Maminka.czDiskuze

Těhotenství - vztah ke svým rodičům

30. 11. 2009 20:50:22
Ahoj Brusinko, četla jsem tvůj příspěvek a ráda byc se podělila o svůj zážitek. Moji rodiče se rozvedli v mých 14 letech a mamina si hned na to přivedla domů přítele. Měli jsem s ním všelijaký vztah, ale den před mojí svatbou mě fyzicky napadl a já se zařekla, že už mu nikdy neodpustím. Mamina se postavila na jeho stranu a já s ní nemluvila, nejezdila na návštěvy. Ale když jsem otěhotněla, uvědomila jsem si, že nechci své děti ochudit o babičku a vychovávat je v zlobě ke svým rodičům. Mamka se na vnouče hrozně těší a její přítel by rád odčinil, vše co udělal. Teď vidím, že manželství mámy a táty bylo hrozný a s přítelem si chtěla jen najít kousek svého štěstí. Tak proč jí za to trestat. Nahlížím na to tak, že jak uvidí naše děti, jak se chovám my ke svým rodičům, budou se chovat k nám. A třebaže tě maminka nehýčkala a občas ti i dala výprask, určitě tě miluje a vnoučátko bude přímo zbožňovat. Neupírej to sobě, mamce ani tomu malému. Tak se měj krásně a snad ti to trochu pomůže.
Přezdívka nebo jméno
Váš komentář
:-);-):-)):-D^^O:-):-];-]:D:laska::-*:oops:8-)8-D:sok::-\:/]:-<]:-D>:-(:grr::eh:-(:'(8-S:-l:kuk::hmm:8-P:-P:zelenac::-!:-|:tleskani:oboze:potichu:nenapadne:hm:sipka::!::?::napad::achjo::lol::pozor
Odeslat odpověď

Pravidla diskuzí na webu Maminka.cz

Zasláním příspěvku do diskuze souhlasíte s těmito pravidly:

  • Podmínky užívání služby informační společnosti
  • Informace o zpracování osobních údajů
  • Příspěvky se musí týkat tématu článku.
  • Příspěvky nesmí obsahovat vulgární výrazy a slovní útoky na jiné osoby.
  • Příspěvky nesmí poškozovat web Maminka.cz ani ostatní projekty provozovatele.
  • Je zakázáno vkládat do příspěvků nezákonný obsah včetně odkazů na stránky nabízející takový obsah.
  • Příspěvky nelze využívat k reklamě.
  • Příspěvky, které porušují pravidla diskuzí, budou odstraněny. Případně budou upraveny tak, aby neporušovaly pravidla diskuzí. V textu bude následně uvedeno, že příspěvky byly ze strany redakce upraveny.
  • Právo moderovat diskuze mají pouze vybraní zástupci provozovatele. Základní kontrola každého příspěvku probíhá ještě před jeho zveřejněním.
  • Maminka.cz je soukromý web a provozovatel má při řešení sporů, které se týkají příspěvků v diskuzích, vždy konečné slovo.
 

Diskuze

Doporučujeme