Maminka.czDiskuzeSex a vztahy

Svatba

Tereza 25. 4. 2018 21:38
Dobrý den,svatbu jsme měli před dvěma roky a můj již manžel si bral za svědka jednoho ze svých dobrých přátel (jezdili jsme s nimi na dovolenou, plánovali různé akce, atd.) V kontaktu jsme samozřejmě pořád. Kámen úrazu však nastal teď, když plánují svatbu oni. Problém není v tom, že na oplátku si nebere za svědka mého muže, ale že nás na svatbu vůbec nepozvali. A ještě před námi rozdávají pozvánky ostatním. Jelikož máme obě dvě miminka, chodíme často na procházky a já mám někdy sto chutí se ji zeptat, proč nás nepozvali. Udělali byste to?Mě napadl pouze jeden důvod. Kdysi jsem ho milovala a spali jsme spolu. Ví o tom jak můj manžel, tak jeho budoucí manželka. Myslíte si, že by to mohl být ten důvod? Vždyť už máme oba dva rodinu a jsme všichni šťastní.Děkuji za vaše názory.
Celkem 9 odpovědí Zobrazit jako strom
Tereza 7. 5. 2018 18:40
@Kura Kura Ahoj, mému manželovi je to jedno, už to neřeší, ale mě to prostě pořád drásá. Na naší svatbě se najedli a opili jak prasata. Když na to pomyslím, tak mě to prostě sere (s prominutím). Ještě když se mě pořád ptá na otázky jako odkud jsi měla šaty, kdo ti dělal dort. No přijde Vám to normální?
Odpovědět To se mi líbí0
Kura Kura 7. 5. 2018 14:54
@Tereza Ahoj Terezo,my dvě to máme úplně jinak. Přiznám se, že já bych neměla problém se nezeptat, bránila by mi v tom hrdost, nerada se někam vnucuju. Neříkám, že to je dobře, ale já to tak mám. Vztahy s novomanžely by ale pochopitelně ochladly, to je jasné. Pro tebe to ale podle všeho je naprosto zásadní otázka a je pro tebe moc těžké o tom mlčet. Pořád si ale myslím, že by bylo lepší, aby se to vyřešilo mezi chlapy, pokud není ani jeden z nich nějaký poděs, tak by to mohlo proběhnout bez zbytečných emocí. My ženské v takových situacích zapojujeme emoce daleko víc a není to vždycky dobře. Pak budete s manželem vědět na čem jste a můžete se podle toho zařídit.
Odpovědět To se mi líbí0
Tereza 5. 5. 2018 22:03
@Kura Kura Tak mi řeknete důvod, proč by chodila na naší svatbu, kdybych ji tak vadila? Přece už by nepřišla tam.
Odpovědět To se mi líbí0
Tereza 5. 5. 2018 22:00
Nejsem jediná se kterou spal, bylo nás asi sto, jenže žádná jiná za ním nelítala 5 let jako já. O jeho minulosti ona ví a jen se tomu směje.Dnes opět s nimi venku. Manžel se ho na svatbu vyptával a potom usoudil, že nás na 90% nepozvou. Ani jeden nemáme tu odvahu se, ale zeptat na přímo. Jen čekám, kdy se na nějaké akci opiji a všechno to ze mě vyjde :D nebaví mě se pořád přetvařovat, navíc když o té svatbě mluví pořád.Nebo nějaká rada, jakým stylem se zeptat?
Odpovědět To se mi líbí0
Kura Kura 3. 5. 2018 21:00
@Pavla Já si nemůžu pomoct, ale mám pocit, že situace mezi oběma páry nebude až tak růžová, jak ji popisuje Tereza. Někde tam drhne důvod, proč je nepozvali. A možná Tereza sama uhodila hřebíček na hlavičku. Ne každá žena totiž dobře snáší bývalky svého partnera, obzvlášť na vlastní svatbě. Svatba je jednou z nejdůležitějších událostí v životě většiny žen a nevěsta by si ji měla užít v co největší pohodě a to včetně přípravy. Myslím, že Terezina otázka na téma proč nebyli s manželem pozváni by vytvořila dost nepříjemnou situaci pro všechny zúčastněné a odpověď by nemusela být pro nevěstu vůbec jednoduchá. Tahle trapná situace by mohla zkazit celý nevěstin pocit ze svatby. Jestli ale Tereza potřebuje mermomocí vědět důvod, proč je nepozvali, myslím, že by měla pověřit manžela, aby se na to zeptal ženicha. Chlapi tohle až tak moc neprožívají a vyřeší to spolu v několika větách.
Odpovědět To se mi líbí0
Pavla 3. 5. 2018 18:20
@Kura Kura To je zajímavý postřeh. Proč by to neměla myslet vážně? Co je tak špatného na tom se té nevěsty zeptat? Oni spolu, podle textu, tráví hodně času, byli pozváni na jejich svatbu a dokonce před nima rozdávají pozvánky dalším lidem - což tedy nevypadá na oslavu v nejbližším kruhu rodiny. Takže proč v tom neudělat jasno? Vždy přeci záleží, jak se člověk zeptá, nebo ne?
Odpovědět To se mi líbí0
Jitka 3. 5. 2018 12:13
Já bych se zeptala. Mám ráda ve věcech jasno, ať třeba i víš, až s ní zas pojedeš s kočárkem, že tě třeba i nesnáší... Možná jen žárlí - to by byla ta lepší varianta :-)
Odpovědět To se mi líbí1
Kura Kura 2. 5. 2018 23:54
A ptát se nevěsty, proč tě nepozvala na svatbu, to snad nemůžeš myslet vážně.
Odpovědět To se mi líbí0
Kura Kura 2. 5. 2018 23:52
Ahoj Terezo.Na tvém místě bych to vůbec neřešila. Oni si můžou na svatbu pozvat koho chtějí a nikomu to nemusí zdůvodňovat. Ty přijmi fakt, že vás nepozvali a přestaň řešit proč. Stejně to nevyřešíš. Můžeš mít různé doměnky, ale nikdy to nebudeš védět jistě a hlavně ti to v ničem nepomůže. Možná to do budoucna naruší vaše vztahy, ale to se nedá nic dělat.
Odpovědět To se mi líbí0


Horoskopy

Beran Jestliže hledáte novou práci nebo nové zaměstnance, zaměřte se v této době na pohovory či výběrová…

Jména pro děti

Největší výběr jmen.

Dnes má svátek: Viola, Violeta, UrbanRegistrace

Pojďte s námi diskutovat, posílat otázky do poradny, nabízet a kupovat dětské zboží v bazárku.

Díky jednoduché registraci máte ke všemu okamžitý přístup.

Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv do vaší e-mailové schránky.

  

Předplatné

Aktuální číslo časopisu