Maminka.czDiskuzeDěti a rodina

Tanga pro dceru?

Ahoj holky, zajímal by mě váš názor.Dceři je 14 let a končí 8. třídu. Nedávno, když jsme byli v obchodě a pro něco se skláněla do regálu, všimla jsem si, že má na sobě tanga, což mě zaskočilo. Když jsem se ji na to ptala, kde k nim přišla, údajně ji je dala kamarádka k svátku, má od ni dvoje. Chtěla abych ji přispěla na další, že prý pod legíny na aerobik.. mě se to nezdá, připadá mi to spíše jako takové prádlo pro lehčí holky abych tak řekla a argument že ho chce na sport mi přijde zvláštní, musí to být přeci strašně nepohodlné..? Máme spolu hezký vztah a nechci ji v ničem omezovat.. Ale představa, že ji tanga někde vykouknou, nebo se v nich bude převlékat v šatně a lidé si pomyslí, že tohle ji dovolí její máma.. Nevím holky, co vy? Dovolili by jste své dceři v tomhle věku tanga nosit?
Celkem 12 odpovědí Zobrazit jako strom
Dobrý den paní sice nemam žádnou dceru ale nemela byste posuzovat vaší dceru protože nemůžete vědet jestli to je pohodlnè nebo ne a je to její chiba že jí může nekdo videt s tangama bez urážky prominte že vám to říkám ale je to je její věc jestli se nekdo na ní bude dívat prominte že se do toho pletu ale je to fakt její vec jak se rozhodne ale máte pravdu já kdybych mela dceru tak jí to nenechám nosit jen až od 18 let
Odpovědět To se mi líbí0
No jsem chlap a nosím panske tanga uz od 16 let nesnášel jsem jak se mi boxerky zařezávaly do třisel a trenky se vyhrnuji k pupku fuj odporne, od cca 13 jsem chodil radši na ostro bez ničeho. Pánske tanga mi doporučila jedna známá tak jsem to zkusil. Šnurka mezi pulkama mi vadila pouze poprvé a pak už super hlavně že vše zustalo tam kde mělo. Nic s Ze strachu před rodičema jsem je pral v umyvadle na tajno. Panské tanga jsou nejpohodlnějšì spodni pradlo z mého pohledu, takže pokud to slečně vyhovuje a nevadi ji to tak proč ne? A myslim si že ve čtrnacti už je přijatelne i nějake hezči než obyčejne, ale hlavně kvalitni. No a k těm 8mi letym divkam proč néé? Když je dívka rozumově vyspělá tak ji dat vic druhu (myslim tim strihů nikoli materialu, material vzdy bavlna pro takove dívky) na postel ať si vybere sama děti jsou chytre a zvidavé. Při tangach rozhodně poučit o higieně, protože je pravdou že se můžou dostavat bakterie z konečniku do pochvy ale při dodržováni higieny je to v pořadku. Dnešní společnost je jiná a je to stale ruzné ve městech a na vesnicích.
Odpovědět To se mi líbí0
Ve 14 už asi opravdu stejně "nezabráníte", ale rodičům co pořizují v 8 letech apod. opravdu nerozumím. To nevíte, že můžou tanga způsobovat vaginální problémy? Nechápu, proč by je měly nosit malé holčičky (co jiného dívky pod 10 let jsou, ať už se snaží cítit sebestarší?). Nejsem "stará generace" (kdyby někdo měl ten pocit kvůli mému názoru), je mi lehce přes 20 a dítě mám.. Sama jsem v pubertě kolem 13-15 let chtěla tanga zkusit, ale jsem zpětně ráda, že mi je nikdo tenkrát nekoupil a s mamkou jsem o takových věcech nemluvila. Poté mě to přešlo a zjistila jsem, že klasické kalhotky mi jsou pohodlné. Strach z toho, co si lidé pomyslí - nemyslím, že je napadne, že jí to dovoluje maminka. Dneska je to prostě už normální, za mě ne úplně v pořádku, ale to je vedlejší. Předpokládám, že na sport je chce třeba kvůli tomu, že normální prádlo jí prosvítá, případně ostatní holky v šatně tanga mají a Vaše dcera nechce být odlišná. Podle mě to není o dovolení, ale spíš jí to nezakazovat. Podle Vašeho vztahu s dcerou bych ovšem zvážila se zmínit o těch zdr. komplikacích (i když většina 14 letých slečen to nezajímá, co si budem :))
Odpovědět To se mi líbí0
Ahoj, myslím, že v této době se tomu nikdo nevyhne. Co se tak dívám, tak tanga nosí už i 12ti leté slečny. Pokud ji to je pohodlné, tak bych ji to být tebou povolila. Nic na tom není.
Odpovědět To se mi líbí0
Dcera nosí tanga už od osmi let a líbí se jí to tak proč ne.
Odpovědět To se mi líbí0
obávám se že tomu nezabránite a ani zabránit nejde. Jen by to možná chtělo malinko víc hlídat kvalitu toho prádla, ale jinak se nemáte čeho bát. Spousta obchodu ted má letní slevy a krásné a kvalitnější prádlo je dostupné teměř všude
Odpovědět To se mi líbí0
Pokud ji kupujete, nebo ona si kupuje kvalitné prádlo a oblečení, tak bych se ničeho nebála
Odpovědět To se mi líbí0
asi jsme byly stejné, jen si to už nepamatujeme. Kde ji kupujete prádlo?
Odpovědět To se mi líbí0
i kdybys ji to zakázala, stejně si je obleče. Pokud se v tom cítí dobře, at je nosí. Nic špatného na tom nevidím. Kde ji kupuješ prádlo, nebo si ho kupuje sama?
Odpovědět To se mi líbí0
Ničemu bych nebránila, zakázané ovoce stejně chutná nejlépe
Odpovědět To se mi líbí0
Ahoj,moje dcera přišla asi v 15 letech s tím, že bude nosit tanga. Ze začátku jsem z toho taky nebyla nadšená. Ale mladá si prádlo začala pořizovat z kapesného a tajně a pokoutně si je doma přepírala v umyvadle. Jak kalhotky vypadaly po několika takových "praních" asi nemusím popisovat. Tak jsem povolila. Po nějaké době jsem si všimla, že tanga už jen leží v šuplíku. Dcera přišla na to, že kalhotky normálního střihu jsou pro ni příjemnější a pohodlnější. A máme po problému.
Odpovědět To se mi líbí1
Ahoj dcera nosí tanga kalhotky od deseti let a plavky také (plavkové tanga se dělají od velikosti 92-98) tak nevím proč by je nemohla nosit .😃
Odpovědět To se mi líbí2


Horoskopy

Střelec Nasloucháte svému negativnímu přístupu a berete si příliš osobně. Není divu, že se od vás straní…

Jména pro děti

Největší výběr jmen.

Dnes má svátek: Leoš, Leo, Alfred

Registrace

Pojďte s námi diskutovat, posílat otázky do poradny, nabízet a kupovat dětské zboží v bazárku.

Díky jednoduché registraci máte ke všemu okamžitý přístup.

Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv do vaší e-mailové schránky.

  

Předplatné

Aktuální číslo časopisu