Maminka.czDiskuzeMateřská dovolená

Rodičovská a přivýdělek

Klárcza 3. 7. 2014 22:18
Ahoj , chtěla bych vědět jak je to vlastně s tím přivýdělkem na rodičovské dovolené podle zákona v roce 2012. Kolik si vlastně můžu vydělat? Je stanovený limit na počet odpracovaných hodin měsíčně a je určená částka kterou nesmím překročit? Momentálně mám dohodu o provedení práce a mám odpracováno 24 hodin. =-O Děkuji předem za odpověď Klárcza
Celkem 4 odpovědi Zobrazit jako strom
MartinaBlahova 20. 8. 2014 7:23
Zdravím maminky za necelý rok mi končí mateřská dovolená a tím pádem musím nějak vyřešit práci. Na mateřskou jsem šla z úřadu práce, tudíž nemám nikde jisté místo. Zvažuju absolvovat nějaký vzdělávací kurz a líbil by se mi ten poradce, údajně by to mohl proplatit i pracák. Máte něketrá takový kurz či přímo školu? Jaké je uplatnění v tomto oboru? Frčí to ještě?
Odpovědět To se mi líbí0
Aneta.Motylova 15. 8. 2014 11:04
@Adéla Ahoj, zkušenosti s touto firmou nemám...jinak existují ještě i jiné možnosti přivýdělku na mateřské, je dobré se zamyslet v čem jsi šikovná, např. vyrábět něco a začít to prodávat...Hodně štěstí:-)
Odpovědět To se mi líbí0
Verca 24. 7. 2014 23:28
Dobrý den.
Jsem na 4letém rodičáku,protože jsem jinou variantu neměla,jelikož sem otěhotněla když sem ještě studovala a tak mi nic jiného nezbylo. Teď pracuji 5 měsícu při rodičovské dovolené,ke konci srpna mi budou prodlužovat smlouvu a my bychom chtěli další miminko,když po prodloužení smlouvy na dalších 6 měsíců nastoupím na rizikové těhotenství bude se mi těch 6 měsíců počítat jako když je mám odpracované ? Ptám se kvůli tomu,abych měla odpracovaný rok a mohla dostat 3letou mateřskou a ne 4létou. Předem díky za odpovědi.
Odpovědět To se mi líbí0
Adéla 23. 7. 2014 14:47
Máte někdo nějaký tip na přivýdělek? Seriózní samozřejmě. V poslední době mě třeba zaujala Naše Andulka, tak jestli někdo nemáte s touto firmou zkušenosti. Bylo by to vlastně vlastní podnikání, což by pro mě při mateřské byla asi dobrá varianta. Žádný šéf a práci si můžu plánovat, jak chci. Úklid je jednoduchá věc, takže bych to i zvládla..
Odpovědět To se mi líbí0


Registrace

Pojďte s námi diskutovat, posílat otázky do poradny, nabízet a kupovat dětské zboží v bazárku.

Díky jednoduché registraci máte ke všemu okamžitý přístup.

Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv do vaší e-mailové schránky.

 

Předplatné

Aktuální číslo časopisu