Maminka.czDiskuze

Slovenské maminy žijúce v Čechách

22. 2. 2010 11:37:28
Ahoj tak a ja som sa tešila že na každej kontrole bábo uvidím, nevadí Už som v 16 týždni tak očakávam pohyby, som zvedavá aké to bude zatiaľ som myslím ešte žiadne necítila..S tým kočíkom to budú asi naozaj len povery, by ma zaujímalo ako to vzniklo blbé je že to stresuje ženy už strašne dlho a vymýšľajú kam kočík do porodu uskladnia aby nebol v byte Buď rada že si nemala žiadne problémy na začiatku lebo je to fakt hrozné a to som ani raz nezvracala ale bolo mi zle od ráno do večera takže som stále musela len ležať a modlila som sa nech to už skončí ale našťastie som sa dočkala Na spanie som si už celkom zvykla najhorší bol prvý týždeň to som z toho bola nervózna a v noci som sa budila, teraz už skoro celú noc spím na ľavom boku Jéé aj vy máte psa? Náš sa volá Ali a bude mať 3 roky Dúfam že teraz už budeš mať dobrú gynekologičku lebo takto by sa k tebe správať naozaj nemala, a ešte v tehotenstve keď si precitlivelá moja doktorka nebola veľmi nadšená že nepriberám zase keď mi bývalo zle tak som 2 kilá zhodila, čo je normálne no a keď som už mohla normálne jesť tak som ich pribrala naspäť ale zatiaľ nič naviac Myslím že sa nemusíš trápiť tým že sa mamám mená nepáčia, oni predsa len už sú staršie a páčia sa im iné mená..a miminko to bude vaše nie ich My máme trochu problém vybrať chlapčenské mám pocit že ich je málo a skoro žiadne sa mi nepáči ale dievčenské mám už dávno to bude po mojej prastarkej Ema Chodíš do práce alebo si doma? Ja chodím do práce keďže pracujem v administratíve tak tehotenstvo nie je prekážka Pekný deň vám obidvom
Přezdívka nebo jméno
Váš komentář
:-);-):-)):-D^^O:-):-];-]:D:laska::-*:oops:8-)8-D:sok::-\:/]:-<]:-D>:-(:grr::eh:-(:'(8-S:-l:kuk::hmm:8-P:-P:zelenac::-!:-|:tleskani:oboze:potichu:nenapadne:hm:sipka::!::?::napad::achjo::lol::pozor
Odeslat odpověď

Pravidla diskuzí na webu Maminka.cz

Zasláním příspěvku do diskuze souhlasíte s těmito pravidly:

  • Podmínky užívání služby informační společnosti
  • Informace o zpracování osobních údajů
  • Příspěvky se musí týkat tématu článku.
  • Příspěvky nesmí obsahovat vulgární výrazy a slovní útoky na jiné osoby.
  • Příspěvky nesmí poškozovat web Maminka.cz ani ostatní projekty provozovatele.
  • Je zakázáno vkládat do příspěvků nezákonný obsah včetně odkazů na stránky nabízející takový obsah.
  • Příspěvky nelze využívat k reklamě.
  • Příspěvky, které porušují pravidla diskuzí, budou odstraněny. Případně budou upraveny tak, aby neporušovaly pravidla diskuzí. V textu bude následně uvedeno, že příspěvky byly ze strany redakce upraveny.
  • Právo moderovat diskuze mají pouze vybraní zástupci provozovatele. Základní kontrola každého příspěvku probíhá ještě před jeho zveřejněním.
  • Maminka.cz je soukromý web a provozovatel má při řešení sporů, které se týkají příspěvků v diskuzích, vždy konečné slovo.
 

Diskuze

Doporučujeme