Maminka.czDiskuze

RE: Stresové těhotenství

Anička 25. 7. 2017 18:28:41
Milá Marino,
náhodně jsem si přečetla Váš příběh a je mi líto, co prožíváte.¨
Já sama jsem matkou 3 dnes již velkých dětí a zdravotník (praktická lékařka).
Ta situace je velice těžká. Moc dobře, že jste se obrátila na policii.
Také existuje Bílý kruh bezpečí, kde by Vám mohli poradit a pomoci v podobně vypjatých situacích. Také je možno kdykoliv zavolat na krizovou linku důvěry na psychiatrických klinikách větších nemocnic. Také řešte problémy se svým praktickým lékařem a gynekologem, jistě rádi poradí.
Bylo by super, nebýt na tyto problémy sama.
Máte rodiče nebo sestru, někoho, kdo by Vás mohl podržet?
(Možná kdybyste je mohla na pár dnů navštívit a tak změnit působiště a zároveň se zbavit tak šíleného stresu, vyspat se?) Nebo spolehlivou kamarádku nebo sousedku, které byste se nebála svěřit a která by Vás podržela, abyste nebyla
s tímto stresem a strachem sama?
Je moc důležité , abyste Vy znovu prožívala vnitřní klid. Potřebujete se v klidu najíst a napít (samozřejmě ne alkohol). Večer třeba dětský nebo mátový čaj s medem. Dobře na uklidnění fungují třeba ořechy(pokud na ně nejste alergická) nebo mléko či ovesná kaše s medem. Ve dne se trochu projít (třeba s tou kamarádkou)v přírodě...
Na uklidnění funguje skvěle klasická hudba. Ta uklidňuje matku i dítě.
(My jsme to s úspěchem používali u naší nejstarší dcery, která byla trochu nervozní dítě (nervozní matky), ale hudba, kterou poslouchala v bříšku, ji uklidňovala i jako mimino, krásně se zklidnila a usínala a mně to pomáhalo taky.
Další hudba, která se nám osvědčila, byla "křesťanská relaxační hudba" - zpívané žalmy a meditativní písně Michaela Talbota (v AJ). Ty fungovaly jako mávnutí šátku, kdy se všechno uklidnilo, utišilo a prožívali jsme bezpečí v Boží náruči.
Toto bezpečí i ochranu Vám, milá Marino, Vašemu miminku i všem Vašim blízkým,
moc přeju.
Anička V.,
mail: cncinfo@centrum.cz

P.S. Pokud byste chtěla a mohla bych Vám být nějak užitečná, ozvěte se.
P.S.2: Žena má od Boha dar nosit a přivést na svět dítě. Mnoho žen prožilo něco velice těžkého a přesto jejich děti se narodily zdravé. nebojte se!
Myslím na Vás.
Přezdívka nebo jméno
Váš komentář
:-);-):-)):-D^^O:-):-];-]:D:laska::-*:oops:8-)8-D:sok::-\:/]:-<]:-D>:-(:grr::eh:-(:'(8-S:-l:kuk::hmm:8-P:-P:zelenac::-!:-|:tleskani:oboze:potichu:nenapadne:hm:sipka::!::?::napad::achjo::lol::pozor
Odeslat odpověď

Pravidla diskuzí na webu Maminka.cz

Zasláním příspěvku do diskuze souhlasíte s těmito pravidly:

  • Podmínky užívání služby informační společnosti
  • Informace o zpracování osobních údajů
  • Příspěvky se musí týkat tématu článku.
  • Příspěvky nesmí obsahovat vulgární výrazy a slovní útoky na jiné osoby.
  • Příspěvky nesmí poškozovat web Maminka.cz ani ostatní projekty provozovatele.
  • Je zakázáno vkládat do příspěvků nezákonný obsah včetně odkazů na stránky nabízející takový obsah.
  • Příspěvky nelze využívat k reklamě.
  • Příspěvky, které porušují pravidla diskuzí, budou odstraněny. Případně budou upraveny tak, aby neporušovaly pravidla diskuzí. V textu bude následně uvedeno, že příspěvky byly ze strany redakce upraveny.
  • Právo moderovat diskuze mají pouze vybraní zástupci provozovatele. Základní kontrola každého příspěvku probíhá ještě před jeho zveřejněním.
  • Maminka.cz je soukromý web a provozovatel má při řešení sporů, které se týkají příspěvků v diskuzích, vždy konečné slovo.
 

Video

Diskuze

Doporučujeme