Maminka.czDiskuzePočetí

Steroidy a otěhotnění

Dobrý den, můj přítel užívá anabolické steroidy - testosteron, nandrolone a trenbolone, po dobu jednoho měsíce. Já jsem užívala hormonální antikoncepci 10 let vkuse. Před 14 dni jsem vysadila.Jaká je pravděpodobnost otěhotnění v nejbližší době? Způsobuje kombinace těchto steroidů neplodnost?Děkuji za odpověď.
Celkem 3 odpovědi Zobrazit jako strom
Dobrý den. Plodnost u muže na anabolických steroidech (testosteron a deriváty) je prokazatelně bohužel snížena až i 1 rok po jejich vysazení. Samozřejmě záleží na dávkách a délce aplikace. Časem dojde k útlumu tvorby vlastního testosteronu a bohužel zpětnovazebně i dalších hormonů (luteinizační a folikulistimulační hormon), což vede k téměř zastavění tvorby spermií. Řešením je, aby si přítel zašel na urologii a nechal udělat spermiogram, tím se zjistím, kolik aktivity má. Nebo se prostě pokoušet a čekat. ;)Co se týká HAK, záleží preparát od preparátu, obvykle se udává, že dojde k obnově cyklu nejdéle do pár měsíců. U šetrnějších preparátů i pod měsíc. Co se týká nitroděložních tělísek, můžete zadělat na prcka ihned po extrakci.Doufám, že jsem alespoň trochu zodpověděla otázku, hezký den.
Odpovědět To se mi líbí0
Ty jsi dobrovolně s chlapem který zobe? A ještě s ním chceš dítě? Proboha proč? Přečti si na internetu něco o vedlejších účincích steroidů, ať víš do čeho jdeš.
Odpovědět To se mi líbí0
Naopak, narodí se vám plno malých asteroidů.
Odpovědět To se mi líbí0


Horoskopy

Kozoroh Vedoucí je zvyklý, že podáváte perfektní výkony, a proto je z vaší nynější kariéry v šoku. Vidí, že se…

Jména pro děti

Největší výběr jmen.

Dnes má svátek: Milan, Drahuše, Leon

Registrace

Pojďte s námi diskutovat, posílat otázky do poradny, nabízet a kupovat dětské zboží v bazárku.

Díky jednoduché registraci máte ke všemu okamžitý přístup.

Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv do vaší e-mailové schránky.

  

Předplatné

Aktuální číslo časopisu