Maminka.czDiskuzePočetí

Snažíme se o miminko-ZÁŘÍ 2009

Chtěla bych se zeptat, kolik se tady najde snažilek, co se jim nedaří, tak jako mě a vstupují do dalšího měsíce, tudíž měsíce září.... Září je pro mě měsícem 4., kdy se budeme snažit dceři pořídit sourozence.... Je vás víc takových, co to nevzdávají a i po nezdarech se rozhodli bojovat další měsíc za splnění své touhy????? Doufám, že se tady budeme v hojném počtu celý měsíc setkávat a na konci září tady všechny hlásit // na těhotenském testu.... Ať je měsíc ZÁŘÍ pro všechny tady měsícem posledního snažení..... <
Celkem 307 odpovědí Zobrazit jako strom
@...verunka...ahojda,tak co testík?? neodolala jsi a udělala sis ho?? nebo počkáš až do pátku??
Odpovědět To se mi líbí0
ahojky holky, dlouho jsem tady nebyla, tak jak se vam dari ???? doufam ze dobre, co jinak jak se mate, co noveho ???? co miminka ??? jak se jim dari ...
Odpovědět To se mi líbí0
ahoja holky, tak vidím, že se tu stále něco děje. Je to paráda. Já jsem teď asi v polovině mezi cykly, takže asi ovu. Nevím. Vzhledem k tomu, že to mám nepravidelné, počty nehrozí, jen mě tak trocha pobolíval podbřišek, tak jsme si říkala, že by to mohla ovu. Uvidíme. Všem přeji, ať se brzy zadaří. MONI24 to by mohlo vypadat nadějně, co myslíš? Držím pěstičky
Odpovědět To se mi líbí0
Kačko, na jednu stranu dobře že si to dostala, asi to bylo fakt po vysazení H/A..

můj problém je trošku jiný v tom, že já už H/A neberu od půlky června a cykly mám tak nějak i pravidelné (29-32dní) a to špinění je teď novinka a je to hodně před ms, tak uvidíme..
samozřejmě tajně doufám,že ms teď o víkendu nepřijde, ale radši počítám se vším.. tak holky všem držím palečky!!!!
Odpovědět To se mi líbí0
ahojky tak jsem to dneska dostala. Jsem docela ráda, že vím že jsem v pořádku a že jsem měla spoždění jen 5 dní a to je v pohodě si myslím, to se ještě upaví. Teď si musím počkat až mě menses přejde pak mám od 6.12 - do 14.12. plodné dny, takže se budem tyto dny nejvíce snažit aby to vyšlo a ono to výjde věřím tomu že teď jo. Beru už přes měsíce Calibrum Babyplan takže to je taky dobře, aspoň budu mít v sobě hodně důležitých vitamínků a mimčo se lépe uchytí.
Odpovědět To se mi líbí0
Moni24. Ahojky Mončo, já mám něco podobného, měla jsem to dostat kolem 18.11. ale nedostala a v pátek jsem začala špinit hnědě, vždycky jen nachviličku a pak nic, jinak žádné jiné příznaky nemám, těhu test Mamatest byl negativní, budu si dělat ještě jeden. Možná že mám i spoždění v důsledku vysazení HA, kterou neberu měsíc a po jejím vysazení jsem to dostala jen jako v sedmidenní pauze a pak nic, tak stále čekám, když se neodstaví do příštího týden a testík bude negativní tak půjdu k doktorce nejspíš na vyvolávačku. Tak hodně štěstí.
Odpovědět To se mi líbí0
Ahoj holky.. Koprndo, to je mi líto, že to nevyšlo.. uvidíš, že až si budeš myslet, že už nic a vypustíš to aspoň trošinku z hlavy, tak najdeš //
holky, mě se teď dějí věci.. od 23DC špiním.. né nějak moc, jen trošku, vždy tak jednou denně mám malounko nahnědlý výtok.. tak sem zvědavá, tento víkend má přijít ms, tak uvidíme, jestli to bylo zahňizďování.. a jestli ne, tak to jako fakt nevim, co s tim, neni to normální podle mě.. nemáte někdo podobnou zkušenost?
Odpovědět To se mi líbí0
Verunky: je dobře že máš doma oporu, ted je to moc důležité. Přebolí to a zase se to povede uvidíš. Kamarádka taky loni před Vánoci potratila. byla s toho špatná ale po chvíli zase zapadla a v Lednu by měla rodit.
Jinak já to včera dostala, tak jsem měla bezesnou noc v bolestech. No a pak máme další pokusy za sebou. můžu zase počkat za měsíc až se manža vrátí. Holky už to beru tak že mi ted bohužel není souzeno. Tak si asi dáme voraz a necháme to na později. Po skoro dvou letech je to těžké.
Všem vám tady držím palečky
Odpovědět To se mi líbí0
KOPRNDA: ahojky, jo děkuji snažím se z toho nějak dostat a mám vedle sebe upě úžasného přítele, který mě neskutečně mocinky podporuje .... tak to mi taky upě strašně mocinky moc pomáhá .....


