Maminka.czDiskuzePočetí

Steroidy a otěhotnění

Dobrý den, můj přítel užívá anabolické steroidy - testosteron, nandrolone a trenbolone, po dobu jednoho měsíce. Já jsem užívala hormonální antikoncepci 10 let vkuse. Před 14 dni jsem vysadila.Jaká je pravděpodobnost otěhotnění v nejbližší době? Způsobuje kombinace těchto steroidů neplodnost?Děkuji za odpověď.
Celkem 8 odpovědí Zobrazit jako strom
@Manka U r gril, ok?
Odpovědět To se mi líbí0
@Poks Vím o tom poměrně dost. Mezi přáteli takového zobala bohužel máme. Vzhledově je to sice korba, ale zdravotně dost chátrá. Z přatelského fajn chlapa se stal nervní nabručenec, který má v hlavě maximálně to, kolik dal na benchi. Jo, a párkrát už taky vcelku bez důvodu vystartoval po lidech. Začíná být magor. A podle všeho jde do háje i jeho mužnost. Tak fakt nechápu výhody zobání.
Odpovědět To se mi líbí0
Po mesici bude porad plodny, trenbol.a nandrol.je sice nejhorší kombinace co se snižování endog.tst tyče a vůbec by se nemělo tyto látky kombinovat.Muze nasadit klomid a ten by to měl v pohodě dorovnat
Odpovědět To se mi líbí0
@Manka Po tom ti je kulovy jestli chce snim dite nebo ne.Nic o tom nevis a necháš se ovlivňovat recma na netu.
Odpovědět To se mi líbí0
Po měsíci brání steroidů nemůže tak moc ovlivnit tělo k rozmnožování. Podívejte se kolík profíku má dětí (Grznár,Krasinský,Tkadlčík,Arnold,Jay Cutler) a jím podobní.
Odpovědět To se mi líbí0
Dobrý den. Plodnost u muže na anabolických steroidech (testosteron a deriváty) je prokazatelně bohužel snížena až i 1 rok po jejich vysazení. Samozřejmě záleží na dávkách a délce aplikace. Časem dojde k útlumu tvorby vlastního testosteronu a bohužel zpětnovazebně i dalších hormonů (luteinizační a folikulistimulační hormon), což vede k téměř zastavění tvorby spermií. Řešením je, aby si přítel zašel na urologii a nechal udělat spermiogram, tím se zjistím, kolik aktivity má. Nebo se prostě pokoušet a čekat. ;)Co se týká HAK, záleží preparát od preparátu, obvykle se udává, že dojde k obnově cyklu nejdéle do pár měsíců. U šetrnějších preparátů i pod měsíc. Co se týká nitroděložních tělísek, můžete zadělat na prcka ihned po extrakci.Doufám, že jsem alespoň trochu zodpověděla otázku, hezký den.
Odpovědět To se mi líbí0
Ty jsi dobrovolně s chlapem který zobe? A ještě s ním chceš dítě? Proboha proč? Přečti si na internetu něco o vedlejších účincích steroidů, ať víš do čeho jdeš.
Odpovědět To se mi líbí0
Naopak, narodí se vám plno malých asteroidů.
Odpovědět To se mi líbí0


Horoskopy

Lev Neděle je váš srdcový den, a proto si ho chcete užít na plné obrátky. Vezměte své blízké třeba do…

Jména pro děti

Největší výběr jmen.

Dnes má svátek: Brigita, Uršula, Voršila

Registrace

Pojďte s námi diskutovat, posílat otázky do poradny, nabízet a kupovat dětské zboží v bazárku.

Díky jednoduché registraci máte ke všemu okamžitý přístup.

Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv do vaší e-mailové schránky.

  

Předplatné

Aktuální číslo časopisu