Maminka.czDiskuzeDěti a rodina

studium s dětma?

kykča 4. 6. 2013 19:11
Maminky, chtěla by jsem se zeptat,jak moc je náročné studium s dětma?Kdo má zkušenost,prosím písněte clamp Děkuji moc
Celkem 14 odpovědí Zobrazit jako strom
Kamilka 30. 8. 2016 9:58
Ja jsemstudovala dalkove soukromou vysokou skolu v praze a obcas to bylo opravdu hodne narocne ale jinak vse ok
Odpovědět To se mi líbí0
Míla 24. 8. 2015 22:36
@splouch Já jsem druhým rokem na Cevru - dálkově... a syna většinou hlídá babička nebo manžel...bez nich bych do toho asi nešla...Ale jinak si Cevro nemůžu vynachválit...Někdy si ve škole i odpočinu ..od domácích prací :-D Spoustu mých spolužáků si dodělává NMgr. při práci a také to dávají.
Odpovědět To se mi líbí0
majda 28. 8. 2014 21:30
@splouch no určitě jdi do toho. škola se zvládnout dá a s podporou rodiny to určitě zvládneš. cevro je určitě dobrá volba
Odpovědět To se mi líbí0
mamaDenisa 25. 7. 2014 11:28
@Nikča ju to je super. Slysela jsem o Cevru a hrozne mne zajima obor verejna sprava, nebo taky obchodnepravni vztahy by bylo prima studovat. Jsou fakt dobri.
Odpovědět To se mi líbí0
splouch 18. 7. 2014 13:32
ahoj holky, no i s dětma se studium dá. mám za sebou studium Bc. na CEVRO institutu, na škole se mi asi nejvíc líbí osobní přístup - není to obří škola a je tam příjemné prostředí. vyučují tam podle mého názoru kvalitní lektoři jako např. JUDr. Tomáš Sokol..a vůbec i dost zahraničních lektorů se tam sem tam objeví. určitě to beru jako přínos, protože bych doma jinak určita zblba :-). sama mám za sebou Veřejnou správu a bavilo mě to...zvažuji i navazující magisterské studium..ale uvidíme..sice finance nejsou vysoké...na soukromou školu standard, ale...přeci jen rodičovská...ale tak manžel je nakloněn.
Odpovědět To se mi líbí0
Jitka 13. 6. 2014 13:40
@Nikča Ahoj, mohla bys mi prosím napsat, kde jsi studovala? V Praze nebo v Českém Krumlově? Měla bych zájem se letos v září přihlásit na dálkové studium. Ráda bych věděla podrobnosti.Prosím napiš mi na e-mail: mojedobrota@seznam.cz, budu ráda. Díky moc! Jitka
Odpovědět To se mi líbí0
Esterka 18. 8. 2013 19:20
@simona Jj je to liberálně konzervativní akademie. Loni jsem ji úspěšně absolvovala :-) Školné bylo pět tisíc, což není nic hrozného. Rozšíříš si přehled v ekonomii, marketingu, komunikaci, právu..... bylo to dost zajímavé. Určitě mi to dost dalo.
Odpovědět To se mi líbí0
Nicol 16. 8. 2013 13:09
@simona Nedávno jsem o té jejich akademii četla. Přišlo mi to celkem zajímavý. I cena je přijatelná :-)Studium mě vždy bavilo a teď mi při mateřské docela chybí :-( Ty soboty by byly fajn. Manžel by si malou alespoň pořádně užil :-)
Odpovědět To se mi líbí0
Rena82 16. 8. 2013 9:57
Clovek musi mit zazemi trochu a pevnou vuli a da se.musi pomahat vsichni no.drzim palecat to vyjde flower
Odpovědět To se mi líbí0
simona 16. 8. 2013 8:40
ahoj Kykčo,
někdo tady psal třeba o cevro institutu...nevím, co se chystáš studovat, ale cevro má dokonce i fajn roční akademii, která probíhá jen v sobotu, studují se tam různé bloky, nestojí to ani moc...a myslím, že pro rozjetí a nastartování nějakých studijních ambic je to ok...jukni k nim na stránky, já to dala loni a bavilo mě to
Odpovědět To se mi líbí0
majda 16. 8. 2013 8:37
@Nikča já bych neřekla, že to je až tak náročný, ale hned na mateřský - s úplně malým mimčem bych to teda nedala...doteď si na svoje aktivity jsem schopná najít minimum času, tak nevím, jak bych se učila... za sebe říkám jo, ale ne úplně s malým mimčem
Odpovědět To se mi líbí0
Nikča 15. 8. 2013 18:38
Já mám úspěšně za sebou první rok na Cevru, obor veřejná správa. Je to sice náročnější ale dá se to. Rodina nám hodně pomáhá :-) Pedagogové jsou k nám dálkařům hrozně hodní a vycházejí nám vstříc jak jen to jde. Pokud si studijní nadšenec, tak bych se toho rozhodně nebála :-)
Odpovědět To se mi líbí0
Viktorkacz 7. 8. 2013 15:50
Ahojky. Právě jsem dokončila první ročník na vš a mám 8měsísční dcerku. Ano, je to náročné, ale zvládnout se to dá!!! Musíš mít hlavně pevnou vůli. Jde o to, že se nemůžeš jít učit, když máš na to náladu, ale když máš čas! :-) Hodně štěstí!
Odpovědět To se mi líbí0
jarkavobr 16. 7. 2013 14:12
Ahoj, pomáhala jsem kamarádce při studiu. Já už mám dostudováno, ona dělala celou VŠ se dvěma capartama. Řekla bych, že kdyby nebylo rodiny a kamarádů, tak nedostuduje nikdy. Je to sice věc její trpělivosti a hlavně jejího odhodlání, ale bez přátel a rodiny by to nezvládla. I přesto, že to bylo dálkové studium, času to zabralo hodně.
Odpovědět To se mi líbí0


Registrace

Pojďte s námi diskutovat, posílat otázky do poradny, nabízet a kupovat dětské zboží v bazárku.

Díky jednoduché registraci máte ke všemu okamžitý přístup.

Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv do vaší e-mailové schránky.

 

Předplatné

Aktuální číslo časopisu