Maminka.czDiskuzeDěti a rodina

Sportování rodičů a dětí 5 - 12 let

Dobrý den, maminky,poprosila bych vás o názor. Zabývám se aktuálně problémem, proč rodiče a děti (ve věku 5 - 12 let) společně nesportují. Zajímal by mě váš názor, jaký je důvod, proč to mu tak je? A pokud naopak sportujete, jakou aktivitu společně děláte? Budu moc ráda, pokud se rozepíšete.Děkuji moc za názor.
Celkem 13 odpovědí Zobrazit jako strom
Taky nakupujeme batohy a podobné věci v nejkufry. Vždycky sem tu s nákupem spokojená
Odpovědět To se mi líbí0
@LendaAno mají batohy pro dospělé i pro děti a co jsem se dívala tak moc pěkné. Alespoň mě se líbí jejich nabídka
Odpovědět To se mi líbí0
@GitaGito mají i dětské batohy?
Odpovědět To se mi líbí0
@LindaTaky deti davam do krouzku v Praze, jsou moc spokojeni,chodi tam zati od zaří
Odpovědět To se mi líbí0
Já sem si v nejkufry taky objednávala batoh a sem maximálně spokojená
Odpovědět To se mi líbí0
To je jasny, neni nad prirodnu, ale pokud jsi ve meste jako je Praha, moc moznosti jak dite zabavit neni.Jsem rozhodne pro krouzky a sport, nez aby doma sedeli u Pc!
Odpovědět To se mi líbí0
@Markéta Markéto ty co máme doma rozhodně ano, já sem snima maximálně spokojená
Odpovědět To se mi líbí0
@VeraA naco presne tam tedy deti davate?
Odpovědět To se mi líbí0
@TroubovskáJsou ty batohy z nejkufry kvalitní?
Odpovědět To se mi líbí0
@AliceAno jen at si ditko sport uzije samo, take vkladam na tohle duveru do sport kids,.
Odpovědět To se mi líbí0
U nás momentálně frčí pravidelné víkendové tůry. Ted sme si na to pořídili i nové batohy z Nejkufry .. Děcka to baví víc než někde běhat za balonem
Odpovědět To se mi líbí0
Rekla bych ze v tomhle se nikdy rodic s ditetem neshodne, proto je lepsi se zamerit predevsim na dite, at ma vse potrebne a pak az na svuj sport. Pro tak male deti je idealni neco vsestraneho, nemuzou jeste vedet co konkretne je zaujme.
Odpovědět To se mi líbí0
Dobrá jsou sportoviště, pískoviště, různé průlezky. Ale i les, louka, příroda. Nebo kroužky všeho druhu kdy se dítě rozvíjí.
Odpovědět To se mi líbí0

Diskuze

Doporučujeme