Maminka.czDiskuze

Sanatorium Art- České Budějovice

Janča 4. 8. 2010 22:08:42
No jestli se u tebe bude jednat jen o hormonální léčbu, tak to jsi na tom velice dobře. Ale myslím si, že hormony by ti mohl předepsat i tvůj gynekolog. Když to tak spočítám, tak nás to zatím vyšlo asi na 9.000,- .// 6.500,- jsme dali za injekce, které se píchají před IVF, potom asi 600,- za aplikátory s gelem, který připravuje dělohu na udržení vajíčka. A nakonec mi manžel píchl poslední injekci, která má za úkol uvolňovat zralá vajíčka.Potom jsme platili 1.000,- za anestezii. To se týká samotného IVF. Ale před inseminací jsme platili jen korunkové položky, které jsme moc nepočítali. Já osobně jsem prošla hormonální stimulací u svého gynekologa a potom ještě dvakrát v Artu. Následovala inseminace dvakrát a jednou IVF. Zatím. Tu inseminaci hradí pojišťovna šestkrát do roka. Zrovna zítra jdu na kontrolu, tak jsem zvědavá, co se dozvím. Teď budu čekat minimálně 3 měsíce, než se budeme moct pustit do dalšího IVF. Zaváděli mi jen 2 vajíčka z pěti, takže nemáme žádná zmražená. To znamená, že za pár měsíců musím podstoupit další odběr v anestezii. Ale vůbec se toho nebojím. Už se na to těším. Vím, co mám čekat a jsem naprosto klidná. Klidně se ptej dál.
Přezdívka nebo jméno
Váš komentář
:-);-):-)):-D^^O:-):-];-]:D:laska::-*:oops:8-)8-D:sok::-\:/]:-<]:-D>:-(:grr::eh:-(:'(8-S:-l:kuk::hmm:8-P:-P:zelenac::-!:-|:tleskani:oboze:potichu:nenapadne:hm:sipka::!::?::napad::achjo::lol::pozor
Odeslat odpověď

Pravidla diskuzí na webu Maminka.cz

Zasláním příspěvku do diskuze souhlasíte s těmito pravidly:

  • Podmínky užívání služby informační společnosti
  • Informace o zpracování osobních údajů
  • Příspěvky se musí týkat tématu článku.
  • Příspěvky nesmí obsahovat vulgární výrazy a slovní útoky na jiné osoby.
  • Příspěvky nesmí poškozovat web Maminka.cz ani ostatní projekty provozovatele.
  • Je zakázáno vkládat do příspěvků nezákonný obsah včetně odkazů na stránky nabízející takový obsah.
  • Příspěvky nelze využívat k reklamě.
  • Příspěvky, které porušují pravidla diskuzí, budou odstraněny. Případně budou upraveny tak, aby neporušovaly pravidla diskuzí. V textu bude následně uvedeno, že příspěvky byly ze strany redakce upraveny.
  • Právo moderovat diskuze mají pouze vybraní zástupci provozovatele. Základní kontrola každého příspěvku probíhá ještě před jeho zveřejněním.
  • Maminka.cz je soukromý web a provozovatel má při řešení sporů, které se týkají příspěvků v diskuzích, vždy konečné slovo.
 

Diskuze

Doporučujeme