Maminka.czDiskuzeDěti a rodina

Tanga pro dceru?

Ahoj holky, zajímal by mě váš názor.Dceři je 14 let a končí 8. třídu. Nedávno, když jsme byli v obchodě a pro něco se skláněla do regálu, všimla jsem si, že má na sobě tanga, což mě zaskočilo. Když jsem se ji na to ptala, kde k nim přišla, údajně ji je dala kamarádka k svátku, má od ni dvoje. Chtěla abych ji přispěla na další, že prý pod legíny na aerobik.. mě se to nezdá, připadá mi to spíše jako takové prádlo pro lehčí holky abych tak řekla a argument že ho chce na sport mi přijde zvláštní, musí to být přeci strašně nepohodlné..? Máme spolu hezký vztah a nechci ji v ničem omezovat.. Ale představa, že ji tanga někde vykouknou, nebo se v nich bude převlékat v šatně a lidé si pomyslí, že tohle ji dovolí její máma.. Nevím holky, co vy? Dovolili by jste své dceři v tomhle věku tanga nosit?
Celkem 11 odpovědí Zobrazit jako strom
Ve 14 už asi opravdu stejně "nezabráníte", ale rodičům co pořizují v 8 letech apod. opravdu nerozumím. To nevíte, že můžou tanga způsobovat vaginální problémy? Nechápu, proč by je měly nosit malé holčičky (co jiného dívky pod 10 let jsou, ať už se snaží cítit sebestarší?). Nejsem "stará generace" (kdyby někdo měl ten pocit kvůli mému názoru), je mi lehce přes 20 a dítě mám.. Sama jsem v pubertě kolem 13-15 let chtěla tanga zkusit, ale jsem zpětně ráda, že mi je nikdo tenkrát nekoupil a s mamkou jsem o takových věcech nemluvila. Poté mě to přešlo a zjistila jsem, že klasické kalhotky mi jsou pohodlné. Strach z toho, co si lidé pomyslí - nemyslím, že je napadne, že jí to dovoluje maminka. Dneska je to prostě už normální, za mě ne úplně v pořádku, ale to je vedlejší. Předpokládám, že na sport je chce třeba kvůli tomu, že normální prádlo jí prosvítá, případně ostatní holky v šatně tanga mají a Vaše dcera nechce být odlišná. Podle mě to není o dovolení, ale spíš jí to nezakazovat. Podle Vašeho vztahu s dcerou bych ovšem zvážila se zmínit o těch zdr. komplikacích (i když většina 14 letých slečen to nezajímá, co si budem :))
Odpovědět To se mi líbí0
Ahoj, myslím, že v této době se tomu nikdo nevyhne. Co se tak dívám, tak tanga nosí už i 12ti leté slečny. Pokud ji to je pohodlné, tak bych ji to být tebou povolila. Nic na tom není. :-)
Odpovědět To se mi líbí0
Dcera nosí tanga už od osmi let a líbí se jí to tak proč ne.
Odpovědět To se mi líbí0
Když má pěknou prdelku tak proč by je nemohla nosit? A nehledejte v tom nic uchylnyho vzpomeňte si na sebe!
Odpovědět To se mi líbí1
obávám se že tomu nezabránite a ani zabránit nejde. Jen by to možná chtělo malinko víc hlídat kvalitu toho prádla, ale jinak se nemáte čeho bát. Spousta obchodu ted má letní slevy a krásné a kvalitnější prádlo je dostupné teměř všude
Odpovědět To se mi líbí0
Pokud ji kupujete, nebo ona si kupuje kvalitné prádlo a oblečení, tak bych se ničeho nebála
Odpovědět To se mi líbí0
asi jsme byly stejné, jen si to už nepamatujeme. Kde ji kupujete prádlo?
Odpovědět To se mi líbí0
i kdybys ji to zakázala, stejně si je obleče. Pokud se v tom cítí dobře, at je nosí. Nic špatného na tom nevidím. Kde ji kupuješ prádlo, nebo si ho kupuje sama?
Odpovědět To se mi líbí0
Ničemu bych nebránila, zakázané ovoce stejně chutná nejlépe O<img alt=" class="smiley" src="/Client.Images/Smileys/42.gif" />
Odpovědět To se mi líbí0
Ahoj,moje dcera přišla asi v 15 letech s tím, že bude nosit tanga. Ze začátku jsem z toho taky nebyla nadšená. Ale mladá si prádlo začala pořizovat z kapesného a tajně a pokoutně si je doma přepírala v umyvadle. Jak kalhotky vypadaly po několika takových "praních" asi nemusím popisovat. Tak jsem povolila. Po nějaké době jsem si všimla, že tanga už jen leží v šuplíku. Dcera přišla na to, že kalhotky normálního střihu jsou pro ni příjemnější a pohodlnější. A máme po problému. ;-)
Odpovědět To se mi líbí1
Ahoj dcera nosí tanga kalhotky od deseti let a plavky také (plavkové tanga se dělají od velikosti 92-98) tak nevím proč by je nemohla nosit .😃
Odpovědět To se mi líbí1


Horoskopy

Rak Vaše sociální cítění se projeví naplno. Nepřehlédne ho ani vlivná osoba, se kterou se setkáte, a…

Jména pro děti

Největší výběr jmen.

Dnes má svátek: Nikola, Nikol, NicolRegistrace

Pojďte s námi diskutovat, posílat otázky do poradny, nabízet a kupovat dětské zboží v bazárku.

Díky jednoduché registraci máte ke všemu okamžitý přístup.

Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv do vaší e-mailové schránky.

  

Předplatné

Aktuální číslo časopisu