Maminka.czDiskuzeDěti a rodina

sleželá hlavička

kuzlej 1. 11. 2010 10:26
Zdravím. Máte někdo zkušenosti se sleželou hlavičkou? srovná se to? synkovi jsou skoro 3 měsíce, hlavu už otáčí , ale spát chce jen na jedné straně. podkládání hlavičky opravdu nefunguje . Díky moc. A.M.
Celkem 3 odpovědi Zobrazit jako strom
kuzlej 15. 11. 2010 19:18
@M-a-y Ahoj, díky za reakce. já mám s prckem problém, že nikdy nechtěl spát na boku, jen na zádech. Zavinovačka se nechytá, už bude mít bratru 6 kilo a už se jen tak nenechá...:-) Ale poslední dobou je to lepší, přes den moc nespí, tak ho dávám tak, aby za mnou otáčel paličku na tu druhou stranu. V noci to už moc neřeším, nechám ho klidně vyspat, stejně by se dovrtěl do oblíbené polohy :-) Taky jsem slyšela, že až se začnou děti víc hýbat, plazit, sedět a tak, že se to srovná...tak doufejme .:-) Jsou horší věci.
Odpovědět To se mi líbí0
M-a-y 15. 11. 2010 14:49
Ahoj :-) , já bych z toho nedělala vědu, naše malá má 2,5 měsíce, taky pořád spávala jen na jedné straně a sležela si hlavičku, že ji má z té strany trošku šišatou.... :-( , já jsem to vyřešila tak, že když ji dávám do kolíbky, tak je uložená v zavinovačce, takže si ji krásně zpevním, což ji i uklidní, aby ji nebudili vlastní pohyby a prostě ji dávám spávat na druhou stranu a je to bez problémů, snažím se aby spala trošku na boku kvůli tomu, že ji sem tam i když je odřihnutá steče mlíčko a takhle mám jistotu že se nic nestane a navíc se mi nepřetočí na svou oblíbenou stranu <img alt=)" class="smiley" src="/Client.Images/Smileys/03.gif" /> . Dokonce mám zkušenost že když ji mám položenou na sedačce, tak se zásadně otáčí, jen tím směrem kde má sleženou hlavičku, tak ji jednouduše vezmu do dlaní a snařím se ji zaujmout, tak aby to nedělala a je fakt že to postupně odeznívá. A poslední věc, moje švagrová mi řekla, že její dnes už 4letý syn to měl taky a hlavička se mu nádherně srovnala. Takže hlavně v klidu :-), hodně štěstí s mimuškem :-) . Zuzka
Odpovědět To se mi líbí0
2. 11. 2010 15:19
Ahojky,no podle mě bys to měla konzultovat s tvojí pediatričkou. Myslím, že samo se to nespraví. Co já vím, tak s tím dětičky chodí cvičit vojtovku. Tak aby pak malý neměl šišatou hlavičku.
Odpovědět To se mi líbí0


Horoskopy

Kozoroh Ve svém osobním životě nemusíte pozorovat žádné velké změny, ale něco se přece jenom děje. Je ideální…

Jména pro děti

Největší výběr jmen.

Dnes má svátek: Monika, Konstantin, EleniRegistrace

Pojďte s námi diskutovat, posílat otázky do poradny, nabízet a kupovat dětské zboží v bazárku.

Díky jednoduché registraci máte ke všemu okamžitý přístup.

Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv do vaší e-mailové schránky.

  

Předplatné

Aktuální číslo časopisu