Maminka.czDiskuzeDěti a rodina

Samoživitelka

Georgenka 25. 11. 2016 23:43
Zdravím. Potřebovala bych poradit. Jsem těhotná a přítel mě opustil. Tak bych se hlavně chtěla zeptat,jestli nevíte jak je to s přídavkem na bydlení a později i na dítě,když bydlím v pronajatém bytě a trvalé bydliště tu nemám. Zajímá mě,na co mám a na co nemám nárok. Předem děkuji za pomoc
Celkem 3 odpovědi Zobrazit jako strom
Niki 14. 12. 2016 21:55
Trvale bydliste vyzaduji, ale pokud mate smlouvu neni problem se prihlasit
Odpovědět To se mi líbí0
Georgenka 13. 12. 2016 0:10
@Bambulina Moc děkuji za odpověď. Určitě si chci oběhat co nejdřív věci,které můžu řešit už teď. Zatím jsem v 5.měsíci,ale nechci abych pak vše doháněla na poslední chvíli :)
Odpovědět To se mi líbí1
Bambulina 12. 12. 2016 14:47
Dobrý den, měla jsem podobný problém, rozdíl byl jen v tom, že jsem raději odešla sama<img alt=)" class="smiley" src="/Client.Images/Smileys/03.gif" /> trvalé bydliště by nemělo být důležité, hlavní je, že máte smlouvu na své jméno, z té úřady vycházejí a aby to nebyl družstevní byt. U pronajatého družstevního bytu nemáte nárok na příspěvěk na bydlení:-( Další věc, která mě překvapila, byl právě příspěvek na dítě, protože ten se posuzuje podle vašich příjmů dva roky zpětně. Tyhle věci jsem řešila, když už jsem byla cca v 7. a 8. měsíci a měla hormony napružené a z úřadu vždy odcházela s pláčem... teď se tomu směju<img alt=)" class="smiley" src="/Client.Images/Smileys/03.gif" />)
Odpovědět To se mi líbí1


Registrace

Pojďte s námi diskutovat, posílat otázky do poradny, nabízet a kupovat dětské zboží v bazárku.

Díky jednoduché registraci máte ke všemu okamžitý přístup.

Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv do vaší e-mailové schránky.

 

Předplatné

Aktuální číslo časopisu