Maminka.czDiskuzeDěti a rodina

Široké balení

Ahoj maminky, poradíte mi někdo, jak dělat široké balení? Mám sice už třetí mimnčo, ale teď je to poprvé, kdy nám ortoped řekl, že máme široké baleí používat. Ale samozřejmě neporadil, jak na to. Děkuji za radu.
Celkem 6 odpovědí Zobrazit jako strom
@Maruska15Ahojky, takže tu roličku dáš mezi nožičky? A nebude to pak mímo tlačit?
Odpovědět To se mi líbí0
děkuju všem za rady maminky <3
Odpovědět To se mi líbí0
Ahoj Janek,my jsme měli taky široké balení.Já jsem dávala pemprsku,koupila jsem si kalhotky-říká se jim Sandry,do nich jsem dala dvě látkové pleny a to jsem zapla přes pemprsku.
Odpovědět To se mi líbí0
Ahojky, my máme taky abdukční nebo-li široké balení. V nemocnici mi sestřička dobře poradila. Na jednorázovku dáš složenou bavlněnou plenu. Bavl.plena se skládá na půl, ještě jednou přeložíš aby byla na dluho. Pak se musí b.plena zarolovat asi do třičtvrtě délky a vzniklou ruličku dáš ze předu na jednorázovku mezi kyčle a tu nezarolovánou volnou část podsuneš pod zadeček a zapneš přes to bodíčko. Doufám, že je to srozumitelné. Maruška
Odpovědět To se mi líbí0
Přes papírovou plenu dát 1-2 látkové, udrží to bodýčko nebo dupačky. Taky se dají dát dvě papírové na sebe.
Odpovědět To se mi líbí0
Ahojky Janek, my jsme taky používali široké balení. Je to strašně jednoduché, do normální pleny, (myslím tím jednorázové) dáš jednu plenu normální a zabalíš. Nožky jsou pak více roztáhlé a pak nebou žádné problémy s kyčlemi.
Odpovědět To se mi líbí0

Diskuze

Doporučujeme