Maminka.czDiskuzeSex a vztahy

Svatba

Dobrý den,svatbu jsme měli před dvěma roky a můj již manžel si bral za svědka jednoho ze svých dobrých přátel (jezdili jsme s nimi na dovolenou, plánovali různé akce, atd.) V kontaktu jsme samozřejmě pořád. Kámen úrazu však nastal teď, když plánují svatbu oni. Problém není v tom, že na oplátku si nebere za svědka mého muže, ale že nás na svatbu vůbec nepozvali. A ještě před námi rozdávají pozvánky ostatním. Jelikož máme obě dvě miminka, chodíme často na procházky a já mám někdy sto chutí se ji zeptat, proč nás nepozvali. Udělali byste to?Mě napadl pouze jeden důvod. Kdysi jsem ho milovala a spali jsme spolu. Ví o tom jak můj manžel, tak jeho budoucí manželka. Myslíte si, že by to mohl být ten důvod? Vždyť už máme oba dva rodinu a jsme všichni šťastní.Děkuji za vaše názory.
Celkem 20 odpovědí Zobrazit jako strom
@Jijimamchik blyatb zhopa!! [url=https://www.wikipedia.org/]wiki[/url]
Odpovědět To se mi líbí0
Je zajímavé, že jsem se na to díval. - <a href="https://www.wikipedia.org/">wiki</a>
Odpovědět To se mi líbí0
Moc si nedokážu představit, že by nějaká kamarádka zorganizovala prakticky celou svatbu jen tak, jak tady někde padlo. Ale existují instituce, které se na to zaměřují a pokud si vyberete nějakou holku (ženu), která se tím živí, ale nemá vybudovanou žádnou obrovskou agenturu, tak to ani nestojí žádné nesmyslné peníze. Já jsem si měla jen vybrat minulý rok šaty na svatbu jako host- nekonec jsem sice vybrala tady https://www.amodio.cz/kategorie-produktu/damske... a byla jsem spokojená, ale vyhovět všem, mít na sobě něco, co by bylo vhodné a přitom se mi to líbilo- no opravdu neblo jednuchí vybrat hezké šaty na svatbu. Proto si nedokážu vůbec představit, že bych pro někoho organizovala celou svatbu komplet.
Odpovědět To se mi líbí0
My jsme chtěli klasickou velkou svatbu, takovou tu, kterou má člověk jednou za život (s vírou, že už jiná svatba nebude). A chtěli jsme ji mít na nějakém romantickém zámku + raut pro všechny hosty + nějaká afterparty. Nakonec jsme se rozhodli pro zámek Hluboká nad Vltavou a restauraci dole ve městě pod zámkem. Úžasný zážitek na celý život, hned bych se brala znova!! No ale všechno to zařizování, v tom nám pomohl svatbonet.cz - https://www.svatbonet.cz/, celý plán toho našeho dne D, přehled o svatbě, rozpočet,... Před svatbou se to nezdá, ale jak se do toho všeho pustíte, tak najednou nestíháte a jste rády za takovouhle asistenci.
Odpovědět To se mi líbí1
@Tereza Naprosto souhlasím, popřípadě pověřit nějaký svatební salón, který by opravdu vše zorganizoval a ty měla klidné nervy. Zajít si vybrat krásně šatičky a o zbytek se nestarat :)
Odpovědět To se mi líbí0
@Jana Ahoj, co takhle pověřit nějakou kamarádku, která by na sebe vzala celou organizaci svatby. Ty bys ji řekla, jak by sis to představovala, vše byste konzultovaly a den D by sis jen užívala? Svatba ve dvou v zahraničí je sice hezká představa, ale já bych to teda rodině ani kamarádům asi neudělala. Rozhodnutí je však na tobě.
Odpovědět To se mi líbí0
