Maminka.czDiskuze

Tatínek u porodu

semelka 2. 3. 2012 17:54:00
otec u porodu - no to máme zážitek .... nastávající tatínek rozbil hlavou umyvadlo na porodním sále no co ... prostě s sebou seknul a tak nešťastně, že to odneslo umyvadlo, stihl oběhnout chirurgii i neurologii a vrátit se k porodu včas ... na neurologii se ho ptali co teda má jestli kluka nebo holku a on jim řekl, že ještě nic, tak se mu řechtali pak mi vysvětloval, že za celých těch 24 hodin co jsem byla v nemocnici snědl akorát jednu bagetu a vůbec nespal (do nemocnice jsme vyráželi o půl druhé v noci a na sál jsem šla další noc kolem druhé - narozen byl 3:20) když jsme po 2,5 letech šli rodit znovu, tak ho sestřičky poznaly a přišly ho pozdravit nicméně druhý porod zvládl bravurně, sestřička ho pro jistotu vyhodila na dobu, kdy se zaváděla kanyla (prý samotný porod tatínkové zvládají dobře, ale píchání jim dělá zle) a pak už to bylo v pohodě já byla ráda, že tam byl, přece jenom to potom není tak cizí prostředí a člověk se cítí líp (a taky může nadávat "cos mi to udělal, za to můžeš ty" ), co se týče ceny už si nepamatuje ale myslí, že to bylo 500 u prvního a 600 u druhého, koukala jsem do ceníku, dneska to je už 700,-
Přezdívka nebo jméno
Váš komentář
:-);-):-)):-D^^O:-):-];-]:D:laska::-*:oops:8-)8-D:sok::-\:/]:-<]:-D>:-(:grr::eh:-(:'(8-S:-l:kuk::hmm:8-P:-P:zelenac::-!:-|:tleskani:oboze:potichu:nenapadne:hm:sipka::!::?::napad::achjo::lol::pozor
Odeslat odpověď

Pravidla diskuzí na webu Maminka.cz

Zasláním příspěvku do diskuze souhlasíte s těmito pravidly:

  • Podmínky užívání služby informační společnosti
  • Informace o zpracování osobních údajů
  • Příspěvky se musí týkat tématu článku.
  • Příspěvky nesmí obsahovat vulgární výrazy a slovní útoky na jiné osoby.
  • Příspěvky nesmí poškozovat web Maminka.cz ani ostatní projekty provozovatele.
  • Je zakázáno vkládat do příspěvků nezákonný obsah včetně odkazů na stránky nabízející takový obsah.
  • Příspěvky nelze využívat k reklamě.
  • Příspěvky, které porušují pravidla diskuzí, budou odstraněny. Případně budou upraveny tak, aby neporušovaly pravidla diskuzí. V textu bude následně uvedeno, že příspěvky byly ze strany redakce upraveny.
  • Právo moderovat diskuze mají pouze vybraní zástupci provozovatele. Základní kontrola každého příspěvku probíhá ještě před jeho zveřejněním.
  • Maminka.cz je soukromý web a provozovatel má při řešení sporů, které se týkají příspěvků v diskuzích, vždy konečné slovo.
 

Diskuze

Doporučujeme