Maminka.czDiskuzePočetí

snažení se o miminko

Ahoj, s přítelem chceme miminko, snažíme se o něj už 4 měsíce a furt nic :( Vždy mi menstruace vynechá ale pak mi nakonec příjde, už jsem z toho zoufalá, četla jsem tu že jsou i nějaký lubrikační gely na početí, máte s tím někdo nějakou zkušenost a doporučili byste mi nějaký? :)
Celkem 5 odpovědí Zobrazit jako strom
ahoj zkus to přes bylinky. Každý den jeden hrnek čaje z kontryhelu :)
Odpovědět To se mi líbí0
držím pěsti aby se to povedlo a brzo jste doma měly vytoužené a zdravé dětátko. Sama mám 3 děti a ještě jsem byla parkrát i daropvat vajíčka, takže vím jaké to je, když človek chce díte a vím jaké to je, když se mu to dítě narodí :) Budu na vas myslet
Odpovědět To se mi líbí0
@Dars Ahoj Dars,pokud máš pestrou a vyváženou stravu a jsi zdravá, tak není braní vitamínů v těhotenství až tak nutné. Je důležité si pohlídat kyselinu listovou, ale i ta se dá zvládnout z přírodních zdrojů. Když jsem poprvé otěhotněla, tak jsem byla zblbnutá ze všech reklam a letáků, které se na mně hrnuly a vitamíny jsem začala brát. Můj gynekolog mi to ale nedoporučil s tím, že se pak často rodí hodně velké děti a stoupá tím pravděpodobnost komplikací při porodu. Poslechla jsem ho, vitamíny jsem přestala brát a soustředila jsem se na kvalitní stravu. Děti se mi narodily zdravé, dobře vyvinuté a později se zjistilo, že jsou i chytré. ;-).Takže věř vlastnímu úsudku a nedej se ovlivnit reklamou, která v téhle oblasti dost často hraje na city.
Odpovědět To se mi líbí0
Ahoj Peťule,hodně důležitá je při snažení o miminko hlava. Myslím tím, že čím víc se chce, tím se to hůř daří. Je důležité, aby se snažení o miminko nestalo středobodem tvého života, protože pak budeš žít v napětí a každé měsíčky pro tebe budou znamenat tragédii. A taky to představuje velkou zátěž pro vztah.Je důležité, aby ses věnovala práci, koníčkům, sportu a vůbec všemu, co máš ráda. Pokud budeš v pohodě a přestaneš neustále myslet na početí, tak se to podaří, ani nebudeš vědět jak. Sama mám takovou zkušenost a znám několik žen, které to měly také tak. Možná ti teď připadá, že tohle ti nepůjde, ale věř mi, že to jde. A poznáš to tak, že si budeš užíval milování a svého partnera a ani tě nenapadne počítat plodné dny. ;-)A jen tak mimochodem: snažit se 4 měsíce bez výsledku je úplně v pohodě. Mimčo se obvykle povede tak do roka.
Odpovědět To se mi líbí2
Taky se snažíme teď o miminko. Spíš by mě zajímalo, jestli jste braly nějaké vtaminy už před, nebo až se zadařilo? Nebo je to zbytečný.
Odpovědět To se mi líbí0


Horoskopy

Ryby Milé Rybičky, pondělí otevře týden prošpikovaný pozitivními změnami, ale také nepříjemnosti. Nic moc se…

Jména pro děti

Největší výběr jmen.

Dnes má svátek: Emanuel, Lara, Manuela

Registrace

Pojďte s námi diskutovat, posílat otázky do poradny, nabízet a kupovat dětské zboží v bazárku.

Díky jednoduché registraci máte ke všemu okamžitý přístup.

Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv do vaší e-mailové schránky.

  

Předplatné

Aktuální číslo časopisu