Maminka.czDiskuzeMateřská dovolená

Těhotenství během studia

Dobrý den, je mi 22 a za 4 roky končím školu. V tomto období mám plánu otěhotnět a po šesti nedělí ze vrátit zpět do školy. Na mateřskou dovolenou by šla moje matka abych se mohla plně věnovat studiu a hned po škole jít rovnou do práce. Zajímá mě jestli s touto situací má někdo zkušenosti a jak popřípadě postupovat. Na co máme nárok a jaké povinnosti bychom měly. Děkuji za případné odpovědi.
Celkem 2 odpovědi Zobrazit jako strom
@Tereza Pokud jste si nevšimla, tak na toto jsem opravdu neptala. Navíc můj dotaz je ve značné míře vytržen z kontextu, takže o tom jestli bych se svým dítětem byla nebo ne se tam pokud vím nic nepíše.
Odpovědět To se mi líbí0
Možná byste si měla uvědomit, že mateřská/rodičovská dovolená je jedno z nejkrásnějších období v životě a Vy ji chcete strávit ve škole a následně v práci? Dítě potřebuje hlavně maminku. A to nemluvím o tom, že se ani nepokusite kojit a rovnou miminko půjde na UM. Opravdu chcete aby za Vás toto období absolvovala maminka? Já bych teda tohle nikdy nepodstoupila a snažila se se svým potomkem strávit co nejvíce času.
Odpovědět To se mi líbí4


Horoskopy

Beran Dostanete se do spárů podvodných obchodů, tak mějte oči otevřené. Nepodléhejte panice a pěkně s…

Jména pro děti

Největší výběr jmen.

Dnes má svátek: Sarah, Doubravka, Marius

Registrace

Pojďte s námi diskutovat, posílat otázky do poradny, nabízet a kupovat dětské zboží v bazárku.

Díky jednoduché registraci máte ke všemu okamžitý přístup.

Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv do vaší e-mailové schránky.

  

Předplatné

Aktuální číslo časopisu