Maminka.czDiskuzePovídání jen tak

Stěhování

Mám takový problém, budeme se stěhovat a já nemám tušení, jak všechny ty věci zabalit, protože když jsem šla do obchodu poprosit o krabice, řekli, že nedávají, že nemůžou. Tak co teď?
Celkem 12 odpovědí Zobrazit jako strom
Dotaz je sice starší, ale pro každého, kdo bude mít dotaz ke stěhování, balení, sehnání krabic atd. Jsem sepsal do několika článků více jak 10 let zkušeností v oboru. http://www.vektos.cz/tipy-a-rady/Myslím, že alespoň některý z článků pomůže všem těm, kteří se připravují na stěhování.
Odpovědět To se mi líbí0
Ohledně stěhování a balení do krabic jsem četla nedávno článek https://www.stehovanistanek.eu/na-co-myslet-pri-baleni-k...
Odpovědět To se mi líbí0
Billa krabice dava..a NEDOPORUCUJI firmu Stehujilevne...ted me stehovali..byt poniceny podlaha...predbezna cena byla 4500 kc..jednani s majitelem katastrofa..chtel 7500 pry bez papiru nebo plus 21% k castce...KRUPAN OSTAVSKI !!!!
Odpovědět To se mi líbí2
Já jsem kupovala po stěhování nábytek nový. Chtěla jsem mít v novém domě jinak zařízeno. Tak jsem nakupovala i na internetu. A věci jsem většinou vyhodila, takže nebylo moc krabic na přestěhování potřeba :)
Odpovědět To se mi líbí0
Já si dodnes pamatuju, jak jsme se, když jsem byla ještě malá, stěhovali s rodinou, byt jsme měli taky jen 3+1 a stěhováky jsme najatý měli, ale vím, že to dopadlo katastrofálně, spousta věcí rozbitých, hrůza děs. Proto já když jsem se v dospělosti kamkoli stěhovala, vždy jsem se snažila nejen vše pořádně zabalit (za mě taky chvála obalovým-materiálům, ale hlavně té bublinkové folii), ale hlavně sama přestěhovat s tím, že jsem si domluvila známé, kterým jsem dala třeba na benzín plus něco za tu pomoc a nikdy jsem s rozbitými věcmi neměla problém.
Odpovědět To se mi líbí0
@HeňaAha, já jsem myslela, že to byla jenom nějaká malá firmička. Která stěhuje po okolí. To bych se asi nebála využít, když mají takové služby.
Odpovědět To se mi líbí0
@MirkaMěli jsme nej-stehovani. stěhují po ČR i do zahraničí jsem se dívala. Byli jsme spokojení.
Odpovědět To se mi líbí0
@HeňaJakou firmu jste si prosím najali? Nějakou lokální nebo co klidně stěhuje po celé čr? Nvm odkud totiž jsi.
Odpovědět To se mi líbí1
Pokud to není pár krabic jak píše slečna, tak určitě stěhováky. Já se stěhovala s přítelem do většího bytu a museli jsme to tak řešit. Když si člověk najde spolehlivou firmu, tak nemá problém, my jsme takovou naštěstí měli.
Odpovědět To se mi líbí0
Na malý byt doporučuji si objednat alespoň malou dodávku. Já jsem se stěhovala z koleje a otočila jsem to s taxíkem 3x. Nyní jsme se stěhovali z privátu a zavolali jsme si už stěhovací firmu. Měli jsme totiž už i nějakou tu elektroniku i nábytek, tak raději s menším nákladním autem jak si dělat starosti jak to budeme rozebírat. Sranda nebylo ani jedno stahování, ale naštěstí s přítelem jsme to zvládli bez újmy;)
Odpovědět To se mi líbí0
@RadekPokud se jedná o stěhování menšího bytu tak si myslím, že stěhovací firmu není potřeba objednávat. Pravdou ale je, že se ušetří hodně starostí a času. My jsme stěhovali byt 3+1 kde bylo i piano a to se i stěhováci zapotili
Odpovědět To se mi líbí0
Je to už sice asi uzavřené, ale pro další. Nebylo by jednodušší to nechat na specializovanou firmu? My měli podobné starosti a zkusili poptat více firem. Mají potřebné vybavení, vědí, co a jak mají zabalit, případně vám poradí. Takže jde jen o to, nenarazit na nějaké podvodníky, ale tomu se asi 100% vyhnout nelze v jakémkoliv oboru. Nejlépe dát na reference, případně na prvotní kontakt, už tam máte možnost poznat, zda mají zájem a vědí, o čem je řeč.
Odpovědět To se mi líbí0

Diskuze

Doporučujeme