Maminka.czDiskuzePovídání jen tak

Sportovní oblečení

Ahoj. Kdo jaké sportovní oblečení máte? Jaké preferujete, s jaký jste spokojení a s jakým naopak ne a jaké by ste doporučili ? Začínám chodit do posilky, běhat, cvičit a občas na kolo zajdu, tak bych chtěla nějaké kloudné oblečení.
Celkem 33 odpovědí Zobrazit jako strom
Ahoj, já ráda na běhání nakupuju značku rogelli tady: https://www.rogelli.cz/damske-obleceni-na-behani/. Zatím mám jen trička a kalhoty na běhání v létě, ale plánuju nějakou lehkou ale hřejivou bundu a pod bundu něco z merino vlny. A samozřejmě pořádně teplé ponožky, až se tu kolem našeho komína budu bořit po polích ve sněhu :)
Odpovědět To se mi líbí0
@JanaHele ty anticelulitidove jsem teda nezkousela ale mam radsi celkove i na cviceni i na behani vysoke a z pevneho materialu tak mozna ze by to mohlo byt i proticelulitidove. :)
Odpovědět To se mi líbí0
Zdravím, sháním respondenty pro dotazník k mé BP týkající se nákupního chování při výběru sportovního oblečení. Hledám (i třeba jen rekreační) sportovce ve věku 17-37 let, co si kupují sportovní oblečení. Dotazník je zcela anonymní a nejedná se o reklamu. Trvá cca 8-10 minut (maximálně 16 otázek, záleží na odpovědích, pak se to různě větví). Sportu zdar a krásný den Denisa (odkaz na dotazníček zde https://59988.vyplnto.cz/)
Odpovědět To se mi líbí0
Ahoj holky shanim nejake dobre leginy na cviceni a jestli mate nekdo prosim i doporuceni jestli jsou dobre takove ty anticelulitidove leginy tak budu rada. dekuji
Odpovědět To se mi líbí0
Mohl by mi tu někdo doporučit i dětské sportovní oblečení ? Jak značku, tak i kde je k sehnání (eshop) nebo kamenná prodejna v Praze :)
Odpovědět To se mi líbí0
Já mám na běhání zateplené legíny a na léto klasické kraťasy a jinak funkční trika. V zimě velmi oceňuji cokoliv z merino vlny - tenhle materiál je úplně nejlepší - nemusí se prát, stačí vždy vyvěsit a tahat ho můžete třeba měsíc. Samozřejmě důležité je kvalitní merino - např. Icebreaker, cenově sice dražší, ale investice se vyplatí. :)
Odpovědět To se mi líbí0
@DanielaJá jsem si jednou koupila kalhoty v obchodě...ale byla jsem teda nastvana, pac se mi hned vytahaly a po prani zbledly. Pak jsem to zkusila na netu a jsem spokojena :)
Odpovědět To se mi líbí0
@BeátaKde kupujes leginy na cviceni?
Odpovědět To se mi líbí0
@TerezaTaky taky :) Nejlepsi na cvičení :)
Odpovědět To se mi líbí0
@LadaJá chodím v legínách a tílku do posilky
Odpovědět To se mi líbí0
Holky, jaké oblečení nosíte do posilovny?
Odpovědět To se mi líbí0
Ahoj, chtěla jsem se zeptat, jestli nevíte, kde koupit sportovní ale i společenské oblečení pro ženu větších rozměrů? Děkuji
Odpovědět To se mi líbí0
@Jana KA mate nejaky oblibeny eshop nebo tak? doporucite prosim? ja jsem v tomhle uplne marna. dekuji
Odpovědět To se mi líbí0
@AlenkaAhoj ja uz leginy na sport ci treba elegantni stahovaci leginy nakupuji na internetu na eshopu :)
Odpovědět To se mi líbí0
Ahoj holky kde prosim nakupujete sportovni leginy? :)
Odpovědět To se mi líbí0
@MarikaSuper. děkuji moc za odpověď, asi teda hned po výplatě objedná. Díkydíky!
Odpovědět To se mi líbí0
Já mám legíny a teda musím říct, že mi skvěle sednou :) pohodlné jsou, nikde se nezařezávají, neprosvítají .. no určitě bych s objednáním strach neměla :)
Odpovědět To se mi líbí0
Chystám se obnovit šatník, aktuálně je v plánu HM. Není to sportovní obchod, ale od toho se odvíjí také rozumné ceny sportovního oblečení, které tam mají...
Odpovědět To se mi líbí0
Ahoj, máte někdo nějaký typ na sportovní podprsenku a tílko k legínám? Sháním nové oblečení do fitka. U nás nic nemají.
Odpovědět To se mi líbí0
@ŠárkaAhoj, na hot jógu ti bude stačit tílko nebo já nosím jen sportovní podprsenku a krátké šortky. A cvičím bosá. Hlavně zvol materiál, který ti bude sát hodně pot. Bude ti určitě teplo. Jsou i obchody, kde mají oblečení přímo určené na jógu a cvičení.
Odpovědět To se mi líbí0

Diskuze

Doporučujeme