Maminka.czDiskuzePovídání jen tak

Robot na okna?

Tamara.Kozlova 20. 6. 2014 12:29
Dobrý den, chtěla bych se zeptat, zda máte někdo doma robota na umývání oken? Uvažuju o koupi, ale nejsem ještě definitivně rozhodnutá, takže bych ráda zjistila nějaké reakce a zkušenosti, abych to mohla zhodnotit, jestli to má cenu Takže jak jste spokojení, pokud ho máte a jaký máte případně typ/značku? Děkuji všem.
Celkem 5 odpovědí Zobrazit jako strom
Pletynka 25. 8. 2014 18:58
@Kocii Ne, spadnout to určitě nemůže, to se neboj :-) je to normálně do zásuvky do proudu, ale pro případ, že by vypadl proud na chvíli třeba jsou tam nějaké záložní baterie, takže by nespadnul ani tak, není to nebezpečn rozhodně :-) a baterky kupovat teda nemusíš, což je výhoda, aspoň mně to tak připadá :-)
Odpovědět To se mi líbí0
Kocii 14. 8. 2014 11:04
@Pletynka A holky, nemůže to z toho okna spadnout nebo co já vím? Je to bezpečná věc? A jak dlouho to vydrží v provozu? Jde mi o to, jestli se mu nemusí třeba každou chvíli vyměňovat baterky?? A jak se to na to okno dává? Musíš ho tam nějak přenastavovat, aby do něčeho nevrazil???
Odpovědět To se mi líbí0
Pletynka 1. 8. 2014 16:18
@Radule Já myslím, že to nemá jak poničit, Radule :-) zkus se kdyžtak podívat na hobot na stránky, třeba tam něco vyčteš, ale myslím, že to jde na všechny okna, která mají tloušťku od 3 mm :-P takže snad by to problém být neměl, pokud nemáte nějaký super netradiční ty okna :-D
Odpovědět To se mi líbí0
Radule 24. 7. 2014 18:33
@Pletynka Taky nerada umývám. Jenže z toho robota mám prostě strach. Máme krásný okna od Sulka a nedovedu si představit, že by je nějaký robot poničil... Možná jsem jen zpátečnická :-[
Odpovědět To se mi líbí0
Pletynka 22. 6. 2014 0:08
Tamaro, mám zkušenosti a dobré, protože okna umývám ze srdce nerada a taky mě to dost nudí a zdržuje, takže takhle dám na okno robota, zapnu a on to pěkně umyje :-) sice neumývá žándou závratnou rychlostí, ale á mezitím dělám další práci, takže mi to poměrně dost pomůže :-) mám toho hobota, na něho jsem totiž kdysi viděla i video reklamu, tak mě to zaujalo :-) zkus si to kdyžtak ještě pohledat na internetu a uvidíš :-)
Odpovědět To se mi líbí0


Registrace

Pojďte s námi diskutovat, posílat otázky do poradny, nabízet a kupovat dětské zboží v bazárku.

Díky jednoduché registraci máte ke všemu okamžitý přístup.

Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv do vaší e-mailové schránky.

 

Předplatné

Aktuální číslo časopisu