JAŇULA1: Jaňulko, děkuji ti za podporu to teď upě strašně mocinky potřebuju, děkuji ... a nejen tobě, ale upě všem holkám co tady jsou a hlavně aji tady této stránce ...
Odpovědět To se mi líbí0
Ahoj holky,já jsem včera dostala vyvolávací injekci Agolutin(v 61 dni cyklu)vím,že těhotná nejsem,tak jen čekám,kdy to dostanu a jestli mi bude zle!!!Poprvé jsem dostala injekci před 4měsíci a to jsem si to tedy užívala(né,že by mi bylo zle po injekci,ale po tom,jak se mi rozjížděla MS) i jsem blinkala.Ve středu 18.11. to byl rok,co se pokoušíme o mimi,ale s rozumem,když se nám chce,né,že by jsme se přemáhali,jako,že musíme.Nikdy problém s MS nebyl a ted 3.měsíc se mi prostě nedostavuje.Ted,až to dostanu,tak od 15. dne cyklu budu do sebe ládovat hormonální přípravek na srovnání MS,pak do mě chce pan dr.píchat injekce a poslat nás na IUI,tak nevím,zda to třeba ještě o měsíc nepozdržíme(žádné hormony,injekce) a radši na tom budeme aktivněji pracovat.
Odpovědět To se mi líbí0
Ahoj holky, už 3 měsíce mám vysazený prášky a nic těhotná nejsem. Já sem si tak nějak v duchu myslela že to půjde hned a ted mám strach, že to nepůjde vůbec. Každý měsíc cítím že to tak je, nemám nikdy žádné příznaky, tak se nedělám ani žádné naděje
Odpovědět To se mi líbí0
Ahoj holky. Tak jsem tu dlouho nebyla. Manža byl doma týden tak jsme se věnovali dětem a pracovali na mimi. Ale mam takový pocit že se nezadařilo. V neděli to mam dostat a cítím příznaky tak už si nedělám ani naděje. A ještě navíc ležím v posteli s chřipkou, manža zase odjel na měsíc do práce, tak tady smutním
Verun: moc mě to mrzí dočetla jsem co se ti stalo. Snad se ti brzy uleví
Odpovědět To se mi líbí0
VERUNKA: Veru neboj, každý má naději....všechny jak jsme tu ji máme, bez ní by to nešlo, co myslíte? Jsme tu, abychom se podpořily, poradily se....
Holky díky za diskuzi ohledně těch vitamínů, jsem z toho trochu zmatená. Už teda nevím, jeslti mám něco jíst nebo ne.....asi se dám na vitamíny z ovoce a zeleniny
Odpovědět To se mi líbí0
JAŇULA1: Jani tak to je upě super zpráva, tak to jsem ráda, že to vím, teď vím, že mám nějakou naději ... tak to je super, tak kéž by to vyšlo aji mi ... děkuji moc
Odpovědět To se mi líbí0
Ahojky, já mám po ivf krásnou holčičku a co se vitamínů týče -nemůžete věřit ani doktorům - dostávají dost darů od farmaceutických firem, aby propagovali jejich výrobky. (mamka je zdravotní sestra).Mě se nejvíc osvědčila pestrá strava a kyselina listová, popřípadě CEM-M zdraví ženy - to jsem brala i v těhotenství. Ale fakt jsou nejlepší vitamíny ve stravě -nezatěžují tak organismus.
Odpovědět To se mi líbí0
Verunka: nevěš hlavu, hlavně buď oki, je to asi těžký zůstat psychicky v pořádku, ale musíš to zvládnout. Jak se ti stopne hlava, bude to ještě těžší. Držím pěsti, aby se povedlo co nejdříve. Mám kamarádku, která 3x spontáně potratila v 7 týdnu, nasadili ji hromony a dnes je v 8 týdnu těh a vypadá to velmi nadějně. Sice to trvalo, ale přišlo to měj se, pa.
Odpovědět To se mi líbí0
Holky jak to tady tak poslouchám, tak jako vám se tak nějak všem už pomalu daří a já stále nic, jinak kéž by to pravidlo bylo aji u mě, že po potratu se hned narodí další mimi ... tak uvidíme no ...
Odpovědět To se mi líbí0
ahoja, já taky čerstvě beru to calibrum, tak uvidíme. Manžel papká vitamíny pořád preventivně, teď má myslím centrum. Zkoušela jsem pít kontryhelový čaj, nicméně si myslím, že mi moc nepomohl s úpravou MS a ješě k tomu nebyl vůbec dobrý, takže ho asi pít už nebudu. Tak se mějte pěkně holky, všem nám držím pěstičky, budeme se informovat. pa pa.
Odpovědět To se mi líbí0
Jaňulko, já beru Calibrum BABYPlan a teď jsem ještě na radu doktorky koupila manželovi komplex vitamínů, který obsahuje vitamin E, selen a zinek..
a to by bylo aby nebylo!!! :-[
jinak Veru, moc mě to mrzí, co si si zažila... někteří odborníci ale tvrdí, že tělo je našlápnuté, a po spontánním potratu se Ti může podařit brzo otěhotnět znovu!!
bohužel do toho 12týdne je to 50 na 50..
my se tento měsíc fakt snažili, ovu vychytali, tak jsem zvědavá, příští víkend má přijít ms... furt se snažím to neřešit, je to chvilka co se snažíme (5.měsíc), ale já už bych tak chtěla.. asi to znáte co... :-S
no což, na každou z nás se dříve nebo později dostane
holky, přeju mnoho úspěchů ve snažíkování a těhulkám zdravé těhu a donošená zdravá miminka!!
Odpovědět To se mi líbí0
Ahojky,mě to příjde jak věčnost ms mám mít až 26.11.snad jsme se trefili do ovu.Tak snad se i vám co nejdřív zadaří <
Odpovědět To se mi líbí0

Video

Diskuze

Doporučujeme