Maminka.czDiskuzeSex a vztahy

Tatínek se k mimču nehlásí

Ahoj všem, Můj příběh je takový zamotaný a myslím,nebo spíše doufám,že se někomu tady něco podobného stalo a bude moci poradit. Je mi dvacet dvalet,od svých 15 jsem měla dlouholetý(5let)vztah,který z mé strany byl naprosto idylický.Bohužel mám troch náročného koníčka (německé dogy) a proto jsme se s býválým partnerem v tomto názoru nějak neschodli a rozešli se. Měla jsem další známost,která byla spíše příležitostná,čemuž jistě rozumíte a já nebyla ničím a nikým vázaná,což mi na chvilku vyhovovalo..Jmenoval se Jirka a znala jsem ho již asi druhým rokem.Když jsme spolu sexuálně začali žít,neviděli jsme v tom ani jeden vztah,ale postupem času na mě začal naléhat,že už mu to tak nevyhovuje a buď chce vše nebo nic..Po dlouhé rozvaze jsem na to kývla a začali jsme se chovat jako pár.Bylo to někdy začátkem srpna..Ještě před tím,než jsem se takto rozhodla jsem se sexuálně stýkala ještě s jedním partnerem ,o kterém Jirka nevěděl..Nebylo to pro mě důležité(nebyla jsem ještě nikomu zavázaná)s tímto partnerem jsem spala pouze s ochranou. Když náš vztah tak nějak pokračoval,zjistila jsem,že on absolutně není partnerem pro mě..Je mu 36 let,má 13 ti letou dceru,ke které se chová ukázkově a má jí opravdu velice rád..(podotýkám,že byl rozvedený)Ale jinak se choval jako dvacetiletej fracek..na můj vkus se hodně oddával alkoholu(ne že bych si taky ráda sklenkou piva necvakla)a užíval v hojném množství marihuanu..Bylo to asi po dvou měsících,co mi jeho chování začalo lézt na nervy,začla jsem být hodně nervózní a nepříjemná,rozhodně jsem na něj neměla náladu a začínal se mi dost protivit.Proto jsem se v Listopadu rozhodla,že bude lepší tento "vztah"za včasu utnout a s Jirkou jsem se rozešla.Bohužel (v danné situaci)jsem po týdnu zjistila,že jsem v jiném stavu.Nezbývalo mi nic jiného než o tom Jiřímu říci.Dočkala jsem se ale ke svému překvapení pouze urážejících a vulgárních výrazů,zpochybňujících mou věrnost..(v době kdy jsem se rozhodla,že to s ním zkusím jsem ale sexuální styky s druhým mužem už neměla)Takže mi bylo tedy řečeno ,že on mé těhotenství nezkousne a ať jdu na potrat..Jenže se vyskytl problém..Já na potrat nechtěla a za druhé bych už ani nemohla.Byla jsem ve 14.týdnu. Zmiňovaný Jiří chce testy DNA (na které má právo a já mu je neupírám)jsem si ale stoprocentně jista,že miminko je jeho.Je možné,že by se chybička vloudila a i přes kondom bych otěhotněla s tím druhým,ale dle mého názoru je šance tak minimální,že se mi tomu nechce věřit.. Vím,že budu muset k soudu a popravdě se hrozně stydím,že si vlastně nejsem jista,kdo je otcem mého dítěte..Připadám si trochu "lehce" ale pořád si opakuji,"copak jsem jediná,které so něco podobného stalo?". Pokud máte třeba podobnou zkušenost budu ráda,když se o ní semnou podělíte a poradíte,jak jste postupovala. Děkuju a mnoho zdarů všem maminkám co se za chvíli můžou těšit na potomka ..
Celkem 5 odpovědí Zobrazit jako strom
Ahoj holky,já mám trošku jinou zkušenost- manželova bývalá přítelkyně lhala,že bere antikoncepci - myslela si.že si ho tím udrží( stavěli společně baráček a přítelkyně tak nějak nedokázala pochopit,že když staví,nemůžou nikde cestovat,užívat si,tím pádem jim přestal klapat vztah....) a manžel má teď dceru(6 let)- tenkrát bývalé dal 50 tisíc alimenty platí jak má,dává malé na přilepšenou a ještě to máma otočí proti nám. Jezdí k nám jednou za 14 dní a od maminky vozí samé perličky,typu maminka říkala,že tě nemám poslouchat,tatínek je blbej,že si tě vzal,mě nikdy nevzal na dovolenou,po její návštěvě zjištuji,že mi chybí řetízek naušnice...Už i oblečení... Nyní jsem těhotná,tak poslouchám narážky přímo od bejvalky- několikrát si na mě počkala,neboť ví,kde pracuju...Takže si ji přestáváme brát. Naštěstí i manžel vidí,jak je to neúnosné...Mimochodem i když manžel od začátku spolupracoval, nahlásila ho bývalá na testy DNA,takže je platil...I když nebylo třeba,byli domluveni na matriku,ale když naschvály,tak ať stojí za to... :-S
Odpovědět To se mi líbí0
