Maminka.czDiskuze

RE: Těhotenství po čtyřicítce.

Lenka 17. 12. 2019 18:19:09
Ahoj maminky,jsem Lenka,a nevím jestli to sem patří, je 40 let a v v srpnu jsem otĕhotnĕla ,byla jsem šťastná ikdyž partner nechtĕl a rozešel se semnou,i přesto jsem prožívala štĕsti, ale ne dlouho,v necelém 15 měsíci zjistili že má moje holčička dauvnuv sindrom a nevivinute srdičko,chaos Prostĕ to bylo šílené postoupila jsem zakrok kdy brali vzorek placenty ,velká bolest ,a bylo zle ,bylo to potvrzené, neměla jsem žádné východisko,bylo mi řečeno, pí narození by musela na operaci srdce a možná by to nepřežila, tak mi bylo doporučeno z lékařského důvodu přerušení, mohu říct že nic horšího jsem nezažila,na pokoji sama bez doktorky a sester ,nechci popisovat co se dělo jsem na dnĕ beru leky na uklidnění, bylo mi řečeno Že ve 40 letech je veliké riziko, nevím zda má některá zkušenosti, a to takové že opět zkusila otěhotnět a bylo vše v naprostém v pořadku prosim vás o vaše zkušenosti ,moc toužím po miminku ale zároveň mám moc veliky strach abych nepřežila zase peklo,moc děkuji...
Přezdívka nebo jméno
Váš komentář
:-);-):-)):-D^^O:-):-];-]:D:laska::-*:oops:8-)8-D:sok::-\:/]:-<]:-D>:-(:grr::eh:-(:'(8-S:-l:kuk::hmm:8-P:-P:zelenac::-!:-|:tleskani:oboze:potichu:nenapadne:hm:sipka::!::?::napad::achjo::lol::pozor
Odeslat odpověď

Pravidla diskuzí na webu Maminka.cz

Zasláním příspěvku do diskuze souhlasíte s těmito pravidly:

  • Podmínky užívání služby informační společnosti
  • Informace o zpracování osobních údajů
  • Příspěvky se musí týkat tématu článku.
  • Příspěvky nesmí obsahovat vulgární výrazy a slovní útoky na jiné osoby.
  • Příspěvky nesmí poškozovat web Maminka.cz ani ostatní projekty provozovatele.
  • Je zakázáno vkládat do příspěvků nezákonný obsah včetně odkazů na stránky nabízející takový obsah.
  • Příspěvky nelze využívat k reklamě.
  • Příspěvky, které porušují pravidla diskuzí, budou odstraněny. Případně budou upraveny tak, aby neporušovaly pravidla diskuzí. V textu bude následně uvedeno, že příspěvky byly ze strany redakce upraveny.
  • Právo moderovat diskuze mají pouze vybraní zástupci provozovatele. Základní kontrola každého příspěvku probíhá ještě před jeho zveřejněním.
  • Maminka.cz je soukromý web a provozovatel má při řešení sporů, které se týkají příspěvků v diskuzích, vždy konečné slovo.
 

Diskuze

Doporučujeme