní zástupci provozovatele. Základní kontrola každého příspěvku probíhá ještě před jeho zveřejněním.
  • Maminka.cz je soukromý web a provozovatel má při řešení sporů, které se týkají příspěvků v diskuzích, vždy konečné slovo.
 

Diskuze

Doporučujeme