Maminka.czDiskuzePočetí

Snažíme se o dítě, ale bez úspěchu. Nějaké rady ???

Ahoj holky, už 5 měsíců se snažíme s partnerem o dítě, zatím bez úspěchu. Já už děti mám, z předchozího vztahu kluka a holčičku, ale se současným mužem nám to nejde. Zkoušela jsem Kontryhel, Femibion 800, Mammavit, partnerovi jsem koupila Selzink na podporu spermatogeneze. Milujeme se denně, vím kdy ovuluji, cyklus mám pravidelný. Byla jsem na vyšetření u gyndařky, ultrazvukem zjistila, že jsem v naprostém pořádku a že by početí nemělo nic bránit. Máme být trpěliví, prý to některým párům trvá i rok. Docela se tím ale trápím, protože s každou MS jsem na tom psychicky hůř. Je na tom některá stejně???
Celkem 17 odpovědí Zobrazit jako strom
@LenkaM Určitě vyzkoušejte, těmito vitamíny určitě nic nezkazíte.
Odpovědět To se mi líbí0
jde i o to, jak dlouho se snažite, zda jste oba v pořádku. Snad se to brzo povede, aby jste nemuseli na umělé oplodnění
Odpovědět To se mi líbí0
Také se snažíme o miminko, ale jsme v začátcích. Gynekolog mi doporučil, abych už těď začala užívat Femibion. Tak jsem si ho koupila a uvidíme, jak nám to půjde.
Odpovědět To se mi líbí0
Děkuji mnohokrat, miminko si opravdu prejeme, snad se zadaří.
Odpovědět To se mi líbí0
To Vám budu drzet palecky!
Odpovědět To se mi líbí0
V dnesni době je jedna z moznosti umele oplodneni. Nepremyslela jsi?
Odpovědět To se mi líbí0
@patris285 Taky přeju hodně štěstí :) Já jsem si minulý týden odnesla od doktorky vzoreček GS MimiStar, obsahuje listovku, vitaminy atd. a je prý vhodný např. po dlouhém užívání antikoncepce, což je můj případ :) Ještě si koupím kontryhel a snad se podaří :)
Odpovědět To se mi líbí0
@mm Ahojky. Tak co? Přišla mrcha? Jinak ne, že by se to nesmělo, ale když vysadíš před dobráním celého platíčka, tak si zbytečně rozhodíš cyklus. Měla ses napřed s někým poradit... Jinak plodné dny ses počítala na netu v kalkulačkách? Bývá to nepřesné. Spíš dej víc na signály svého těla. Kolem 14.dne cyklu probíhá ovulace, já tu svou třeba poznám. Píchá mi v podbřišku spíš na straně... Pravděpodobnost otěhotnění je 3 dny před a den po... jinak o otěhotnění při MS sem už slyšela, ale to je spíš zázrak si myslim...
Kvet.En - co ty? Jak se vede?
Odpovědět To se mi líbí0
@Markéta Rauny Je mi třicet a půl, první dítě jsme měla v devatenácti, druhé ve čtyřiadvaceti a třetí v šestadvaceti letech. Tenkrát to bylo opravdu hned, ale mám je s jiným mužem než se svým současným. Ten ještě svoje dítě nemá, i když jeho dvě předešlé partnerky těhotné byly, ale potratily velice brzy.
Odpovědět To se mi líbí0
Ahoj holky, chtěla jsem se zeptat, jestli si myslíte, že bych mohla být těhotná? Brala jsem HA cca 5 let, a protože jsem nějakou dobu něměla známost, tak jsem je brát přestala. Nebrala jsem je zhruba půl roku, ale pak jsem se seznámila s nynějším přítelem, a tak jsem je znovu začala brát. Protože jsem si dva dny za sebou zapomněla vzít prášek a vzala jsem si ho vždy až druhý den, řekli jsme si, že je vysadím a přestanu brát, a začneme se snažit hned. V platíčku jsem měla dobráno cca 8 pilulek, to znamená, že to bylo v 2. týdnu braní, co jsem je přestala brát. Netušila jsem, že se to nesmí 8o. To bylo 5.5. Kvůli vysazení jsem dostala pro mě tenkrát nečekanou MS 9. 