Maminka.czDiskuzePočetí

snažení se o miminko

Ahoj, s přítelem chceme miminko, snažíme se o něj už 4 měsíce a furt nic :( Vždy mi menstruace vynechá ale pak mi nakonec příjde, už jsem z toho zoufalá, četla jsem tu že jsou i nějaký lubrikační gely na početí, máte s tím někdo nějakou zkušenost a doporučili byste mi nějaký? :)
Celkem 10 odpovědí Zobrazit jako strom
Myslím že 4 mesíce je brzo ještě vešet hlavu, nech tomu čas a uvidíš že to půjde. To já se s manželem snažili 2 roky a nic. Šli jsme na kliniku ivf zlín a tam nám pomohli k dítěti
Odpovědět To se mi líbí0
taky jsem celé těhotenství uživala Femibion a pomohlo mně to. neměla jsem žádné komplikace, porod byl rychly
Odpovědět To se mi líbí0
Koukni se sem, at vis jake brat femibion.com/cz_CZ/femibion-produkty.html, ale v lekarne ti jiste poradi ktery zrovna koupit.
Odpovědět To se mi líbí0
@Maky A jake prosim? Kamaradka to ted take resi, dlouho je to trapi.
Odpovědět To se mi líbí0
Brala jsem vitaminy primo urceny pro snazeni se o miminko. rekal bych ze mi to urcite nejaky zpusobem pomohlo, predtim sjem se snazily dlouho a nic.
Odpovědět To se mi líbí0
ahoj zkus to přes bylinky. Každý den jeden hrnek čaje z kontryhelu :)
Odpovědět To se mi líbí1
držím pěsti aby se to povedlo a brzo jste doma měly vytoužené a zdravé dětátko. Sama mám 3 děti a ještě jsem byla parkrát i daropvat vajíčka, takže vím jaké to je, když človek chce díte a vím jaké to je, když se mu to dítě narodí :) Budu na vas myslet
Odpovědět To se mi líbí0
@Dars Ahoj Dars,pokud máš pestrou a vyváženou stravu a jsi zdravá, tak není braní vitamínů v těhotenství až tak nutné. Je důležité si pohlídat kyselinu listovou, ale i ta se dá zvládnout z přírodních zdrojů. Když jsem poprvé otěhotněla, tak jsem byla zblbnutá ze všech reklam a letáků, které se na mně hrnuly a vitamíny jsem začala brát. Můj gynekolog mi to ale nedoporučil s tím, že se pak často rodí hodně velké děti a stoupá tím pravděpodobnost komplikací při porodu. Poslechla jsem ho, vitamíny jsem přestala brát a soustředila jsem se na kvalitní stravu. Děti se mi narodily zdravé, dobře vyvinuté a později se zjistilo, že jsou i chytré. .Takže věř vlastnímu úsudku a nedej se ovlivnit reklamou, která v téhle oblasti dost často hraje na city.
Odpovědět To se mi líbí1
Ahoj Peťule,hodně důležitá je při snažení o miminko hlava. Myslím tím, že čím víc se chce, tím se to hůř daří. Je důležité, aby se snažení o miminko nestalo středobodem tvého života, protože pak budeš žít v napětí a každé měsíčky pro tebe budou znamenat tragédii. A taky to představuje velkou zátěž pro vztah.Je důležité, aby ses věnovala práci, koníčkům, sportu a vůbec všemu, co máš ráda. Pokud budeš v pohodě a přestaneš neustále myslet na početí, tak se to podaří, ani nebudeš vědět jak. Sama mám takovou zkušenost a znám několik žen, které to měly také tak. Možná ti teď připadá, že tohle ti nepůjde, ale věř mi, že to jde. A poznáš to tak, že si budeš užíval milování a svého partnera a ani tě nenapadne počítat plodné dny. A jen tak mimochodem: snažit se 4 měsíce bez výsledku je úplně v pohodě. Mimčo se obvykle povede tak do roka.
Odpovědět To se mi líbí3
Taky se snažíme teď o miminko. Spíš by mě zajímalo, jestli jste braly nějaké vtaminy už před, nebo až se zadařilo? Nebo je to zbytečný.
Odpovědět To se mi líbí0

Diskuze

Doporučujeme