Maminka.czDiskuzePovídání jen tak

Stěhování

natali163 21. 1. 2013 11:56
Mám takový problém, budeme se stěhovat a já nemám tušení, jak všechny ty věci zabalit, protože když jsem šla do obchodu poprosit o krabice, řekli, že nedávají, že nemůžou. Tak co teď?
Celkem 11 odpovědí Zobrazit jako strom
Petra 29. 5. 2016 14:50
@Alena My jsme se taky dívali na to zapůjčení krabic - konkrétně ten Tavočer zapůjčuje krabice zdarma když pak s nima i stěhujete, ale půjčují je i samostatně za nějaký poplatek ...Osobně si ale myslím, že pokud máte místo,tak je lepší si pár krabic pokoupit a pak do nich uložit třeba sezonní věci na půdu atd. - my jsme to tak udělali, ty krabice nejsou drahé..
Odpovědět To se mi líbí0
Ina 12. 4. 2016 20:05
Já jsem kupovala po stěhování nábytek nový. Chtěla jsem mít v novém domě jinak zařízeno. Tak jsem nakupovala i na internetu. A věci jsem většinou vyhodila, takže nebylo moc krabic na přestěhování potřeba :)
Odpovědět To se mi líbí0
Aliice2 10. 3. 2016 11:01
Já si dodnes pamatuju, jak jsme se, když jsem byla ještě malá, stěhovali s rodinou, byt jsme měli taky jen 3+1 a stěhováky jsme najatý měli, ale vím, že to dopadlo katastrofálně, spousta věcí rozbitých, hrůza děs. Proto já když jsem se v dospělosti kamkoli stěhovala, vždy jsem se snažila nejen vše pořádně zabalit (za mě taky chvála obalovým-materiálům, ale hlavně té bublinkové folii), ale hlavně sama přestěhovat s tím, že jsem si domluvila známé, kterým jsem dala třeba na benzín plus něco za tu pomoc a nikdy jsem s rozbitými věcmi neměla problém.
Odpovědět To se mi líbí0
Alena 18. 12. 2015 15:39
Alespoň pro ty ostatní: pokud využijete stěhováky, tak někteří i zapůjčují krabice (např. Tavočer..) a nebo se krabice dají za pár kaček koupit...co já vím tak třeba na obalove-materialy.cz mají všechno ke stěhování, nejen krabice, ale hlavně i bublinkovou folii bez které bych teda stěhovat některé věci rozhodně nechtěla...
Odpovědět To se mi líbí0
Mirka 27. 7. 2015 17:19
@Heňa Aha, já jsem myslela, že to byla jenom nějaká malá firmička. Která stěhuje po okolí. To bych se asi nebála využít, když mají takové služby.
Odpovědět To se mi líbí0
Heňa 23. 7. 2015 18:38
@Mirka Měli jsme nej-stehovani. stěhují po ČR i do zahraničí jsem se dívala. Byli jsme spokojení.
Odpovědět To se mi líbí0
Mirka 20. 7. 2015 18:27
@Heňa Jakou firmu jste si prosím najali? Nějakou lokální nebo co klidně stěhuje po celé čr? Nvm odkud totiž jsi.
Odpovědět To se mi líbí1
Heňa 17. 7. 2015 22:11
Pokud to není pár krabic jak píše slečna, tak určitě stěhováky. Já se stěhovala s přítelem do většího bytu a museli jsme to tak řešit. Když si člověk najde spolehlivou firmu, tak nemá problém, my jsme takovou naštěstí měli.
Odpovědět To se mi líbí0
Kiku 6. 7. 2015 21:40
Na malý byt doporučuji si objednat alespoň malou dodávku. Já jsem se stěhovala z koleje a otočila jsem to s taxíkem 3x. Nyní jsme se stěhovali z privátu a zavolali jsme si už stěhovací firmu. Měli jsme totiž už i nějakou tu elektroniku i nábytek, tak raději s menším nákladním autem jak si dělat starosti jak to budeme rozebírat. Sranda nebylo ani jedno stahování, ale naštěstí s přítelem jsme to zvládli bez újmy;)
Odpovědět To se mi líbí0
Petra Hrozová 28. 5. 2015 10:53
@Radek Pokud se jedná o stěhování menšího bytu tak si myslím, že stěhovací firmu není potřeba objednávat. Pravdou ale je, že se ušetří hodně starostí a času. My jsme stěhovali byt 3+1 kde bylo i piano a to se i stěhováci zapotili :-D
Odpovědět To se mi líbí0
Radek 15. 10. 2013 10:00
Je to už sice asi uzavřené, ale pro další. Nebylo by jednodušší to nechat na specializovanou firmu? My měli podobné starosti a zkusili poptat více firem. Mají potřebné vybavení, vědí, co a jak mají zabalit, případně vám poradí. Takže jde jen o to, nenarazit na nějaké podvodníky, ale tomu se asi 100% vyhnout nelze v jakémkoliv oboru. Nejlépe dát na reference, případně na prvotní kontakt, už tam máte možnost poznat, zda mají zájem a vědí, o čem je řeč.
Odpovědět To se mi líbí0


Registrace

Pojďte s námi diskutovat, posílat otázky do poradny, nabízet a kupovat dětské zboží v bazárku.

Díky jednoduché registraci máte ke všemu okamžitý přístup.

Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv do vaší e-mailové schránky.

 

Předplatné

Aktuální číslo časopisu