RE: Těhotná v 16 letech.

Angelika 12. 3. 2018 8:27:32
Když jsi dost dospělá na sex, jsi dost dospělá na řešení jeho následků. Jak vidíš, sex způsobuje dítě.
Nezlob se, ale ano, byla to chyba a neměla ses nechat nutit, zvlášť "neboj se, dám si pozor" je věta, která je na facku. Navíc - spát s kamarádem? Vážně? Takže se teď zase vídáte třeba jen ve škole? Nebo máte vztah, chodíte spolu? Je nutné přemýšlet i dál než za své činy.
Jak psaly holky výš: Mít dítě není tragedie. Tragedie je ale mít dítě, které asi moc nemá budoucnost nebo se s ním nakládá jako s věcí.
A dotaz: Nač čekáš? Těhotná už jsi a už celkem dlouho. Začni přemýšlet, co budeš dělat, jak to dítě nakrmíš, jak ho vychováš, kde bude bydlet atp., ozvi se kamarádovi, že jsi těhotná a on je otec a začni to řešit taky s ním a s jeho rodinou. Tohle není sranda, to dítě bude živé, žádná hračka, co uklidíš v případě potřeby do skříně. Jdi to řešit hned.
A jak Ti tady radily už slečny a paní přede mnou - prober to s mámou a hlavně co nejdřív. Co spočítáš Ty a co spočítá doktorka jsou dvě odlišné věci, navíc se těhotenství počítá od poslední menstruace (proto 13 tt, ne 11 tt). Začni studovat knížky o dětech, o porodu a o výchově. Je víc, než načase.
Přezdívka nebo jméno
Váš komentář
:-);-):-)):-D^^O:-):-];-]:D:laska::-*:oops:8-)8-D:sok::-\:/]:-<]:-D>:-(:grr::eh:-(:'(8-S:-l:kuk::hmm:8-P:-P:zelenac::-!:-|:tleskani:oboze:potichu:nenapadne:hm:sipka::!::?::napad::achjo::lol::pozor
Odeslat odpověď

Pravidla diskuzí na webu Maminka.cz

Zasláním příspěvku do diskuze souhlasíte s těmito pravidly:

  • Podmínky užívání služby informační společnosti
  • Informace o zpracování osobních údajů
  • Příspěvky se musí týkat tématu článku.
  • Příspěvky nesmí obsahovat vulgární výrazy a slovní útoky na jiné osoby.
  • Příspěvky nesmí poškozovat web Maminka.cz ani ostatní projekty provozovatele.
  • Je zakázáno vkládat do příspěvků nezákonný obsah včetně odkazů na stránky nabízející takový obsah.
  • Příspěvky nelze využívat k reklamě.
  • Příspěvky, které porušují pravidla diskuzí, budou odstraněny. Případně budou upraveny tak, aby neporušovaly pravidla diskuzí. V textu bude následně uvedeno, že příspěvky byly ze strany redakce upraveny.
  • Právo moderovat diskuze mají pouze vybraní zástupci provozovatele. Základní kontrola každého příspěvku probíhá ještě před jeho zveřejněním.
  • Maminka.cz je soukromý web a provozovatel má při řešení sporů, které se týkají příspěvků v diskuzích, vždy konečné slovo.
 

Horoskopy

Býk V červenci si dokážete oddělit pracovní povinnosti od zábavy. Vlivem Marsu v Beranu jste podnikaví,…

Jména pro děti

Největší výběr jmen.

Dnes má svátek: Markéta, Marketa, Margareta

Aktuální vydání

Aktuální číslo časopisu

Newsletter

Týdenní přehled nejdůležitějších zpráv do vaší e-mailové schránky.

  

Výhodné předplatné

Objednat předplatné