Maminka.czDiskuze

sleželá hlavička

M-a-y 15. 11. 2010 14:49:57
Ahoj , já bych z toho nedělala vědu, naše malá má 2,5 měsíce, taky pořád spávala jen na jedné straně a sležela si hlavičku, že ji má z té strany trošku šišatou.... , já jsem to vyřešila tak, že když ji dávám do kolíbky, tak je uložená v zavinovačce, takže si ji krásně zpevním, což ji i uklidní, aby ji nebudili vlastní pohyby a prostě ji dávám spávat na druhou stranu a je to bez problémů, snažím se aby spala trošku na boku kvůli tomu, že ji sem tam i když je odřihnutá steče mlíčko a takhle mám jistotu že se nic nestane a navíc se mi nepřetočí na svou oblíbenou stranu . Dokonce mám zkušenost že když ji mám položenou na sedačce, tak se zásadně otáčí, jen tím směrem kde má sleženou hlavičku, tak ji jednouduše vezmu do dlaní a snařím se ji zaujmout, tak aby to nedělala a je fakt že to postupně odeznívá. A poslední věc, moje švagrová mi řekla, že její dnes už 4letý syn to měl taky a hlavička se mu nádherně srovnala. Takže hlavně v klidu , hodně štěstí s mimuškem . Zuzka
Přezdívka nebo jméno
Váš komentář
:-);-):-)):-D^^O:-):-];-]:D:laska::-*:oops:8-)8-D:sok::-\:/]:-<]:-D>:-(:grr::eh:-(:'(8-S:-l:kuk::hmm:8-P:-P:zelenac::-!:-|:tleskani:oboze:potichu:nenapadne:hm:sipka::!::?::napad::achjo::lol::pozor
Odeslat odpověď

Pravidla diskuzí na webu Maminka.cz

Zasláním příspěvku do diskuze souhlasíte s těmito pravidly:

  • Podmínky užívání služby informační společnosti
  • Informace o zpracování osobních údajů
  • Příspěvky se musí týkat tématu článku.
  • Příspěvky nesmí obsahovat vulgární výrazy a slovní útoky na jiné osoby.
  • Příspěvky nesmí poškozovat web Maminka.cz ani ostatní projekty provozovatele.
  • Je zakázáno vkládat do příspěvků nezákonný obsah včetně odkazů na stránky nabízející takový obsah.
  • Příspěvky nelze využívat k reklamě.
  • Příspěvky, které porušují pravidla diskuzí, budou odstraněny. Případně budou upraveny tak, aby neporušovaly pravidla diskuzí. V textu bude následně uvedeno, že příspěvky byly ze strany redakce upraveny.
  • Právo moderovat diskuze mají pouze vybraní zástupci provozovatele. Základní kontrola každého příspěvku probíhá ještě před jeho zveřejněním.
  • Maminka.cz je soukromý web a provozovatel má při řešení sporů, které se týkají příspěvků v diskuzích, vždy konečné slovo.
 

Diskuze

Doporučujeme