5. a 12. 5. mi skončila. Prášky už jsem si samozřejmě nenasadila, a snažili jsme se dál, i přes negativní testy, což jsem dělala zbytečně a zbytečně jsem byla zklamaná. Takže další plodné dny jsem měla kolem 22.5. a další MS jsem dostala až 13. 6. a skončila mi 16. 6. I přes MS jsme se s přítelem tulili, protože si tak moc přejeme miminko, že jsem někde četla, že některé otěhotněli i přes MS. A protože si nejsem tak jistá těmi plodnými dny, tak jsme se snažili skoro každý den. Kolem 27. – 29. jsem měla vypočítané ty plodné dny (nevím tedy, jestli správně), a tak jsme se snažili každý den, s tím, že se opravdu už musí zadařit. MS bych měla dostat tento pátek 11. 7., jsem strašně unavená, a cítím se jinak, mám takové divné břicho, jako kdyby se uvnitř něco dělo, často chodím na malou a mám skoro pořád hlad a mohu sníst něco slaného a vzápětí třeba čokoládu. Navíc nemohu spát na břiše, a to jsem tak usínala pořád, a teď poslední dvě noci se pořád budím a nemohu usnout třeba i hodinu a půl. Omlouvám se za dlouhý román, ale myslíte si, že už by se mohlo zadařit?
Odpovědět To se mi líbí0
@Markéta Rauny clamp
Odpovědět To se mi líbí0
@Markéta Rauny Děkuji :)
Odpovědět To se mi líbí0
@patris285 Tak snad jo!! Hodně štěstí... :)
Odpovědět To se mi líbí0
@Markéta Rauny Ahoj, jo ptala jsem se jí, říkala, že za vyzkoušení to stojí, zaujala jí právě klinická studie, na kterou jsme se dívali na webových stránkách od Fertility Blend. Nic se tím prý nezkazí, buď to pomůže a nebo ne, my doufáme že jo :)
Odpovědět To se mi líbí0
@patris285 A s dr. si o tom přípravku mluvila? Co by ti doporučila ona?
Odpovědět To se mi líbí0
Ahoj, já jsem celkem dlouho užívala Nosifl, ale to mi vůbec nepomohlo (o dítě se snažíme už přes rok...:( ), oba s přítelem jsme byly na vyšetření a oba jsme v pořádku. Teď jsem v lékárně narazila na Fertility Blend, to je nějaká novinka, která se dělá ve 2 variantách, pro ženy a pro páry, což mě celkem zaujalo. Zkusela jsem si koupit tu pro páry, Samozdřejmě, doba užívání je alespoň 3 měsíce (lékárnice mi doporučila půl roku), bohužel někdy je to běh na dlouhou trať... bereme to s přítelem 14 dní a doufáme v nejlepší...
Odpovědět To se mi líbí0
Ahoj. Doktorka má pravdu a čím víc se na to budeš upínat tím hůře to půjde. Jak rychle si otěhotněla s tvými dětmi? A kolik ti je let? Znám spoustu případů, co to moc chtěly a nic se nedělo a jak to jeden dva měsíce vypustily z hlavy, šup a bylo to... Kolik je tvým prckům? Přeju ti hodně štěstí.
Já taky beru Femibion listovku, byla sem aktivní a koupila sem si jí sama, ale doktorka mi předepsala vyloženě léky listovku a ne doplněk stravy, ale napřed si ten femibion doberu. Já sem 4měsíce po vysazení HA, tak na to zatím tak netlačím, ale miminko bych si moc přála. :)
Odpovědět To se mi líbí1

Diskuze

Doporučujeme