Maminka.czDiskuzePovídání jen tak

Tak je definitivně po vánocích

semelka 7. 1. 2012 13:36
Tak jsme zlikvidovali stromeček, uklidili vánoční ozdoby a zbyl nám jen vánoční ubrus a větvička na dveřích,. Máme definitivně po vánocích ... Nevím proč, ale letošní vánoce na mne nijak zvlášť nezapůsobily, takže mi to ani není líto :-[
Celkem 12 odpovědí Zobrazit jako strom
uchvatna 11. 1. 2012 16:41
Tak to já jsem zrušila výzdobu, včetně stromečku 1. ledna, nějak na tohle nejsem,takze asi tak ...nemohla bych stromeček mít dlouho.
Odpovědět To se mi líbí0
Zopa 8. 1. 2012 15:22
Vánoční výzdoba u nás skončila už 6.ledna a stromek padnul dneska,tak je konečně doma uklizeno. clamp Jinak jsem moc ráda,že je po svátkách,letos pro mě nebyly nijak pěkné,byla jsem doma se zápalem plic přes 4 týdny a nyní mám zlomené žebro,doktorka říkala,že to mám tím úporným kašláním,tak musim být šest neděl relativně v klidu,ale copak to jde s dvouapůl letým dítětem? =-O Bolí to jak čert. :-S Takže svátky proležené,snad ty letošní budou lepší. <3
Odpovědět To se mi líbí0
petk2 8. 1. 2012 12:57
tak dneska jsem taky zrušila výzdobu.. ale na stromeček jsem nesáhla.. něják je mi to líto sundat. Tyto vánoce byli poněkud podivné... rychle přišli, rychle odešli. možná to bylo tím, že před vánocema jsem byla v nemocnici s Vendulí, nebo tím, že je prostě teplo. Nevím, ale kvůli dětem nechám stromek ješě aspon týden.
Odpovědět To se mi líbí0
marietka 7. 1. 2012 21:12
My teda taky stromeček ještě mame, ale po uklizeném domě ani památky, v ponděli se pustil můj muž do rekonstrukce koupelny, takže všude prach a hlavně nepřehledno, protože jsme museli vyklidit nejen koupelnu, ale i jidelnu a předsín. No hruza!
Vánoce letos taky nebyly nijak moc zvláštní a bylo to hlavně tím, že jsem chodila do práce a s dětmi jsem byla jen na Štedry den a 26. Pak byli až do Nového roku na prázdninách u babiček.
Odpovědět To se mi líbí0
Very 7. 1. 2012 21:00
já mám zimu ráda, sníh, lyže a tak..ale zatím to byla jenom věčně břečka, nasněžilo:roztálo, hnus. A te´d začlo pořádně hustě sněžit, a mě to cosi ani už neláká, nebo co :-\ :-\ už ani ty lyže letos :-\
Odpovědět To se mi líbí0
Petra 87 7. 1. 2012 20:56
My máme také už jen stromeček. Výzdobuu jsem od čtvrtka uklízela, dnes jsem schovala girlandu a věnec ze dveří, a stromeček odstrojíme v pondělí. Letos mi přišlo, kromě Štědrého dne, jakoby Vánoce ani nebyly. Nějak mi to kouzlo a klid chybělo. Možná jak ani nebyl sníh - vlastně není žádná pořádná zima, tak už jsem si také říkala, že by už mohlo přijít jaro. Jenomže, ono to bude určo tak, že mrznout bude v březnu...
Odpovědět To se mi líbí0
Very 7. 1. 2012 20:52
tak takového nápisu se já nikdy nedočkám, jedině že bych si ho tam napsala sama :-D :-D .....ale tak to by zas nebylo ono :-\ ......Jéééé, kdyby za mě někdo odstrojil stromek, to by bylo super...tu práci totiž dělám strašně nerada.
Odpovědět To se mi líbí0
ludlinka 7. 1. 2012 20:09
tak mě při příchodu z práce čekaly jen vánoční ozdoby v krabicích, manžel ho odstrojil když jsem byla v práci, věděl že je mi ho líto odstrojit, věnec mám ještě na dveřích ten sundám zítra, dnes u nás byli Tři králové, konečně mám také na dveřích K+M+B 2012 do paneláku nechodili a já ten nápis každému tak trošku záviděla :-)
Odpovědět To se mi líbí0
samida 7. 1. 2012 14:55
I já jsem včera vše uklidila, jen stromeček necháme jako každý rok dlouho :-) , to je mi ještě líto..Na očích mám jen organzy na vyprání a zapomněla jsem sundat ze dveří zvonečky ;-) .
Odpovědět To se mi líbí0
Very 7. 1. 2012 14:52
Ahoj holky. No , je po Vánocích, ale stromeček ještě máme...dřív bývaly stromečky až do Hromnic, takže to nijak neřeším, navíc vůbec neopadává, což je super, byl čerstvě uřezaný den před š. dnem...a furt krásně drží, tak mi je zatím líto ho odstrojit :-D ...ale jaro už se blíží, to jo...a Velikonoce :-[ :-D
Odpovědět To se mi líbí0
Ludmila Kačírková 7. 1. 2012 14:30
Také jsem všechno už uklidila, kromě stromečku. Máme umělý,takže nepade a ještě jsem ho vnoučatům nechala....
Odpovědět To se mi líbí0
Heather 7. 1. 2012 14:07
Ahoj, já dnes taky všechno zlikvidovala, nezůstalo ani památky po vánoční výzdobě. Jak Vánoce skončí, nebo spíš, jak je po Silvestru, už mě ta výzdoba přestane bavit.
Uteklo to zase jako voda, a to jsem byla skoro 3,5 týdne doma (dovolená+OČR), hlavně díky těm nemocem jsem si to moc neužila a nevychutnala, tak jak jsem to měla v plánu.Nevím jak vy, ale já se už těším na jaro ;-), a řekla bych, že víc jak na Vánoce.
Odpovědět To se mi líbí0


Registrace

Pojďte s námi diskutovat, posílat otázky do poradny, nabízet a kupovat dětské zboží v bazárku.

Díky jednoduché registraci máte ke všemu okamžitý přístup.

Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv do vaší e-mailové schránky.

 

Předplatné

Aktuální číslo časopisu