Ahoj, zajimal by me vas nazor na svatbu kde by jsme byli jen my a svedci, mozna uvazujeme i ze by jsme uplne odjeli nekam do zahranici a tam se vzali. Na jednu stranu je mi to lito skrz babicku a mamku, ale na druhou si to chci opravdu uzit a jsem docela stresar tak se bojim, ze bych si to nebyla tady schopna tak uzit a vypustit...?
Odpovědět To se mi líbí0
@Tereza Tak to je dobře, že to takhle dopadlo.
Odpovědět To se mi líbí1
Ahoj ženy nebo muži? Když se nedokáže někdo podepsat normálně jménem, tak ani nevím s kým mám tu čest. Nicméně svatba už proběhla a vše se vysvětlilo. Přišel za námi sám ženich a omluvil se, že na nás prostě v tom velkém počtu hostů prostě zapomněli. Svatbu jsme se užili a na dálku děkujeme za pozvání ještě jednou.Prehanis to? No opravdu na ženicha nemyslím, když jsem 3 roky vdaná a mám skvělou rodinu :) tak pá
Odpovědět To se mi líbí1
@PřeháníšTo Tak to co jste tady teď předvedl/a ty, tak jsi tomu nasadila korunu. Proč by se asi vdavala a zakládala rodinu, kdyby ho stále chtěla? Navíc, když tu svatbu měli dřív než budoucí novomanželé (třeba už svatba byla, to nevim).Taky by mě to štvalo, být Terezou a doufám, že se dozvěděla nebo dozví, kde byl problem.
Odpovědět To se mi líbí1
Tak to teda pardon Terezo, ale jsi nechutná. Psát o někom že se na vaší svatbě najedli a opili jak prasata, no tak si neměla nikoho zvát aby vám neubylo. Už se ani nedivím některým lidem co si na svatbě nebo na návštěvě raděj skoro nic neberou a pijí jen vodu, když existují neomalení lidi co jsou schopni jim každý chlebíček vyčíst. A že tě nepozvali se ani nedivím, asi tě za ta léta prokoukla, že jsi spala s budoucím ženichem je jedna věc ale hlavně si to očividně dosud nehodila za hlavu přijde mi že pořád soupeříš s jeho přítelkyní, asi nebudeš jen tak normální bývalka a zřejmě je to na tobě poznat, viz tvůj příspěvek 5.5.22:00, znám podobný případ kdy to dotyčnou nepřešlo ani po 20 letech a to rádobynenápadné lichocení a narážky jsou trapné všem kromě dotyčné. Děláš jako by ta svatba byla středobod tvého vesmíru, jak říkáš nejlíp uděláš když se opiješ a dostaneš to ze sebe, jen bacha aby tě pak kromě novomanželů neodstřihl i ten tvůj.
Odpovědět To se mi líbí1
@Kura Kura Ahoj, mému manželovi je to jedno, už to neřeší, ale mě to prostě pořád drásá. Na naší svatbě se najedli a opili jak prasata. Když na to pomyslím, tak mě to prostě sere (s prominutím). Ještě když se mě pořád ptá na otázky jako odkud jsi měla šaty, kdo ti dělal dort. No přijde Vám to normální?
Odpovědět To se mi líbí0
@Tereza Ahoj Terezo,my dvě to máme úplně jinak. Přiznám se, že já bych neměla problém se nezeptat, bránila by mi v tom hrdost, nerada se někam vnucuju. Neříkám, že to je dobře, ale já to tak mám. Vztahy s novomanžely by ale pochopitelně ochladly, to je jasné. Pro tebe to ale podle všeho je naprosto zásadní otázka a je pro tebe moc těžké o tom mlčet. Pořád si ale myslím, že by bylo lepší, aby se to vyřešilo mezi chlapy, pokud není ani jeden z nich nějaký poděs, tak by to mohlo proběhnout bez zbytečných emocí. My ženské v takových situacích zapojujeme emoce daleko víc a není to vždycky dobře. Pak budete s manželem vědět na čem jste a můžete se podle toho zařídit.
