Maminka.czDiskuzeTěhotenství a porod

Těhotenství po kyretáži

Ahoj, jsem pět měsíců po zamklklém těhu, nyní jsem opět těhotná, teprve 4 týdny, hlídal si Vás lékař nějak více? Nebo jste braly nějaké podpůrné léky? Mám už čtyřletou dceru, druhé bylo zamlklé těhu v 10 tt a nyní, po 5 měsících jsem ve 4tt.
Celkem 4 odpovědi Zobrazit jako strom
:'( :'( :'( Teda :'( :'( :'( všem se to vždycky podaří hned, jen já pořád nic :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'(
Odpovědět To se mi líbí0
Ahoj, také jsem měla v červenci 2010 zamlklý porod. Ted jsem ve 12týdnu. Doktor mě sleduje pořád stejně. Mám už doma dvě děti. Jen je mi pořád hrozně špatně a pořád zvracím. Nic v sobě neudržím. Tak uvidíme co bude dál. Po 12týdnu už to prý není tak hodně rizikové. Necháme to osudu, ale další potrat by byl krutý.
Odpovědět To se mi líbí0
Ahoj,byla jsem na zákroku 3.5.2010 a včera jsem zjistila,že jsem těhotná a mám radost.Paní doktorka mě po dřívější domluvě nechá doma.Jdu k ní v pondělí a myslím si,že kontroly budou stejné jak když jsem byla těhotná s Karolínkou.Kajce jsou tři a půl.Možná jen trochu přihlédne na věk,ale být těhotná v 34 už je normální.Držme si palce holky a sejdeme se v diskusce POROD V ČERVENCI.Ája.
Odpovědět To se mi líbí0
Ahoj... Já jsem měla taky zamlklé těhu (je to 5 měsíců, co jsem byla na kyretáži a taky jsem měla být v 10 týdnu -ale plod odpovídal 8.), jenže bohužel ještě se nám nepodařilo znovu otěhotnět... ale takhle co jsem si psala s lidmi, které to zažili, tak žádná zvláštní péče neprobíhala... standartní kontroly, možná brali magnesium, ale to spíše až když se prokázali nějaké špatné příznaky (takhle do začátku - 12.týdne nic).
Odpovědět To se mi líbí0


Horoskopy

Vodnář Dostanete hned několik pozvánek na soukromé večírky, firemní párty nebo plesové merendy. Je zřejmé, že…

Jména pro děti

Největší výběr jmen.

Dnes má svátek: Danuta, Liana, Ljuba

Registrace

Pojďte s námi diskutovat, posílat otázky do poradny, nabízet a kupovat dětské zboží v bazárku.

Díky jednoduché registraci máte ke všemu okamžitý přístup.

Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv do vaší e-mailové schránky.

  

Předplatné

Aktuální číslo časopisu