Maminka.czDiskuze

Srpňátka 2013

Evulin 28. 9. 2013 16:19:48
ahoj holky, tak hlásím novinky.. u doktorky jsme byli v úterý a navážila 3980g, takže za celý měsíc byl příbytek 180g, což je hrozná bída.. doktorka z toho byla docela v šoku.. doma mám půjčenou váhu od tety, takže jsem si ho ve čtvrtek večer zvážila a navážila jsem opět 3980g, nepřibral ani deka.. takže jsem to vzdala a dala jsem mu nutrilon.. prostě to střídám, jednou kojím, jednou mu dám nutrilon a když má nutrilon tak se snažím odstříkávat a pak zase příště nakojím + mu dám to odstříkané.. a vida.. v pátek jsem ho vážila a přesně za 1 den s dokrmem přibral 170g, takže skoro to, co za měsíc jsme najednou dali za den.. má co dohánět, ale už máme 4150g < jde to na něm vidět.. taky si začal broukat, usmívat se a ne jen pořád spát.. taky se mu hezky vyhladila kůže.. to půjde.. musíme najít nějakej systém a já doufám, že se nějak rozkojím, jen si vždycky najít čas na to odsávání.. už se mi párkrát stalo, že jsem prostě nemohla, protože ten starší pořád něco chce, nebo Davídek je vzhůru a prostě musím chovat.. vždycky se to nějak sejde.. včera jsem odsávala v noci a Dušánka jsem vzbudila jak to vrčí.. ach jo.. ale mám radost, že Davídek konečně prospívá..
Přezdívka nebo jméno
Váš komentář
:-);-):-)):-D^^O:-):-];-]:D:laska::-*:oops:8-)8-D:sok::-\:/]:-<]:-D>:-(:grr::eh:-(:'(8-S:-l:kuk::hmm:8-P:-P:zelenac::-!:-|:tleskani:oboze:potichu:nenapadne:hm:sipka::!::?::napad::achjo::lol::pozor
Odeslat odpověď

Pravidla diskuzí na webu Maminka.cz

Zasláním příspěvku do diskuze souhlasíte s těmito pravidly:

  • Podmínky užívání služby informační společnosti
  • Informace o zpracování osobních údajů
  • Příspěvky se musí týkat tématu článku.
  • Příspěvky nesmí obsahovat vulgární výrazy a slovní útoky na jiné osoby.
  • Příspěvky nesmí poškozovat web Maminka.cz ani ostatní projekty provozovatele.
  • Je zakázáno vkládat do příspěvků nezákonný obsah včetně odkazů na stránky nabízející takový obsah.
  • Příspěvky nelze využívat k reklamě.
  • Příspěvky, které porušují pravidla diskuzí, budou odstraněny. Případně budou upraveny tak, aby neporušovaly pravidla diskuzí. V textu bude následně uvedeno, že příspěvky byly ze strany redakce upraveny.
  • Právo moderovat diskuze mají pouze vybraní zástupci provozovatele. Základní kontrola každého příspěvku probíhá ještě před jeho zveřejněním.
  • Maminka.cz je soukromý web a provozovatel má při řešení sporů, které se týkají příspěvků v diskuzích, vždy konečné slovo.
 

Diskuze

Doporučujeme