Maminka.czDiskuzeDěti a rodina

Také se Vám už spustil monitor dechu?Jaké s tím máte zkušenosti?

Kristýna 12. 8. 2009 13:43
Ahoj maminky, tak dneska v noci jsme měli pěkný šok. Spustil se monitor dechu. Partner hned vylítnul, vzal malou do náruče, tak nevím, chvilku nereagovala,ale myslím, že byla jen ospalá. Jsem zdrav.sestra, tak bych poznala, kdyby jí bylo něco víc .Ale stejně, nechápu to. Mám celkem obavy, aby se to neopakovalo .Malá byla v pořádku ,smála se na nás. Náš doktor to neřeší, prý se to stává, nám už se to stalo 4x .Když bylo malé tak okolo 3.měsíců, tak se to stalo 3x a teď znova v 10.měsících. Jestli se to bude opakovat, tak už si fakt zažádám o podrobné vyšetření. A co vy? Jakou máte zkušenost? Myslím, že je to dost zajímavé téma.
Celkem 4 odpovědi Zobrazit jako strom
Kateřina Kvaková 10. 11. 2009 10:07
Ahoj nám se monitor taky spouštěl, protože malý v postýlce cestoval. Od 3 měsíců spí s námi v posteli, takže to neřešíme. :-)
Odpovědět To se mi líbí0
Very 19. 8. 2009 9:45
Jejda jejda......uplně mně z toho běhá mráz po zádech. Malý má půl roku, nikdy jsme monitor dechu neměli, je fakt že jsme o něm uvažovali, ale nakonec jsme ho nepořídili......ale co vím od známé, která ho měla, tak říkala, že jim to pískalo každou chvilku, když už byla jejich malá větší, ale že to ani nějak neřešili, protože na malé žádné problémy nepozorovali, tak podožku vyhodili. Tak nevím......
Odpovědět To se mi líbí0
Kristýna 18. 8. 2009 20:35
Tak píšu opět.Znova senám spustil,malá spala,klidně dýchala a na podložce byla celým tělíčkem.Byla jsem u doktora,raději nás poslal na EKG a když se to bude opakovat,tak na celkové vyšetření do nemocnice :-( Taky si máme nechat udělat kontrolu přístroje,jestli není vadná ta podložka.Myslím,že to bude tou podložkou.Tak uvidíme....
Odpovědět To se mi líbí0
18peta18 13. 8. 2009 18:49
Ahoj,taky se mi to stalo,malá byla úplně mimo destičku a pak se to stávalo častějš,když ji byl skoro rok,ale to bylo tím že byla destička už opotřebovaná(už není tak citlivá jako zezačátku,malá po ní leze,skáče atd.),pokud ale v noci v postýlce cestuje(což v 10ti měsících asi už bude ;-) ),tak je to normální,to se fakt stává,nijak bych to neřešila. ;-)
Odpovědět To se mi líbí0


Registrace

Pojďte s námi diskutovat, posílat otázky do poradny, nabízet a kupovat dětské zboží v bazárku.

Díky jednoduché registraci máte ke všemu okamžitý přístup.

Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv do vaší e-mailové schránky.

 

Předplatné

Aktuální číslo časopisu