Maminka.czDiskuze

RE: Těhotná v 16 letech.

Jana 18. 3. 2018 16:46:43
Včera jsme byli s mámou řešit moje těhotenství u rodičů kluka co s ním čekám dítě.
Je mu 17 a ke mě se už moc nehlásí. Viděli jsme se jen několikrát a na tom večírku to byl jediný kluk kterého jsem znala. Docela se mi líbil tak jsem si od kamarádky vzala kondom kdyby náhodou něco bylo. Něco jsme vypili a nakonec jsme spolu skončili u něj v pokoji. Byla jsem asi opravdu naivní. Jeho rodiče to vzali že se to stalo a budu mít dítě. Slíbili že mi pomůžou jak finančně tak i vybavením pro dítě. S mámou jsme se dohodli že si dítě nechám tak teď už musím jen čekat.
Oblečení zatím řeším riflemi od mámy a volnějšími svetry. Začínám 16tt tak snad mi nějaký týden budou a pak už budu muset nosit těhu kalhoty po mámě. Sukně moc nenosím,jen v létě občas nějakou mini nebo kraťasy.
Ve škole to celkem prošlo,ročník bych měla dokončit a pak nejspíš rok pauza. Holky se samozřejmě ptají s kým to mám ale já si to nechala pro sebe protože si stejně myslí svoje. Nemám náladu to moc řešit.
Máma už se se mnou smířila jen jí vadí že jsem dopadla stejně jako ona. Sama s dítětem.
Přezdívka nebo jméno
Váš komentář
:-);-):-)):-D^^O:-):-];-]:D:laska::-*:oops:8-)8-D:sok::-\:/]:-<]:-D>:-(:grr::eh:-(:'(8-S:-l:kuk::hmm:8-P:-P:zelenac::-!:-|:tleskani:oboze:potichu:nenapadne:hm:sipka::!::?::napad::achjo::lol::pozor
Odeslat odpověď

Pravidla diskuzí na webu Maminka.cz

Zasláním příspěvku do diskuze souhlasíte s těmito pravidly:

  • Podmínky užívání služby informační společnosti
  • Informace o zpracování osobních údajů
  • Příspěvky se musí týkat tématu článku.
  • Příspěvky nesmí obsahovat vulgární výrazy a slovní útoky na jiné osoby.
  • Příspěvky nesmí poškozovat web Maminka.cz ani ostatní projekty provozovatele.
  • Je zakázáno vkládat do příspěvků nezákonný obsah včetně odkazů na stránky nabízející takový obsah.
  • Příspěvky nelze využívat k reklamě.
  • Příspěvky, které porušují pravidla diskuzí, budou odstraněny. Případně budou upraveny tak, aby neporušovaly pravidla diskuzí. V textu bude následně uvedeno, že příspěvky byly ze strany redakce upraveny.
  • Právo moderovat diskuze mají pouze vybraní zástupci provozovatele. Základní kontrola každého příspěvku probíhá ještě před jeho zveřejněním.
  • Maminka.cz je soukromý web a provozovatel má při řešení sporů, které se týkají příspěvků v diskuzích, vždy konečné slovo.
 

Diskuze

Doporučujeme