Maminka.czDiskuzeDěti a rodina

Sunar Complex nebo Premium ?

Ahoj, máte prosím některá zkušenost se Sunarem Complex nebo Premium ?
Celkem 11 odpovědí Zobrazit jako strom
@PetraMy jsme po kojení přešli na Sunar complex, střídáme všechyn tři příchutě ( banánový, vanilkový a bez příchutě). Malý je spokojený , to je hlavní. Krásně ho to nasytí.
Odpovědět To se mi líbí0
Alčo, Já jsem po dlouhém váhání koupila Sunar. Protože jsme vyzkoušeli všechno možný ale po všem mi malá blinkala a po nutrilonu se nemohla ani vykakat, takže jsem poslechla doktorku a koupila sunar complex. Nevím, jak je to možné, ale malá ani neblinká ani nemá problém s kakáním, takže za mě jednička. Podívej se na www.sunar.cz co by bylo pro vás nejlepší.
Odpovědět To se mi líbí0
Holky, mate některá zkušenost se Sunarem?
Odpovědět To se mi líbí0
Já dávám synovi Sunar a je spokojenej. Začali jsme přikrmovat od půl roku.
Odpovědět To se mi líbí0
Jaký je v těchto mlékách rozdíl?
Odpovědět To se mi líbí0
S těmi bohužel ne, ale zkoušíme teď to jejich AR mléko.
Odpovědět To se mi líbí0
@Elenmy jsme teda zase na sunaru premium .. Ani popravdě nevím, jaký je mezi nimi rozdíl, protože jsem šla do premia na doporučení doktorky
Odpovědět To se mi líbí0
Já dávám sunar complex, protože malá má problémy s prdíky a complex je tady na ten problém lepší.
Odpovědět To se mi líbí0
Ahoj, mám zkušenost Complexem i s Premium. Myslím si, že je můžeš střídat, je potřeba zkusit, co ti malá bude papat. Jinak co se týče složení, tak bych volila určitě Premium :).
Odpovědět To se mi líbí0
sunar premium a complex na dost velky rozdil... pokud semtam kojis muzes pouzivat complec ale premium ma 2slozky dulezite na nervovy vyvin a rustovy vyvin zacos complex to nema ... zalezi ja radsi pouzivam premium. ale taky koupim 2x do mesice complex a stridam to :)
Odpovědět To se mi líbí0
Já dávala nejdříve Premium,ale potom jsem zjistila,že Complex má téměř totožné složení a je levnější.
Odpovědět To se mi líbí0

Diskuze

Doporučujeme