Maminka.czDiskuzeDěti a rodina

soukromé školky v Brně

anabelllllllll 14. 1. 2015 19:18
Ahoj,můžu se zeptat, zda nevíte o nějaké dobré soukromé školce v Brně? Sháním pro svého 3 letého syna.Nejlépe, aby nestála majlant :( Kde mají zajímavý program pro děti a kde učí i cizí jazyky.Taky máme problém s jídlem. Malý je dost vybíravý.. Předem moc děkuji za rady a tipy.Anička.
Celkem 10 odpovědí Zobrazit jako strom
maminečkaJaruška 25. 3. 2016 19:39
@Monikaa Jéé tak se nestačím divit kolik chvály na internetu na našííí školku dráček!" :D Náš Michálek sem chodí už skoro rok a hrozně se mu tady v této kolce líbí:)
Odpovědět To se mi líbí0
Michaela 24. 1. 2016 21:25
@Monika Moje zkušenost s touto školkou je taky výborná. Mám tu teď tříletou dcerku, jsme vegetariáni a tady nemají problém se zajištěním bezmasé stravy a to je u mě hodně velký plus ne všude je taková ochota.Do toho ta cena školky je taky moc dobrá když se to porovná s jinejma soukromýma školkama v Brně.
Odpovědět To se mi líbí0
Monika 9. 12. 2015 16:14
@Aneta Berou myslím děti v rozmezí od dvou do šesti let. Ale stránky jsou moc pěkné a přehledné najdete na nich opravdu vše když se podíváte: )
Odpovědět To se mi líbí0
Aneta 25. 11. 2015 19:35
@Monika Od kolika let tam berou??
Odpovědět To se mi líbí0
Monikaa 5. 11. 2015 17:16
@Monika Tak to sem ráda, že máte dobrou zkušenost, uvažují nad ní už delší dobu pro dceru. :)
Odpovědět To se mi líbí0
Monika 9. 7. 2015 10:35
Zdravím.Také jsem z Brna. Malýmu se strašně líbilo v mš dráček. Dávali sme ho tam vloni na týden přes prázdniny,jelikož nebylo jiného východiska ale byli sme moc spokojení jak my tak malý. Letos máme hlídání zajištěné,ale kdyby bylo potřeba tak bych se už na jinou školku neobracela
Odpovědět To se mi líbí0
paletka.d 27. 6. 2015 20:49
Dobrý večer všem,já už mám děti tedy ve škole, ale moje kamarádka od ledna dala dceru do soukromé školky Basic a je úplně natěšená. Ve staré školce stále řešila nějaké problémy (podle učitelek bylo její dítě neposlušné, moc živé, nechtělo spát). No bylo toho dost, dokonce to došlo tak daleko, že už tam malá ani nechtěla chodit.No a tak to v lednu změnila, v nové školce je ve třídě méně dětí a dokonce tu mají spoustu akcí. Doufám, že budete také spokojená.Soňa
Odpovědět To se mi líbí0
Pavlína Kr. 21. 5. 2015 20:50
Já mám dobrou zkušenost se školkou na Antonínské ulici - Agentura Beránek. Dcera tam chodila před 2 lety a byli jsme moc spokojeni. Na jednu učitelku 3-4 lidi, milí přístup, perfektní vybavení, krásná zahrada, pestrý program, angličtina, výlety... no prostě tak jsem si to vždycky představovala. Ale taky jsme si to zaplatili -- celý měsíc stál kolem 9 tis., nevím, kolik stojí teď, možná i víc. Ale stálo to za to, malé se tam moc líbilo.
Odpovědět To se mi líbí0
zuzka 20. 5. 2015 15:33
Koukám, že hledáme něco podobného, i když se bojím, že zrovna soukromé školky moc levné nejsou. Mě dost začala zajít montessori metoda, takže bych ráda našla školku která v tomhle duchu funguje. Kousek od nás se teď má otevírat nová školka a chci se jít právě podívta na ty dny otevřených dveří,abych vůbec věděla, jak to tam vypadá a jaké jsou učitelky (předpokládám, že ty by tam měly být). Dcera má navíc celiakii a podle toho, co tam píšou, tak dokážou zajistit dítěti i vhodnnou stravu, což ne všude bývá
Odpovědět To se mi líbí0
JankaJa 11. 2. 2015 10:08
Můžu s Mirkou jenom souhlasit, nabízí bohatý program, dost aktivit, děti se tu vyžijí. Každý den výuka anglického jazyka. Dá se k tomu říct jen to, že pokud chcete mít samostatné dítě, kterému se dostavá individuální péče a harmonicky vyvinutého člověka,pak je creativekids jasná volba.
Odpovědět To se mi líbí0


Registrace

Pojďte s námi diskutovat, posílat otázky do poradny, nabízet a kupovat dětské zboží v bazárku.

Díky jednoduché registraci máte ke všemu okamžitý přístup.

Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv do vaší e-mailové schránky.

 

Předplatné

Aktuální číslo časopisu