Maminka.czDiskuzeDěti a rodina

Tanga pro dceru?

Ahoj holky, zajímal by mě váš názor.Dceři je 14 let a končí 8. třídu. Nedávno, když jsme byli v obchodě a pro něco se skláněla do regálu, všimla jsem si, že má na sobě tanga, což mě zaskočilo. Když jsem se ji na to ptala, kde k nim přišla, údajně ji je dala kamarádka k svátku, má od ni dvoje. Chtěla abych ji přispěla na další, že prý pod legíny na aerobik.. mě se to nezdá, připadá mi to spíše jako takové prádlo pro lehčí holky abych tak řekla a argument že ho chce na sport mi přijde zvláštní, musí to být přeci strašně nepohodlné..? Máme spolu hezký vztah a nechci ji v ničem omezovat.. Ale představa, že ji tanga někde vykouknou, nebo se v nich bude převlékat v šatně a lidé si pomyslí, že tohle ji dovolí její máma.. Nevím holky, co vy? Dovolili by jste své dceři v tomhle věku tanga nosit?
Celkem 28 odpovědí Zobrazit jako strom
Dcera nosí tanga už od osmi let a líbí se jí to tak proč ne.
Odpovědět To se mi líbí2
obávám se že tomu nezabránite a ani zabránit nejde. Jen by to možná chtělo malinko víc hlídat kvalitu toho prádla, ale jinak se nemáte čeho bát. Spousta obchodu ted má letní slevy a krásné a kvalitnější prádlo je dostupné teměř všude
Odpovědět To se mi líbí0
Pokud ji kupujete, nebo ona si kupuje kvalitné prádlo a oblečení, tak bych se ničeho nebála
Odpovědět To se mi líbí1
asi jsme byly stejné, jen si to už nepamatujeme. Kde ji kupujete prádlo?
Odpovědět To se mi líbí0
i kdybys ji to zakázala, stejně si je obleče. Pokud se v tom cítí dobře, at je nosí. Nic špatného na tom nevidím. Kde ji kupuješ prádlo, nebo si ho kupuje sama?
Odpovědět To se mi líbí0
Ničemu bych nebránila, zakázané ovoce stejně chutná nejlépe
Odpovědět To se mi líbí1
Ahoj,moje dcera přišla asi v 15 letech s tím, že bude nosit tanga. Ze začátku jsem z toho taky nebyla nadšená. Ale mladá si prádlo začala pořizovat z kapesného a tajně a pokoutně si je doma přepírala v umyvadle. Jak kalhotky vypadaly po několika takových "praních" asi nemusím popisovat. Tak jsem povolila. Po nějaké době jsem si všimla, že tanga už jen leží v šuplíku. Dcera přišla na to, že kalhotky normálního střihu jsou pro ni příjemnější a pohodlnější. A máme po problému.
Odpovědět To se mi líbí2
Ahoj dcera nosí tanga kalhotky od deseti let a plavky také (plavkové tanga se dělají od velikosti 92-98) tak nevím proč by je nemohla nosit .😃
Odpovědět To se mi líbí3


Horoskopy

Blíženci Odpoutejte se od trablů z práce a myslete na svůj vlastní rozvoj. Neházejte do placu kolegům a šéfovi…

Jména pro děti

Největší výběr jmen.

Dnes má svátek: Dana, Arpád

Aktuální vydání

Aktuální číslo časopisu

Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv do vaší e-mailové schránky.

  

Výhodné předplatné

Objednat předplatné