Maminka.czDiskuze

Slovenské maminy žijúce v Čechách

elgos0305 20. 2. 2010 10:34:59
Ahojky, ultrazvuk mi robili v 12tt, 20tt a potom v 30tt by mal byt myslim, takze nie pokazde sa robi. A potom dam urcite vediet aky bol ten 3D, uz sa neviem dockat hlavne na to pohlavnie pretoze to este poriadne neviem. Tie pohyby su naozaj ako keby sa ti nieco premielalo v crevach, ale myslim, ze sama potom pochopis, ze to su naozaj pohyby a nie zaludok alebo creva, pretoze to citis intenzivnejsie z vnutra ako skrkanie v bruchu. Myslim, ze ja som si najprv nebola isla, ale ked sa to opakovalo tak potom uz sa to neda zamenit za nic. Neviem ci som spominala ten fakt, ze tiez boli vsetci pohorseni nad tym ze mame kocar, ale ja si myslim, ze to su len povery, nic hrozneho to neni. Teraz cez tyzden sme premiestnili nabytok v spalni aby sme tam mohli dat postielku. Sme tam trochu namackani, ale da sa to a hlavne male bude spat v spalni asi tak 3/4 roku a potom uz by som chcela aby si zvyklo na svoju izbu. Ja ti musim povedat, ze nemala ziadne problemy na zaciatku tehotenstva, ak by som pomynula ten fakt, ze mi rastie brusko a prsia, tak by som ani nevedela ze som tehotna. Myslim, ze v tomto som bola ta stastlliva. Ale som rada, ze sa ti uz polavilo a je ti lespie. To s tym spanim mas pravdu, ale ja zase spavam prave na boku a na lavom tak ako to doporucuje, ale niekedy sa musim prevalit cez noc na chrbat pretoze ma zacnu boliet kycle, neviem preco. Nachvilu tak spim a potom sa zas pravalim na bok. Tak to je zo spanim. Dneska som toho moc nemaspala,pretoze manzel pozeral hokej v noci a prisiel do spalne o 4.00 a ja som potom nemohla spat 2hod. tak som to dospavala rano ale nakoniec ma kamoska zobudila a aj tak som musela ist von so psom. Budem si musiet zvykat, ved aj tak budem vstavat k malemu. Moja gynekologycka je velmy prisna, hned na zaciatku mi povedala, ze mozem pribrat iba 9kg pretoze uz mam nadvahu, tak som bola z toho spatna, pretoze som necaka taky pristup a potom tie jej sposoby jednania tak to som tiez nezvladala. Mala som pocit, ze dr. sa budu spravat k novych mamickam ako v bavlnke a nie ich pri kazdej vizite sikanovat za nieco. Ale zaciatkom marca uz idem k nej naposledy a potom uz som si nasla dr. v Prahe tak uz budem konecne moct chodit k doktorovi v CZ, pretoze som nemala zatial poistku, ale to je na dlhe rozpravanie. Tak teraz uz mam vsetko vybavene tak sa len mozem tesit z miminka. Mena uz mame, ja som nad nimi rozmyslala uz velmy davno este predtym nez som otehotnela, ale o nich nehovorim pretoze sme ich povedala nasim matkam a tie nas hned skritizovali a to uz nechem pocut, nepadlo mi to dobre. Tak si to nehavam radsej pre seba a nech si kazdy hovori co chce. Tak sa maj zatial pekne a uzivaj si to dosytosti. Prijemny vikend aj tebe.
Přezdívka nebo jméno
Váš komentář
:-);-):-)):-D^^O:-):-];-]:D:laska::-*:oops:8-)8-D:sok::-\:/]:-<]:-D>:-(:grr::eh:-(:'(8-S:-l:kuk::hmm:8-P:-P:zelenac::-!:-|:tleskani:oboze:potichu:nenapadne:hm:sipka::!::?::napad::achjo::lol::pozor
Odeslat odpověď

Pravidla diskuzí na webu Maminka.cz

Zasláním příspěvku do diskuze souhlasíte s těmito pravidly:

  • Podmínky užívání služby informační společnosti
  • Informace o zpracování osobních údajů
  • Příspěvky se musí týkat tématu článku.
  • Příspěvky nesmí obsahovat vulgární výrazy a slovní útoky na jiné osoby.
  • Příspěvky nesmí poškozovat web Maminka.cz ani ostatní projekty provozovatele.
  • Je zakázáno vkládat do příspěvků nezákonný obsah včetně odkazů na stránky nabízející takový obsah.
  • Příspěvky nelze využívat k reklamě.
  • Příspěvky, které porušují pravidla diskuzí, budou odstraněny. Případně budou upraveny tak, aby neporušovaly pravidla diskuzí. V textu bude následně uvedeno, že příspěvky byly ze strany redakce upraveny.
  • Právo moderovat diskuze mají pouze vybraní zástupci provozovatele. Základní kontrola každého příspěvku probíhá ještě před jeho zveřejněním.
  • Maminka.cz je soukromý web a provozovatel má při řešení sporů, které se týkají příspěvků v diskuzích, vždy konečné slovo.
 

Diskuze

Doporučujeme