Píno, já bych měla trochu strach, že když se teď chová jako hovado, tak se tak bude chovat vždycky, takže ti bude spíš přidělávat starosti a dělat naschvály. Švagrové bývalý takhle třeba žádal půlročního synovce na celý víkend a nenechal si vysvětlit, že je fixovaný na maminku a jeho v podstatě vůbec nezná - soud to tak určil, tak co. Zkus to probrat někde s maminkami, které takovouhle zkušenost mají, já vím spíš o těch problematických případech, ale je možné, že o těch se jen víc mluví.
Odpovědět To se mi líbí0
Ahoj holky..:-) Adélko já na tom ani tak netrvám..To je spíš přání mojí mamky..Bejt na mě tak ho do papíru nepíšu,protože představa,že by třeba za dva roky přišel a chtěl ho do péče mě úplně ubíjí..Vím,že je to mé dítě a mé rozhodnutí,ale nikdy jsem mámu neposlouchala a teď k ní cítím jakousi povinnost poslechnout co mi radí..Vždy když jsem nadhodila,že bych ho tam ani nepsala tak mi vyjmenovala vše co on bude povinej platit atak..
Kvet.EN co se týče toho početí tak si nebudu jistá skoro ničím..jelikož ta doba je jen zhruba..Nikdy jsem si menstruaci nepočítala,takže věk a termín narození miminka je jen podle ultrazvuku.A ne že bych byla lehká,ale byla jsem skoro po šestiletém vztahu,takže můj sexuální život byl spíše v takovém volném tempu..Ovšem se všemi partnery kromě Jiřího jsem spala s ochranou..času je ještě celkem dost na to abych se rozmyslela a zkusila nějak zapracovat na mamčiný teorii a už stokrát jsem si říkala jestli mi to za ty "možná" dva tisíce alimentů stojí..Ale co pak?Až se mě malej zeptá tak mu řeknu,hele tvůj táta b y měl být ten a ten ,ale nejsem si tim jistá??No nevím mám v tom čurbes..Pokud by se jednalo o mě,tak bych ho nenechala nikam zapsat,rovnou si zažádala o svěření do péče a basta fidli..Na druhou stranu mě ale taky trochu štve,proč by mu to jeho vulgární a arogantní chování mělo projít..Jsem z toho zmatená a proto jsem to sem vložila..Zatím jak vidím na to máme stejný a nebo hodně podobný názor..Dostala jsem i jeden příspěvěk soukromý,kde mi jedna z mamin psala hodně podobně co vy,ale bála se,aby jí tu někdo neukamenoval za to,že má názor jaký má..a to přesně ten jako vy dvě:-)
Odpovědět To se mi líbí0
Píno, já jsem se chtěla zeptat, proč trváš na tom, aby se k miminku hlásil. Jak říká Kvet.en, nevím, jestli takový chlap za to stojí. Samozřejmě chápu jistou finanční situaci, která je pro mamču samoživitelku vždycky hrozně obtížná... Ale jestli jde jenom o peníze, tak to bych se radši trošku uskromnila. Já jsem totiž takový rapl... Kdyby mě můj muž začal podezřívat, že to dítě není jeho, tak by mě ani to mimčo už v životě neviděl. Ve vztahu prostě musí být důvěra. A jestliže se otec tvého dítěte k němu odmítá hlásit a vůbec jsi mu celé těhotenství u pr..., tak je možná lepší se na takového tatínka vykašlat. Aspoň ti ubydou starosti typu, že dítko k taťkovi na víkend nechce, nebo že tatínek dítko na víkend nechce a podobně. Nebo hůř, celej život si ho nebude všímat a pak najednou začne dolejzat za potomkem v pubertě, kdy maj děti v hlavě akorát tak piliny a roztříská ti s dítkem vztah... To je jen můj názor, snažím se na to nahlížet tak, že tatínek svůj nezájem za nejistotu pouze schovává. Podle mě je mu celé mimčo úplně šumák a na otcovství se jenom vymlouvá... Kdyžtak se Píno nezlob, nemyslím to vůbec špatně! Naopak, ráda bych tě nějak podpořila, ale nevím jak...
Odpovědět To se mi líbí0
Milá Píno,
to co teď prožíváš je vskutku nelehké, avšak ne neřešitelné. Testy DNA jsou sice možné až po narození miminka, tedy pokud se něco nezměnilo od doby kdy jsem tento problém řešila já, ale pokud se vskutku prokáže, že otcem Tvého dítěte je právě pan Jiří, bude mít nejen jistotu, že má další vyživovací povinnost, ale také o dvanáct tisíc lehčí peněženku. Zkuste si spolu tedy ještě sednout a spočítat si alespoň přibližné datum otěhotnění. Mělo by se ukázat, jestli jsi v té době měla ještě jiný sex. poměr, anebo už jsi opravdu žila jen s Jiřím. Pokud se Ti podaří jej přesvědčit, máš vyhráno nejen Ty ale i on, protože alespoň nepřijde o balík peněz.

