Maminka.czDiskuze

Rychlý porod

Werungle 1. 9. 2010 11:34:40
Ahojky,já měla taky rychlej porod. Začalo to 12.6.2010 kolem sedmý hodiny večerní bolestma v podbřišku,který šly do kříže a jelikož jsem si myslela,že to jsou jen sakra silný poslíčci tak jsem to neřešila... Ale když jsem kolem desátý už začala brečet bolestí a lýzt po zdi,zavolala jsme příteli ten pro mě přijel a nějak kolem jedenáctý večír jsme dorazili do porodky,kde mi po vyšetření sdělili,že jsem otevřená na šest cm a že jdeme hnedle na sál,tam jsem se chvíli potýkala s kontrakcema a pak v 0.08 13.6. se synáček narodil,takže rychlovka taky,dohromady pět hodin. Už od 28.tejdne jsem měla zkrácený hrdlo asi o polovinu,byla jsem s tim i v nemocnici tři dny,kde mi zklidňovali dělohu a hrozil mi předčasnej porod,nakonec tam malej vydržel,ale měla jsem ho už delší dobu hodně nízko,pěkně připravenýho takže kvůli tomu si myslim,že to šlo všechno tak pěkně rychle za což jsem fakt vděčná a moc obdivuju ty ženy co měly bolesti mnohem dýl než já...
Přezdívka nebo jméno
Váš komentář
:-);-):-)):-D^^O:-):-];-]:D:laska::-*:oops:8-)8-D:sok::-\:/]:-<]:-D>:-(:grr::eh:-(:'(8-S:-l:kuk::hmm:8-P:-P:zelenac::-!:-|:tleskani:oboze:potichu:nenapadne:hm:sipka::!::?::napad::achjo::lol::pozor
Odeslat odpověď

Pravidla diskuzí na webu Maminka.cz

Zasláním příspěvku do diskuze souhlasíte s těmito pravidly:

  • Podmínky užívání služby informační společnosti
  • Informace o zpracování osobních údajů
  • Příspěvky se musí týkat tématu článku.
  • Příspěvky nesmí obsahovat vulgární výrazy a slovní útoky na jiné osoby.
  • Příspěvky nesmí poškozovat web Maminka.cz ani ostatní projekty provozovatele.
  • Je zakázáno vkládat do příspěvků nezákonný obsah včetně odkazů na stránky nabízející takový obsah.
  • Příspěvky nelze využívat k reklamě.
  • Příspěvky, které porušují pravidla diskuzí, budou odstraněny. Případně budou upraveny tak, aby neporušovaly pravidla diskuzí. V textu bude následně uvedeno, že příspěvky byly ze strany redakce upraveny.
  • Právo moderovat diskuze mají pouze vybraní zástupci provozovatele. Základní kontrola každého příspěvku probíhá ještě před jeho zveřejněním.
  • Maminka.cz je soukromý web a provozovatel má při řešení sporů, které se týkají příspěvků v diskuzích, vždy konečné slovo.
 

Diskuze

Doporučujeme