Maminka.czDiskuzePočetí

Snažíme se o miminko-ZÁŘÍ 2009

Chtěla bych se zeptat, kolik se tady najde snažilek, co se jim nedaří, tak jako mě a vstupují do dalšího měsíce, tudíž měsíce září.... Září je pro mě měsícem 4., kdy se budeme snažit dceři pořídit sourozence.... Je vás víc takových, co to nevzdávají a i po nezdarech se rozhodli bojovat další měsíc za splnění své touhy????? Doufám, že se tady budeme v hojném počtu celý měsíc setkávat a na konci září tady všechny hlásit // na těhotenském testu.... Ať je měsíc ZÁŘÍ pro všechny tady měsícem posledního snažení..... <
Celkem 307 odpovědí Zobrazit jako strom
Ahoj holky,tak včera jsem zkusila těhu test a opět NIC pouze / čárka ,zřejmě bude někde problém,než aby to bylo těhotenství.Já mám problémy s MS třetí měsíc,jinak předtím nikdy žádný problém nebyl s MS a to už HA neberu přes rok.Zítra jsem objednaná k dr.,tak jsem zvědavá co mi řekne(jak mi dopadli stěry atd.) nebo co uvidí zase na utz.Posledně,když jsem tam byla(v srpnu),tak jsem tam měla malou cystičku,která se měla odplavit s MS,tak doufejme,že se při minulé MS odplavila.Dr.říkal,že ty problémy s MS mohou být tou cystou jiný dr.mi řekl,že to může být hormonama.Tak uvidím zítra =-O
Odpovědět To se mi líbí0
ŽELVIČKA: Ahojky želvičko, tak to musím s tebou naprosto souhlasit, i když jsem těhotná to "nic neznamená" protože vím jak ti je a vím, že nejde na to nemyslet, jo mi se to podarilo ale po strašně dlouhé době (cca 2 a pul roku), ale i přesto vím jaké to je ...

