Maminka.czDiskuzeTěhotenství a porod

Říjňátka 2013

Ahoj těhulky, jsem Míša, je mi 23 a jsem 6+1tt, dr. ještě TP nestanovil, ale bude to okolo 15. října. Čekáme druhé mímo, mám doma 2 a půl roku slečinku.. Minulý týden jsem byla na potvrzení těhu a na UTZ byl vidět jen gestační váček, tak se těším na další, už bude vidět fazolka - jdu na začátku března, to budu 8tt... Doufám, že se ke mě brzy přidáte a budeme prožívat těhu společně..
Celkem 47 odpovědí Zobrazit jako strom
Mě je dobře,zatím,žádné chutě nemám,nezvracím,snad to tak i zůstane doufám že přiberu tak 20kilo a 10 mě potom zůstane nějak se mi poslední roky nedaří přibrat a to jím úplně všechno,bůček miluju,jezdímě hodně na kolech,jinak nesportuji vůbec
Odpovědět To se mi líbí0
Holky, gratuluju.. a jak vám je? Je vám špatně? Já jsem při prvním těhu byla v pohodě, kdyby mi nezačalo růst bříško, tak nevím, že jsem těhotná, ale teď je to síla, každej den ráno a večer je mi zle.. Doufám, že to co nejdřív přejde...
Odpovědět To se mi líbí0
To je jasný,kdo by nebyl štastný hlavně aby bylo všechno v pořádku také si to přeju
Odpovědět To se mi líbí0
@Lin2 jj tedka to je přirozeně jen čekam na srdičko a jdu na nemocenskou. nelituju ničeho čím sem si prošla asi to tak mělo byt,ale jsem štastna za to,že to šlo normalně
Odpovědět To se mi líbí0
Zelindo taky jsem byla na IVF,neúspěšně-třikrát a 4krát isemka,kéž by to vyšlo že?
Odpovědět To se mi líbí0
Ahoj,jsem Linda,mám 28 let,doufám že jsem těhu,dělala jsem si dneska druhý test,druhá čárka silnější,ale přesto ještě pořád dost slabounká,po téměř 14ti dnech vynechání,k dr.jdu příští týden,tak uvidíme jak to dopadne snad dobře,podle výpočtu by to na říjen asi vycházelo,možná začátek listopadu vlastní dítě nemáme,jen adoptované holčičku-"černou",
Odpovědět To se mi líbí0
Ahoj ja byla na potvrzení těhu před tydnem,ale bylo to brzy asi 5tt a za tyden jdu znovu na potvrzení srdíčka jinak u mě je to první těhu vysněné po 3letech a neuspěšných IUI a 1 IVF
Odpovědět To se mi líbí0

Diskuze

Doporučujeme