Maminka.czDiskuzeTěhotenství a porod

TĚHOTENSTVÍ PO 30

AHOJKY JE TU NĚKDO,TĚHOTNEJ PO 30L? O<img  class=" class="smiley" src="/Client.Images/Smileys/42.gif" />
Celkem 7 odpovědí Zobrazit jako strom
Ahoj holky. Tak já mám 33let a čekám 4 dítě. Již mám 3 kluky a tak snad vyjde ta holčička. Jsem v 9. týdnu, ale řekla bych, že tohle těhotenství je pro mě strašné. Roky jsou zkrátka poznat. Mám problémy s tlakem, těhotenskou cukrovkou a stále musím chodit na nějaká vyšetření a jsem z toho pěkně nervozní =-O . Jen doufám, že všechno dobře dopadne.
Odpovědět To se mi líbí0
Ahoj, je mi taky 33 a pravděpodobně jsem v 5. týdnu, plánovaně, mám již dvě děti, chtěla jsem se zeptat jestli jste měli jiné příznaky než u předchozích těhu? U prvních dvou mi bylo strašně zle od vynechání MS, a ted se cítím skvěle a mám chutě, nebo jsem spíš hodně žravá, což při mých 50kilech nevadí, ale je mi divné, že mi není zle, ani mě nebolí prsa, jako předním, máte někdo taky takovou nebo podobnou zkušenost?
Odpovědět To se mi líbí0
@ Ahojky,tak to jsem moc ráda že je vše v pořádku,víš já mám za sebou několik potratu a jedno těhotenství,které jsem proležela v nemocnici,tet jsem ve 14týdnu ale mám cukrovku víš ale ne těhotenskou ale normální,tak mám docela strach jak to vše dopadne ale věřím že dobře.Tak mocinky držím palečky ale už to máš skoro za sebou.Tak se měj moc krásně a lehkej porod přeji at je vše v pořádku. ;-) :-) <:-)
Odpovědět To se mi líbí0
Ahoj, je mi 33 a malá se nám má narodit za 14 dní. Je to naše třetí dítě a vše probíhalo v pohodě... :-)
Odpovědět To se mi líbí0
Ahoj!! Mě bylo 33 v prosinci a malou čekáme za čtrnáct dní. V tu samou dobu byla těhotná i moje o 11 let mladší sestra ( minulý týden porodila) a všechny vyšetření jsme měly stejné, kromě toho, že já musela ještě navíc na test na těhotenskou cukrovku. Takže si myslím, že pokud ti vyjdou obě genetiky v pohodě tak nemusíš navíc procházet ničím.
Odpovědět To se mi líbí0
Ahojky mě bude tet v Srpnu 34 a malí budeme mít asi v prosinci.CHtěla jsem se zeptat,čím vším jsi musela projít,jestli ti to nevadí!Díky moc předem.Katka. :-S
Odpovědět To se mi líbí0
ahoj, já!:-)
je mi čerstvě 33!a pachole se má narodit na konci září! :-)
Odpovědět To se mi líbí0


Horoskopy

Štír Pomalu vás opouští špatná nálada, která vás delší dobu obtěžovala. Všechno se dává do normálu, ale vy…

Jména pro děti

Největší výběr jmen.

Dnes má svátek: Patrik, Ella, Lev

Registrace

Pojďte s námi diskutovat, posílat otázky do poradny, nabízet a kupovat dětské zboží v bazárku.

Díky jednoduché registraci máte ke všemu okamžitý přístup.

Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv do vaší e-mailové schránky.

  

Předplatné

Aktuální číslo časopisu