Tím ti chci říct želvičko a ostatní že to chce čas a hodně velkou trpělivost ... nebojte to půjde ...
Odpovědět To se mi líbí0
moni24 - o ten ultrazvuk, zda mám ovu, si můžu zažádat? jako objednat se k doktorovi, že bych chtěla vyšetřit? Říkám si, jestli třeba tělo po vysazení HA pracuje správně. Určo bych ještě tento měsíc (čtvrtý) počkala, ale pak bych si tam zašla. Fakt by mě zajímalo, zda ovu mám. Na ty ovu testy nebo měření BT moc nejsem. Tak ti držím pěstičky, ať je to oká. A nejen tobě, vlastně všem tady.
Odpovědět To se mi líbí0
ahojík holky..
Jaňulko, mrzí mě že to nevyšlo ale máš nad tím super nadhled tak snad se brzo zadaří
já byla v pondělí u doktorky na utz aby si zkontrolovala zda mám ovulaci (jsem 5.měsíc po vysazení a šla jsem tam 13DC) a ono tam bylo vajucho
takže mi doktorka řekla, že z mé strany je vše ok a tělíčko po H/A pracuje jak má..
ptala se, jestli manžu pošlem na spermio, tak sem říkala že zatím ne, že kdyžtak po novém roce.. tak se snad nejenom nám, ale i Vám všem zadaří!!!!
musíme být silné...
Odpovědět To se mi líbí0
Ahoj holky. Dejte mi za pravdu, nebo ne, ale při pročítání této diskuse čím dál víc nabývám dojmu, že téměř každá žena, co brala antikoncepci, pak má problém otěhotnět. Já když jsem se před rokem a půl vdávala, tak mi mamka řekla, ať ji radši přestanu brát a chráníme se jinak. Takže jsem už rok a půl takzvaně "čistá" a o víkendu se začneme snažit o miminko. Teda my už jsme se přestali chránit minulý víkend, ale to jsem ještě neměla ovu. Uvidíme, jak to dopadne.
Odpovědět To se mi líbí0
Holky musíme se držet, i když je to někdy těžké, ale aspon máte chlapa převážně doma. Já si pro manžela jedu v pátek, udidíme se po 4 týdnech a to jen jeden týden a pak zase frčí do práce. Vše je složité, ale jak se říká naděje umírá poslední.
Já to mam dostat příští týden tak nevím jestli se to dostaví jak má a nebo zase budu mít spoždění. Mam trochu s toho hlavu v pejru, ale už si ani nepřipouštím že by se to mělo povést.Nechci být zase sklamaná. Tak hlavu vzhůru
Odpovědět To se mi líbí0
ahojky, tak očekávám o víkendu mezes, už si ani nepamatuji jak to u mě probíhalo, každopádně jsem unavená podrážděná, točí se mi hlava, všechno mě rozhodí a trošku mě pobolívá bříško, takže se nejspíš dostaví- možná i dřív a zase budu zklamaná, že nejsem těhotná :'( , ale nemyslet na to prostě nejde! a kdo říká, že jo tak buď kecá, nebo je těhotný...
Odpovědět To se mi líbí0
zuzka- ahoja, ani já nevím, jak ti poradit. Já jsem po vysazení dostala první dvě MS sama od sebe, sice tak všelijak, teď třetí mi musel dokotr vyvolat, tak uvidím jak to bude příští měsíc....taky to nemám pravidelné, srovnat se to zatím nechce. Doufám, že se brzy MS sama urovná. Jak píše Danďulín tvůj doktor určo ví, co dělá....drží m pěsti, ať ti to pomůže mějte se. pa
Odpovědět To se mi líbí0
@ZuzkaN.ahoj Zuzi,bohužel osobně s tím zkušenosti nemám, ale věřila bych svému gynekologovi.ten ví co dělá, jestli ti zpátky nasadil HA, tak by se to mělo určo srovna. vydrž to, držím ti palečky. :))) Vyzpovídat se je potřeba. zase brzy přijď rádi tě uvidíme (určitě nemluvím jen za sebe) všechny tady máme stejné téma papa
Odpovědět To se mi líbí0
Ahoj holky, potřebuju poradit a asi už i uklidnit - v červnu jsem vysadila a od té doby se mi nechce srovnat cyklus. Nejdřív jsem to vůbec nedostala, tak jsem jezdila na vyvolávací injekce a po poslední jsem to měla s malými přestávkami skoro celý měsíc. Minulý týden mi doktor nasadil zpátky HA a pak musím zase na vyvolávačku. Máte s tím někdo zkušenosti, že by se to pak upravilo? Vím, že je to u každýho jiný a že se tělo může čistit, ale chceme mimčo a už to bude půl roku od vysazení a vlastně ani snažení nemá žádnou cenu, chjo. No, aspoň se mi teď trochu ulevilo, když jsem se vyzpovídala Jinak sem tady moc ráda chodím, jste fajn!!! Mějte se.
Odpovědět To se mi líbí0
Jaňulka 1 : myslím že si to vystihla dost přesně taky sem moc ráda chodím a myslím že mě to pomohlo i když jak říkáš ukápne i nějaka slzička .... takže jedeme dál a těšme se mějte se prima a pa
Odpovědět To se mi líbí0
ahoja holky, díky za podporu. Víte určitým způsobem mi pomáhá i tato diskuze, ráda sem chodím, člověk napíše jak to má teď, dozví se jak to mají ostatní. Mrzí mě, že nemám ve svém okolí nikoho, kdo je ve stejné situaci. Tady sdílíme stejné radosti i problémy, tak je to super. Můžu si povídat aspoň takto, a jsem za to ráda určitě taky přijde chvilka, kdy ukápne slzička, napadají různé myšlenky. Ale jinak je potřeba se nevzdávat, bojovat, na každou z nás to štěstíčko čeká, jen si někdo musí počkat. Bude nám pak to čekáni stát za to, nebojte! Mějte se pěkně, pa.
Odpovědět To se mi líbí0
Taky držím palce a schvaluji , že si s toho neděláš takovou hlavu, ono to ani jinak nejde. Já se to snažím brát jako život když to nejde, asi není vhodný čas si říkám jinak by to jestě už přišlo. Musíme to brát s nadhledem.
Odpovědět To se mi líbí0
JAŇULA1: nestačím zírat jak jsi strašně silná povaha, jakto bereš, to se mi na tobě líbí, já jsem to tak nikdy neuměla .... jsi šikovná chválím ... a držím palečky ... ať se Vám podaří to vysněné miminko
Odpovědět To se mi líbí0
Emjee: vypadalo, ale jak říkám nevadí. Myslím, že na to nemyslím 24 hod denně, protože toho mám moc v práci a i doma. Ale z hlavy to úplně nedostanu. To určitě znáš. Jinak jak říkáš, snad to hodit za hlavu, uvidíme další měsíc, je to čtvrtý, stále si říkám, že je to ještě nějak v normě Hodně štěstí Tobě i všem ostatním. Mějte se. pa
Odpovědět To se mi líbí0
Janulka:Ale vypdalo to nadějně tak přeji at brzo objevíš //: mě trvalo 6 měsíců po vysazení pak jsem to hodila za hlavu nemyslela na to a v momentě kdy jsme to nečekali jsem otěhotněla <3 v úterý očekávám ovu tak snad se zadaří
Odpovědět To se mi líbí0
Ahojky tento víkend bych měla mít ovu tak sem zvědava jestli náhodou se nepovede a když ne ta příště ... jinak na vás myslím , sržím pěstičky a zase někdy pa
Odpovědět To se mi líbí0
ahoja, děkuji za povzbuzení, test jsem ani nestihla udělat, protože jsem to dnes ráno dostala. Tak nevím, jestli mám být ráda, že jsem to vůbec dostala, protože to bylo opravdu dlouho od poslední MS, nebo být naštvaná, že to není mimi. Nicméně hlavu nevěším, a hurá do dalšího měsíce. Děkuji ještě jednou za přijetí. Budu vás pravidelně sledovat.pa
Odpovědět To se mi líbí0
JAŇULA: ahojky nevadí, že ses k nám přidala, to vůbec ne ba naopak jsme rády a co se týče toho co jsi psala tak musím souhlasit s EMJEE a přidávám se k ni, zkus si udělat testík, taky jsem si myslela, že to je jenom s jídla a ono nene jídlo nene, ale miminko (podle testu samozřejmě) víš co se říká, za zkoušku nic nedáš a myslím, že jestli se ti to potvrdí, tak ta zkouška, bude se super výsledkem, nemyslíš ??? tak to zkus držíme ti tady všechny palečky
Odpovědět To se mi líbí0
Ahojky Janulka,to vypadá nadejně,a dělala sis testík??
Odpovědět To se mi líbí0

Diskuze

Doporučujeme