Maminka.czDiskuze

Tatínek u porodu

Eva P. 2. 3. 2012 14:02:11
Manžela jsem nenutila, nechala jsem rozhodnutí na něm. A chtěl být u porodu se mnou. Ani jeden z nás nebereme porod jako něco tak intimního, aby u něho nemohl být přítomen jako otec, vždyť se mnou předtím prožil tolik intimních chvilek a je to i jeho dítě. Při prvním porodu tam se mnou nebyl celou dobu, protože musel pracovně odjet, takže mě v noci přivezl do porodnice a potom se vrátil asi ve 13 hodin, dcerka se narodila 16.40, takže to nejdůležitější stihl. A pak se mnou zůstal až do doby, než mě přivezli na pokoj, podíval se na ošetřování miminka, pomohl mi s jídlem a ve sprše. Rozhodně to hodnotíme oba pozitivně, já jsem byla ráda, že jsem tam nebyla sama a taky že viděl, co žena musí při porodu všechno vytrpět. Váží si mě zato, že jsem to zvládla. A on sám říká, že to byl pro něj nejsilnější zážitek v životě. Dokonce měl v očích slzy, když mi malou dali na bříško a ona na něj vyvalila svoje velká černá kukadla. V druhé části porodu mi seděl u hlavy a držel mě za ruku, takže neviděl nic z toho, co se dělo "dole". U druhé dcery to bral úplně automaticky, že tam bude, přivezl mě do porodnice asi v půl druhé v noci a ve 3 už byla malá na světě, dokonce i přestřihl pupeční šňůru, což u první dcerky nedělal. Pak se mnou byl ty 2 hodiny na porodním sále i s miminkem a když mě pak odvezli na pokoj, odjel domů. A jinak my platili 500,-. :-[
Přezdívka nebo jméno
Váš komentář
:-);-):-)):-D^^O:-):-];-]:D:laska::-*:oops:8-)8-D:sok::-\:/]:-<]:-D>:-(:grr::eh:-(:'(8-S:-l:kuk::hmm:8-P:-P:zelenac::-!:-|:tleskani:oboze:potichu:nenapadne:hm:sipka::!::?::napad::achjo::lol::pozor
Odeslat odpověď

Pravidla diskuzí na webu Maminka.cz

Zasláním příspěvku do diskuze souhlasíte s těmito pravidly:

  • Podmínky užívání služby informační společnosti
  • Informace o zpracování osobních údajů
  • Příspěvky se musí týkat tématu článku.
  • Příspěvky nesmí obsahovat vulgární výrazy a slovní útoky na jiné osoby.
  • Příspěvky nesmí poškozovat web Maminka.cz ani ostatní projekty provozovatele.
  • Je zakázáno vkládat do příspěvků nezákonný obsah včetně odkazů na stránky nabízející takový obsah.
  • Příspěvky nelze využívat k reklamě.
  • Příspěvky, které porušují pravidla diskuzí, budou odstraněny. Případně budou upraveny tak, aby neporušovaly pravidla diskuzí. V textu bude následně uvedeno, že příspěvky byly ze strany redakce upraveny.
  • Právo moderovat diskuze mají pouze vybraní zástupci provozovatele. Základní kontrola každého příspěvku probíhá ještě před jeho zveřejněním.
  • Maminka.cz je soukromý web a provozovatel má při řešení sporů, které se týkají příspěvků v diskuzích, vždy konečné slovo.
 

Diskuze

Doporučujeme