Maminka.czDiskuzePovídání jen tak

Spodní prádlo

luciesjonak 20. 10. 2014 12:57
Dobrý den, konečně jsem se taky k tomu počítači dostala, prosila bych o pár rad. Už dlouho hledám obchody se spodním prádlem, kde by mi nějaká ta podprsenka opravdu sedla a dokázal by mi někdo poradit, jakou bych měla mít, poslední dobou jsem nespokojená a všude jsou na mě protivné...kam zajít?
Celkem 3 odpovědi Zobrazit jako strom
jelenová 27. 11. 2014 12:43
Dobrý den, už se mi blíží svatební den, je toho tolik, co bych moc ráda stihla, ale momentálně mě trápí svatební šaty a spodní prádlo. Chtěla bych se zeptat, kde by jste mi doporučovali v praze zakoupit spodní prádlo? Já občas někam zajdu na nákup spodního prádla, ale zatím jsem si nikde nevybrala, nikdo mi nědokázal ani poradit.
Odpovědět To se mi líbí0
Paja 26. 10. 2014 12:33
@marcelka ahoj tyjo to je tak veliká škoda, že také nejsem z Prahy, mohla bych tu býti pečená vařená, jelikož já zbožňuji spodní prádlo a hlavně, když ho mám nové!
Odpovědět To se mi líbí0
marcelka 22. 10. 2014 13:34
ahoj luciesjonak todle dobře znám, taky jsem olikrát z obchodů odcházela spíše rozčílená, ale teď jsem při toulkách po praze narazila na skvělý spodní prádýlko, vešla jsem s obavami, ale ty se hned rozplynuly, jelikož tu byla velice příjemná obsluha, paní jsem řekla své čísla, hned se mě zeptala jaké barvy mám ráda a začali jsme zkouše, vysvětlila mi kde bych měla mít psrávně kostice a tak dále, strašně rychle ten čas utíkal, nikdy jsem neměla možnosti, tak velikého výběru, až mě oči přecházeli, vyšla jsem ven spokojena se třemi ulovenými kousky!! Ani mi nepřišlo, že bych tu byla přes hodinu..
Odpovědět To se mi líbí0


Registrace

Pojďte s námi diskutovat, posílat otázky do poradny, nabízet a kupovat dětské zboží v bazárku.

Díky jednoduché registraci máte ke všemu okamžitý přístup.

Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv do vaší e-mailové schránky.

 

Předplatné

Aktuální číslo časopisu