Maminka.czDiskuzeDěti a rodina

sleželá hlavička

Zdravím. Máte někdo zkušenosti se sleželou hlavičkou? srovná se to? synkovi jsou skoro 3 měsíce, hlavu už otáčí , ale spát chce jen na jedné straně. podkládání hlavičky opravdu nefunguje . Díky moc. A.M.
Celkem 3 odpovědi Zobrazit jako strom
@M-a-y Ahoj, díky za reakce. já mám s prckem problém, že nikdy nechtěl spát na boku, jen na zádech. Zavinovačka se nechytá, už bude mít bratru 6 kilo a už se jen tak nenechá...:-) Ale poslední dobou je to lepší, přes den moc nespí, tak ho dávám tak, aby za mnou otáčel paličku na tu druhou stranu. V noci to už moc neřeším, nechám ho klidně vyspat, stejně by se dovrtěl do oblíbené polohy :-) Taky jsem slyšela, že až se začnou děti víc hýbat, plazit, sedět a tak, že se to srovná...tak doufejme .:-) Jsou horší věci.
Odpovědět To se mi líbí0
Ahoj :-) , já bych z toho nedělala vědu, naše malá má 2,5 měsíce, taky pořád spávala jen na jedné straně a sležela si hlavičku, že ji má z té strany trošku šišatou.... :-( , já jsem to vyřešila tak, že když ji dávám do kolíbky, tak je uložená v zavinovačce, takže si ji krásně zpevním, což ji i uklidní, aby ji nebudili vlastní pohyby a prostě ji dávám spávat na druhou stranu a je to bez problémů, snažím se aby spala trošku na boku kvůli tomu, že ji sem tam i když je odřihnutá steče mlíčko a takhle mám jistotu že se nic nestane a navíc se mi nepřetočí na svou oblíbenou stranu <img alt=)" class="smiley" src="/Client.Images/Smileys/03.gif" /> . Dokonce mám zkušenost že když ji mám položenou na sedačce, tak se zásadně otáčí, jen tím směrem kde má sleženou hlavičku, tak ji jednouduše vezmu do dlaní a snařím se ji zaujmout, tak aby to nedělala a je fakt že to postupně odeznívá. A poslední věc, moje švagrová mi řekla, že její dnes už 4letý syn to měl taky a hlavička se mu nádherně srovnala. Takže hlavně v klidu :-), hodně štěstí s mimuškem :-) . Zuzka
Odpovědět To se mi líbí0
Ahojky,no podle mě bys to měla konzultovat s tvojí pediatričkou. Myslím, že samo se to nespraví. Co já vím, tak s tím dětičky chodí cvičit vojtovku. Tak aby pak malý neměl šišatou hlavičku.
Odpovědět To se mi líbí0


Horoskopy

Váhy Včera jste váleli a dnes zase polevujete. Zkuste si držet v práci alespoň standart. Pořád máte potíže s…

Jména pro děti

Největší výběr jmen.

Dnes má svátek: Vladislav, Vladislava, Priska

Registrace

Pojďte s námi diskutovat, posílat otázky do poradny, nabízet a kupovat dětské zboží v bazárku.

Díky jednoduché registraci máte ke všemu okamžitý přístup.

Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv do vaší e-mailové schránky.

  

Předplatné

Aktuální číslo časopisu