Maminka.czDiskuzeTěhotenství a porod

Rh negativni

Mischa84 26. 1. 2010 19:16
Celkem 4 odpovědi Zobrazit jako strom
zuzu.pusa 23. 7. 2010 13:04
@Marhulka Ahojky no mám po porodu a malá měla rhplus takže jsem dostala hned po porodu očkování abych si netvořila protilátky pro druhé mimi :-)
Odpovědět To se mi líbí0
Nainuva 7. 6. 2010 15:38
Tam jde o to, že když jsi ty jako maminka Rh negativní a mimiísek RH pozitivní, dochází v druhém těhotenství ke kopmlikacím.
Odpovědět To se mi líbí0
criscottka 24. 2. 2010 21:28
Ahoj holky, stejně jako já mají i moje sestry negativní krev. Ony dostali "očkovací" látku hned po prvním porodu a druhé děti jsou naprosto v pořádku, u té starší dokonce i třetí :-) Já jsem taky O- a dostala jsem injekci ihned po amniocentéze. Nic o tom,že by se v druhém těhotenství mělo dít něco špatného jsem neslyšela,takže bych řekla,že je to zase jeden z nepotvrzených strašáků nás těhulek. :-D Neměla bych strach a doktoři mají povinnost!!! všechno vysvětlit tak,abychom to pochopily.Mějte všechny se fajn :-[
Odpovědět To se mi líbí0
Marhulka 2. 2. 2010 10:46
Ahoj Mischo,já jsem sice těhotná poprvé...ale mám 0- a bylo mi řečeno,že právě aby se zamezilo nějakému ohrožení v druhém těhu u mimíska nebo u tebe,tak se při prvním porodu-hnedka po něm dává injekce,pokud je to třeba ;-)
Odpovědět To se mi líbí0


Registrace

Pojďte s námi diskutovat, posílat otázky do poradny, nabízet a kupovat dětské zboží v bazárku.

Díky jednoduché registraci máte ke všemu okamžitý přístup.

Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv do vaší e-mailové schránky.

 

Předplatné

Aktuální číslo časopisu