Odpovědět To se mi líbí0
@Kura Kura Tak mi řeknete důvod, proč by chodila na naší svatbu, kdybych ji tak vadila? Přece už by nepřišla tam.
Odpovědět To se mi líbí0
Nejsem jediná se kterou spal, bylo nás asi sto, jenže žádná jiná za ním nelítala 5 let jako já. O jeho minulosti ona ví a jen se tomu směje.Dnes opět s nimi venku. Manžel se ho na svatbu vyptával a potom usoudil, že nás na 90% nepozvou. Ani jeden nemáme tu odvahu se, ale zeptat na přímo. Jen čekám, kdy se na nějaké akci opiji a všechno to ze mě vyjde nebaví mě se pořád přetvařovat, navíc když o té svatbě mluví pořád.Nebo nějaká rada, jakým stylem se zeptat?
Odpovědět To se mi líbí0
@Pavla Já si nemůžu pomoct, ale mám pocit, že situace mezi oběma páry nebude až tak růžová, jak ji popisuje Tereza. Někde tam drhne důvod, proč je nepozvali. A možná Tereza sama uhodila hřebíček na hlavičku. Ne každá žena totiž dobře snáší bývalky svého partnera, obzvlášť na vlastní svatbě. Svatba je jednou z nejdůležitějších událostí v životě většiny žen a nevěsta by si ji měla užít v co největší pohodě a to včetně přípravy. Myslím, že Terezina otázka na téma proč nebyli s manželem pozváni by vytvořila dost nepříjemnou situaci pro všechny zúčastněné a odpověď by nemusela být pro nevěstu vůbec jednoduchá. Tahle trapná situace by mohla zkazit celý nevěstin pocit ze svatby. Jestli ale Tereza potřebuje mermomocí vědět důvod, proč je nepozvali, myslím, že by měla pověřit manžela, aby se na to zeptal ženicha. Chlapi tohle až tak moc neprožívají a vyřeší to spolu v několika větách.
Odpovědět To se mi líbí1
@Kura Kura To je zajímavý postřeh. Proč by to neměla myslet vážně? Co je tak špatného na tom se té nevěsty zeptat? Oni spolu, podle textu, tráví hodně času, byli pozváni na jejich svatbu a dokonce před nima rozdávají pozvánky dalším lidem - což tedy nevypadá na oslavu v nejbližším kruhu rodiny. Takže proč v tom neudělat jasno? Vždy přeci záleží, jak se člověk zeptá, nebo ne?
Odpovědět To se mi líbí1
Já bych se zeptala. Mám ráda ve věcech jasno, ať třeba i víš, až s ní zas pojedeš s kočárkem, že tě třeba i nesnáší... Možná jen žárlí - to by byla ta lepší varianta
Odpovědět To se mi líbí2
A ptát se nevěsty, proč tě nepozvala na svatbu, to snad nemůžeš myslet vážně.
Odpovědět To se mi líbí0
Ahoj Terezo.Na tvém místě bych to vůbec neřešila. Oni si můžou na svatbu pozvat koho chtějí a nikomu to nemusí zdůvodňovat. Ty přijmi fakt, že vás nepozvali a přestaň řešit proč. Stejně to nevyřešíš. Můžeš mít různé doměnky, ale nikdy to nebudeš védět jistě a hlavně ti to v ničem nepomůže. Možná to do budoucna naruší vaše vztahy, ale to se nedá nic dělat.
Odpovědět To se mi líbí0


Horoskopy

Blíženci Odpoutejte se od nepříjemných nálad na pracovišti. Šéf je divný a stále se mu něco nelíbí. Také…

Jména pro děti

Největší výběr jmen.

Dnes má svátek: Alexandr, Alexander, Laila

Aktuální vydání

Aktuální číslo časopisu

Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv do vaší e-mailové schránky.

  

Výhodné předplatné

Objednat předplatné