Maminka.czDiskuze

Strach s porodu

Ewisek 11. 8. 2010 19:47:22
Ahoj maminky sem prvorodička a mám tak panickou hruzu z porodu ze si obcas preju abych se probudila a zjistila ze to vsechno byl jen sen ze nejsem tehotna moc se bojim co se bude dit nesnasim bolest mam zvyseny prah bolesti mno proste cem citlivka no a taky navic se bojim ze budou v nemocnici zly kdyz tam nebudu mit nastavajiciho tatinka moje kamaradka pri porodu pekne trpela protoze tam byla sama bez chlapa a sestricky si na ni vylivaly zlost dost spatne to nesla a ja se bojim ze se mi to stane taky protoze zase od jine kamaradky ktera u porodu mela pritele vim ze n ni byly neskutecne hodny protoze tam mela pritele a protoze sestricky vedely ze kdyby byly hnusny ze on tam udela zle sem z mostu a mostecka nemocnice neni zrovna moc nejlepsi joje vyhlasena ze je tady nejlepsi oddeleni pro nedonošeny miminka ale jinak stoji za prd a o chovani sestřiček ani nemluvim fakt se dost bojim radsi bych si nechala vrtat zub nez abych sla rodit mam strach uvazovala sem o jiny nemocnici ale co kdyz to nestihnu nekam dojet a porodim v aute?nebo co kdyz me to chytne a ja budu sama doma a nebudu schopna si privolat pomoc a porodim doma bez pomoci fakt mám z porodu hruzu kolikrát se mi v noci zda o tom jak rodim a budim se zpocena a vydesena potom zbytek noci probrecim a bojim se cim dal vic uz fakt nevim co mám delat obcas si pripadam jak blazen
Přezdívka nebo jméno
Váš komentář
:-);-):-)):-D^^O:-):-];-]:D:laska::-*:oops:8-)8-D:sok::-\:/]:-<]:-D>:-(:grr::eh:-(:'(8-S:-l:kuk::hmm:8-P:-P:zelenac::-!:-|:tleskani:oboze:potichu:nenapadne:hm:sipka::!::?::napad::achjo::lol::pozor
Odeslat odpověď

Pravidla diskuzí na webu Maminka.cz

Zasláním příspěvku do diskuze souhlasíte s těmito pravidly:

  • Podmínky užívání služby informační společnosti
  • Informace o zpracování osobních údajů
  • Příspěvky se musí týkat tématu článku.
  • Příspěvky nesmí obsahovat vulgární výrazy a slovní útoky na jiné osoby.
  • Příspěvky nesmí poškozovat web Maminka.cz ani ostatní projekty provozovatele.
  • Je zakázáno vkládat do příspěvků nezákonný obsah včetně odkazů na stránky nabízející takový obsah.
  • Příspěvky nelze využívat k reklamě.
  • Příspěvky, které porušují pravidla diskuzí, budou odstraněny. Případně budou upraveny tak, aby neporušovaly pravidla diskuzí. V textu bude následně uvedeno, že příspěvky byly ze strany redakce upraveny.
  • Právo moderovat diskuze mají pouze vybraní zástupci provozovatele. Základní kontrola každého příspěvku probíhá ještě před jeho zveřejněním.
  • Maminka.cz je soukromý web a provozovatel má při řešení sporů, které se týkají příspěvků v diskuzích, vždy konečné slovo.
 

Diskuze

Doporučujeme