Maminka.czDiskuze

Tchyně a my :-)

Tančila jako blázen do bílého rána 5. 1. 2010 8:07:37
Abych se držela tématu a necpala to do Vánoc, Slivestra a Velikonoc , pochlubím se hezkým Novým rokem se svou tchýní...Měla jsem od ní půjčený mixér na svíčkovou ( mimochodem má první a velmi povedená i s domácími knedlíky)..Asi o půl druhé jsme jí ho jeli vrátit, nechtěla jsem poslouchat, že ho mám moc dlouho atd. U nich jen mladší syn, tak jsem myslela, že ona po obědě vypadla, ale omyl. Syn jejich svíčkovou teprve ohříval, že máma za chvilku dorazí. Ale ne jen tak!! S tím z vinárny...pak dorazila ještě jí podobná kamarádka s čočkovou polévkou. Už tak to bylo trpné až na půdu, že si dotáhla chlapa a ani tomu mladšímu o tom předem neřekla nic...Ale asi jí to netačilo, tak že si musíme dát s nimi čočkovou polévku, ať nejsme pořád bez peněz, ha, ha ha...několikrát jsme zopakovali, že jsme najedení...Nestačilo. Povídala, že "díky"...Takže jsme si symbolicky museli dát, jinak by tam ztropila scénu...mladý pak prchnul hned s námi...Byl z toho pěkně vyjukaný, zvlášť, když mu maminka vykládala, že je zamilovaná do kohosi jiného a on ji pak viděl líbat se s vinárníkem...Hrůůůůza :-$ :-$ :-$ :-$ :-$ Mladý z toho byl u nás radši po zbytek víkendu a matičce se to náramně hodilo...
Přezdívka nebo jméno
Váš komentář
:-);-):-)):-D^^O:-):-];-]:D:laska::-*:oops:8-)8-D:sok::-\:/]:-<]:-D>:-(:grr::eh:-(:'(8-S:-l:kuk::hmm:8-P:-P:zelenac::-!:-|:tleskani:oboze:potichu:nenapadne:hm:sipka::!::?::napad::achjo::lol::pozor
Odeslat odpověď

Pravidla diskuzí na webu Maminka.cz

Zasláním příspěvku do diskuze souhlasíte s těmito pravidly:

  • Podmínky užívání služby informační společnosti
  • Informace o zpracování osobních údajů
  • Příspěvky se musí týkat tématu článku.
  • Příspěvky nesmí obsahovat vulgární výrazy a slovní útoky na jiné osoby.
  • Příspěvky nesmí poškozovat web Maminka.cz ani ostatní projekty provozovatele.
  • Je zakázáno vkládat do příspěvků nezákonný obsah včetně odkazů na stránky nabízející takový obsah.
  • Příspěvky nelze využívat k reklamě.
  • Příspěvky, které porušují pravidla diskuzí, budou odstraněny. Případně budou upraveny tak, aby neporušovaly pravidla diskuzí. V textu bude následně uvedeno, že příspěvky byly ze strany redakce upraveny.
  • Právo moderovat diskuze mají pouze vybraní zástupci provozovatele. Základní kontrola každého příspěvku probíhá ještě před jeho zveřejněním.
  • Maminka.cz je soukromý web a provozovatel má při řešení sporů, které se týkají příspěvků v diskuzích, vždy konečné slovo.
 

Diskuze

Doporučujeme