RE: Tanga pro dceru?

Hanpra 17. 11. 2018 0:40:15
Ve 14 už asi opravdu stejně "nezabráníte", ale rodičům co pořizují v 8 letech apod. opravdu nerozumím. To nevíte, že můžou tanga způsobovat vaginální problémy? Nechápu, proč by je měly nosit malé holčičky (co jiného dívky pod 10 let jsou, ať už se snaží cítit sebestarší?).
Nejsem "stará generace" (kdyby někdo měl ten pocit kvůli mému názoru), je mi lehce přes 20 a dítě mám.. Sama jsem v pubertě kolem 13-15 let chtěla tanga zkusit, ale jsem zpětně ráda, že mi je nikdo tenkrát nekoupil a s mamkou jsem o takových věcech nemluvila. Poté mě to přešlo a zjistila jsem, že klasické kalhotky mi jsou pohodlné.

Strach z toho, co si lidé pomyslí - nemyslím, že je napadne, že jí to dovoluje maminka. Dneska je to prostě už normální, za mě ne úplně v pořádku, ale to je vedlejší. Předpokládám, že na sport je chce třeba kvůli tomu, že normální prádlo jí prosvítá, případně ostatní holky v šatně tanga mají a Vaše dcera nechce být odlišná. Podle mě to není o dovolení, ale spíš jí to nezakazovat. Podle Vašeho vztahu s dcerou bych ovšem zvážila se zmínit o těch zdr. komplikacích (i když většina 14 letých slečen to nezajímá, co si budem :))

Přezdívka nebo jméno
Váš komentář
:-);-):-)):-D^^O:-):-];-]:D:laska::-*:oops:8-)8-D:sok::-\:/]:-<]:-D>:-(:grr::eh:-(:'(8-S:-l:kuk::hmm:8-P:-P:zelenac::-!:-|:tleskani:oboze:potichu:nenapadne:hm:sipka::!::?::napad::achjo::lol::pozor
Odeslat odpověď

Pravidla diskuzí na webu Maminka.cz

Zasláním příspěvku do diskuze souhlasíte s těmito pravidly:

  • Podmínky užívání služby informační společnosti
  • Informace o zpracování osobních údajů
  • Příspěvky se musí týkat tématu článku.
  • Příspěvky nesmí obsahovat vulgární výrazy a slovní útoky na jiné osoby.
  • Příspěvky nesmí poškozovat web Maminka.cz ani ostatní projekty provozovatele.
  • Je zakázáno vkládat do příspěvků nezákonný obsah včetně odkazů na stránky nabízející takový obsah.
  • Příspěvky nelze využívat k reklamě.
  • Příspěvky, které porušují pravidla diskuzí, budou odstraněny. Případně budou upraveny tak, aby neporušovaly pravidla diskuzí. V textu bude následně uvedeno, že příspěvky byly ze strany redakce upraveny.
  • Právo moderovat diskuze mají pouze vybraní zástupci provozovatele. Základní kontrola každého příspěvku probíhá ještě před jeho zveřejněním.
  • Maminka.cz je soukromý web a provozovatel má při řešení sporů, které se týkají příspěvků v diskuzích, vždy konečné slovo.
 

Horoskopy

Štír Je až neuvěřitelné, jak rychle vám tento pracovní týden utekl. Dominovali jste svými schopnostmi a…

Jména pro děti

Největší výběr jmen.

Dnes má svátek: Lydie, Lýdie, Livie

Aktuální vydání

Aktuální číslo časopisu

Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv do vaší e-mailové schránky.

  

Výhodné předplatné

Objednat předplatné