Maminka.czDiskuzeMateřská dovolená

Rodičovský příspěvek

kaccka.j 27. 1. 2012 11:00
Ahoj maminky, nevíte náhodou některá, kde bych si na internetu stáhla přílohu k žádosti o peněžitou pomoc v mateřství? Je to pro přítele do práce, potřebovali bychom to nechat potvrdit, myslela jsem, že na sociálce nám ten formulář normálně dají, ale paní nám řekla, že ho nemají, ať si ho stáhneme z netu. Bohužel jsem ho nikde nenašla, proto se ptám. Díky moc.
Celkem 4 odpovědi Zobrazit jako strom
casi 29. 1. 2012 13:33
Ahoj, asi myslíš tohle: http://www.pavlasoft.com/formulare/formular-priloh... taky to budem potvrzovat, chci si zkrátit rodičák, protože mám na 4 roky
Odpovědět To se mi líbí0
85Martinka 28. 1. 2012 13:50
Formulář na PPM by ti měli dát na gyndě, když ti vystaví mateřskou- nebo se radši připomeň 8-6 týdnů před termínem. Formulář vyplníš a dáš zaměstnavateli.
Jinak o rodičovský příspěvek- po 28 týdnech mateřské, se žádá na úřadu práce nebo sociálce.Tam ti poradí.Měl by jít i manžel a občanky s sebou.Je lepší zajít tam dřív a poradit se.
Odpovědět To se mi líbí0
semelka 27. 1. 2012 23:55
žádost o peněžitou pomoc v mateřství? o PPM se snad nežádá, nebo mi něco uniklo?
nemáš na mysli potvrzení o nároku a výši dávek ovlivňující nárok a výši rodičovského příspěvku, nebo snad potvrzení o výši příjmu ... rozhodně všechny formuláře týkající se rodičovského příspěvku jsou zde https://formulare.mpsv.cz/okdavky/cs/welcome
Odpovědět To se mi líbí0


Registrace

Pojďte s námi diskutovat, posílat otázky do poradny, nabízet a kupovat dětské zboží v bazárku.

Díky jednoduché registraci máte ke všemu okamžitý přístup.

Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv do vaší e-mailové schránky.

 

Předplatné

Aktuální číslo časopisu