Maminka.czDiskuzeDěti a rodina

Tanga pro dceru?

Ahoj holky, zajímal by mě váš názor.Dceři je 14 let a končí 8. třídu. Nedávno, když jsme byli v obchodě a pro něco se skláněla do regálu, všimla jsem si, že má na sobě tanga, což mě zaskočilo. Když jsem se ji na to ptala, kde k nim přišla, údajně ji je dala kamarádka k svátku, má od ni dvoje. Chtěla abych ji přispěla na další, že prý pod legíny na aerobik.. mě se to nezdá, připadá mi to spíše jako takové prádlo pro lehčí holky abych tak řekla a argument že ho chce na sport mi přijde zvláštní, musí to být přeci strašně nepohodlné..? Máme spolu hezký vztah a nechci ji v ničem omezovat.. Ale představa, že ji tanga někde vykouknou, nebo se v nich bude převlékat v šatně a lidé si pomyslí, že tohle ji dovolí její máma.. Nevím holky, co vy? Dovolili by jste své dceři v tomhle věku tanga nosit?
Celkem 22 odpovědí Zobrazit jako strom
Ahoj,moje dcera přišla asi v 15 letech s tím, že bude nosit tanga. Ze začátku jsem z toho taky nebyla nadšená. Ale mladá si prádlo začala pořizovat z kapesného a tajně a pokoutně si je doma přepírala v umyvadle. Jak kalhotky vypadaly po několika takových "praních" asi nemusím popisovat. Tak jsem povolila. Po nějaké době jsem si všimla, že tanga už jen leží v šuplíku. Dcera přišla na to, že kalhotky normálního střihu jsou pro ni příjemnější a pohodlnější. A máme po problému.
Odpovědět To se mi líbí1
Ahoj dcera nosí tanga kalhotky od deseti let a plavky také (plavkové tanga se dělají od velikosti 92-98) tak nevím proč by je nemohla nosit .😃
Odpovědět To se mi líbí2


Horoskopy

Lev Milí Lvi, toto srpnové pondělí je pro vás klidné. Pomalu přechází potíže v pracovním prostředí a…

Jména pro děti

Největší výběr jmen.

Dnes má svátek: Bernard, Anabela, Dino

Registrace

Pojďte s námi diskutovat, posílat otázky do poradny, nabízet a kupovat dětské zboží v bazárku.

Díky jednoduché registraci máte ke všemu okamžitý přístup.

Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv do vaší e-mailové schránky.

  

Předplatné

Aktuální číslo časopisu