Maminka.czDiskuze

Sanatorium Art- České Budějovice

4. 8. 2010 14:34:53
Tak strach jsem měla taky. Ale musím přiznat, že manžel si to do slova užíval. Není z těch, kteří dělají z nějaké návštěvy u doktora, nebo z vyšetření caviky. Nevím jak to chodí u jiných pacientů, ale manželovi odebrali krev, ze které zjistili, jestli není HIV pozitivní a jestli nemá žloutenku. Na spermiogramu byl už před návštěvou v Artu. No a potom tam vždycky přijel jen když měl odevzdat sperma. To mu taky nedělalo problém. Jednou chceme miminko, tak pro to musí něco udělat. Nevadí mu to. Naopak. Ví, že je v tomhle nepostradatelný. Hlavně to bral sportovně.Žádná uražená ješitnost, nebo trauma z toho, že HO vzal do ruky a vyždímal do zkumavky. Mám pocit, že je možnost, provést odběr i doma. Pokud jste místní. A ty se toho taky nemusíš bát. Vyšetření se tam dělají úplně stejně, jako u tvého gynekologa. Inseminace je bezbolestná. Neucítíš vůbec nic. U IVF se vajíčka odebírají pod narkózou. Je to otázka 10 minut. A zavádění oplodněných vajíček taky nebolí. Jestli bys chtěla vědět něco konkrétního, tak se mě zeptej. Ale můžu ti říct jen to, co jsem sama prožila a podstoupila.
Přezdívka nebo jméno
Váš komentář
:-);-):-)):-D^^O:-):-];-]:D:laska::-*:oops:8-)8-D:sok::-\:/]:-<]:-D>:-(:grr::eh:-(:'(8-S:-l:kuk::hmm:8-P:-P:zelenac::-!:-|:tleskani:oboze:potichu:nenapadne:hm:sipka::!::?::napad::achjo::lol::pozor
Odeslat odpověď

Pravidla diskuzí na webu Maminka.cz

Zasláním příspěvku do diskuze souhlasíte s těmito pravidly:

  • Podmínky užívání služby informační společnosti
  • Informace o zpracování osobních údajů
  • Příspěvky se musí týkat tématu článku.
  • Příspěvky nesmí obsahovat vulgární výrazy a slovní útoky na jiné osoby.
  • Příspěvky nesmí poškozovat web Maminka.cz ani ostatní projekty provozovatele.
  • Je zakázáno vkládat do příspěvků nezákonný obsah včetně odkazů na stránky nabízející takový obsah.
  • Příspěvky nelze využívat k reklamě.
  • Příspěvky, které porušují pravidla diskuzí, budou odstraněny. Případně budou upraveny tak, aby neporušovaly pravidla diskuzí. V textu bude následně uvedeno, že příspěvky byly ze strany redakce upraveny.
  • Právo moderovat diskuze mají pouze vybraní zástupci provozovatele. Základní kontrola každého příspěvku probíhá ještě před jeho zveřejněním.
  • Maminka.cz je soukromý web a provozovatel má při řešení sporů, které se týkají příspěvků v diskuzích, vždy konečné slovo.
 

Diskuze

Doporučujeme