Maminka.czDiskuzePovídání jen tak

Sluchátka pro puberťáka – tak drahé?

Ahoj, prosím o radu nebo inspiraci. Syn bude mít narozeniny a přeje si sluchátka. Pár si jich vybral a poslal co by si představoval. Jenže ty sluchátka co poslal jsou okolo 4 tisíc šok Ač bych mu chtěla udělat radost tak mi to přijde fakt moc.. Nebo koupili byste tak drahé??
Celkem 6 odpovědí Zobrazit jako strom
@Kristý Jsou to takové přes uši, bezdrátové a mají hranaté ty náušníky. No a na jakékoliv podobné jsem narazila tak byli právě strašně drahé.
Odpovědět To se mi líbí0
@Sonnna A máš nějaký nástřel? Takhle se těžko bude radit když nevíme jakou má představu :)
Odpovědět To se mi líbí0
No jako radost mu udělat chci, ale tohle mi taky přijde hrozné, proto se ptám na názory. Zkouším taky pohledat něco levnějšího, ale zároveň aby byli podobné těm co poslal. No není to jednoduché.
Odpovědět To se mi líbí0
Já bych tedy takhle drahé asi nekoupila. Chápu narozeniny, chceš udělat radost, ale mě to přijde přehnané. Myslím, že by se dali sehnat i levnější.
Odpovědět To se mi líbí0
@Mery No právě, jak se k nim bude chovat :(. Zas na druhou stranu od tak drahých sluchátek bych čekala, že aspoň něco vydrží když už. S tím přispěním už mě to taky napadlo, ale jsou to narozky, kdyby je chtěl jen tak, tak bych asi byla pro. Jo a děkuju za reakci ;-)
Odpovědět To se mi líbí0
bohužel kvalita tolik i stává:) jen bych zapřemýšlela, jak se k nim asi bude chovat a dlouho mu vydrží:) samozřejmě by nebylo španté kdyby k tomu taky trochu přispěl pak se k tomu bude jinnak chovat.)
Odpovědět To se mi líbí0


Registrace

Pojďte s námi diskutovat, posílat otázky do poradny, nabízet a kupovat dětské zboží v bazárku.

Díky jednoduché registraci máte ke všemu okamžitý přístup.

Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv do vaší e-mailové schránky.

  

Předplatné

Aktuální číslo časopisu