Já jsem řešila něco podobného. Můj, dnes už bývalý, muž si vzal do hlavy, že dítě, které jsem tenkrát nosila pod srdcem, prostě není jeho. Nikdy jsem mu nevěrná nebyla, otěhotněla jsem 9 měsíců po našem seznámení. Ale on si myslel, že když je v práci, já si dělám z bytu hampejz, a nemohla jsem mu to vymluvit. Navrhla jsem mu tedy testy DNA, přinesla jsem mu 12.000,-Kč a objednala nás k lékaři, který měl testy provést. Chlap to pojal po svém, sebral prachy a propil je v hospodě. Doma mi pak řekl, že kdyby se prokázalo, že je dcera jeho, tak by byl naštvanej, že musel dát peníze za něco, co si myslel. No, dodnes tomu nerozumím. Občas pak měl ještě tyhle blbé dotazy, protože dcera je zkrátka celá po mě a z něj neměla tenkrát nic. Dnes je jasné, že do jejich rodiny patří, zdědila po tatínkovi povahu...a ta se prostě nedá zapřít. Přeji Ti mnoho zdaru a síly, zvládni to, a i kdybys měla s miminkem zůstat sama, tak věř, že je to daleko lepší, než s chlapem co za nic nestojí. Hodně štěstí :-)
Odpovědět To se mi líbí0


Horoskopy

Ryby Nebudete se cítit dvakrát dobře. Hlavně s tímto pocitem nezůstávejte sami. Potřebovali byste si s někým…

Jména pro děti

Největší výběr jmen.

Dnes má svátek: Magdalena, Magdaléna, MagdaRegistrace

Pojďte s námi diskutovat, posílat otázky do poradny, nabízet a kupovat dětské zboží v bazárku.

Díky jednoduché registraci máte ke všemu okamžitý přístup.

Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv do vaší e-mailové schránky.

  

Předplatné

Aktuální číslo časopisu